Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię taką robotę z drewnem i ten zapach świeżego drewna, trochę ruchu nie zaszkodzi, tak na spokojnie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powinni skupiać się na takiej pracy, którą umieją najlepiej, są wtedy najbardziej wydajni, jak przychodzą do domu to powinni odpoczywać,  a instalacje w domu powinny to ułatwiać.

A u nas 2,5 etatu obrabiamy i jeszcze żonka na koniec szarpie za ramię. 😋

Edytowane przez Animus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, carinus napisał:

Ja lubię taką robotę z drewnem i ten zapach świeżego drewna, trochę ruchu nie zaszkodzi, tak na spokojnie.

I karnet na silownie nie potrzebny,i satysfakcja na koniec.

3 minuty temu, Animus napisał:

Ludzie powinni skupiać się na takiej pracy, którą umieją najlepiej, są wtedy najbardziej wydajni, jak przychodzą do domu to powinni odpoczywać,  a instalacje w domu powinny to ułatwiać.

A u nas 2,5 etatu obrabiamy i jeszcze żonka na koniec szarpie za ramię. 😋

Szarpie za ramie zebys nie chrapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie drewno opałowe nieznacznie podrożało, mowa o sośnie. Jednorazowo zamawiam 9mp i podchodzę do tego gdy mam na to ochotę, bez musu, wtedy jest to przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za sosnę latem dałem 110zł/m3 i 120zł.m3. Kupiłem tego chyba 18m3. Umawiałem się z gociem jednym cały miesiąc wkońcu zamówiłem u innego. A ten pierwszy przyjeżdża mi tak z nienacka to wziąłem już. 

Sosna porąbana i z dowozem. Tylko to porąbanie takie że musiałem to jeszcze poprzerąbywać na pół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bercus napisał:

Bola mnie rece,gdy to czytam.

Takiś słaby ,czy leniwy?

18 godzin temu, bercus napisał:

Nie,tylko juž sa widze jak lupe klody,ciagam,tne palety,robie zrebke i naprawujem lakatosza w"swoim lasu" 🙂

Ja przy drewnie nie wiele robię ,kupuję więcej niż 2x taniej niż węgiel ekogroszek czy pellet w przeliczeniu na kw-ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim okoliciu nie tanszego drewna,niž wychodzi wegiel.Przynajmniej tak samo plus jescze robota.To lepsze porobic cos inego okolo,czy w domu.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maronka napisał:

Takiś słaby ,czy leniwy?

Ja przy drewnie nie wiele robię ,kupuję więcej niż 2x taniej niż węgiel ekogroszek czy pellet w przeliczeniu na kw-ty

Bo Ty kupujesz drewno wg wagi wiedząc że każdy kilogram drewna ma tyle samo kWh i nie zależy Ci na porąbanym drewnie kominkowym, które jest najdroższe. @bercus tego nie wie i nie bierze pod uwagę odpadów z tartaku, które są dużo tańsze, a wagę mają taką samą. Musiał byś przez translator po czesku mu napisać " odpady z tartaku" lub " odpady z produkcji mebli" są tańsze od porąbanego drewna kominkowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2022 o 16:01, Przemq89 napisał:

NO i wkońcu po 3 miesiącach mpm ds wood jedzie do mnie kurierem jutro lub w piątek ma być u mnie ☺

No i dojechał?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to zrobili postęp w stosunku do zwykłej wersji. Te otwory PW we wlocie do palnika są także na górze? Czy tylko po bokach? 

Dobra, już zauważyłem na jednym ze zdjęć że te otwory PW też są na górze. Myślę że to PW powinno działać bardzo dobrze.

Edytowane przez maracz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jeszcze ten sezon bym przeleciał na starym kotle, a jak się zrobi ciepło to zmontował całą kotłownię na gotowo z Woodem. 

  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.