Skocz do zawartości

Animus

Stały forumowicz
 • Zawartość

  1841
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Animus w dniu 13 Grudzień 2016

Użytkownicy przyznają Animus punkty reputacji!

Reputacja

27 Bardzo wysoki

O Animus

 • Tytuł
  Doświadczony Forumowicz

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warmia&mazury

Informacje o ogrzewaniu

 • Co ogrzewam?
  Dom 2 piętrowy 440 m2 izolowany cieplnie -ściany trójwarstwowe .
 • Instalacja
  Mieszana ,ogrzewanie podłogowe + grzejniki w pokojach.
 • Kocioł
  Kocioł Rakoczy 38kW,p. ślimakowy, sterownik-MultiFun i Ecoal-odczyt, ruszto-deflektor, komora szamot. po modernizacji http://muratordom.pl/galerie/budowa/modernizacja-kota-rakoczy-gigar,2029/

Ostatnie wizyty

4737 wyświetleń profilu
 1. Tech b. dobra firma, robi solidne stery, mało awaryjne, ten nowy "jest nawet z dotykiem" i internetem, ale ja akurat nie zamieniłbym Multifuna na Techa.
 2. Jeżeli sterownik pracuje poprawnie, to o co masz te pretensje. Moim zdaniem, nie działa zdalne sterowanie niektórymi kotłami SAS, a ty twierdzisz że nie działa zdalne sterowanie sterownikiem multifun. Czujesz różnicę?
 3. Sas ściągał stery z tej firmy i z Techa, montował je na kotłach i sprzedawał, a wykręca się sianem. Umowy kupna macie z Sasem, a nie z kilkoma firmami, które coś tam produkowały jako podwykonawca.
 4. A Sas jest spoko? Przecież tam kupowaliście.
 5. Animus

  Doradzcie jaki kocioł na pellet

  Tu jest temat o kotłach MPM.
 6. Animus

  Ocena instalacji CO z kotłem na pellet

  Tu właśnie potrzebne jest sprzęgło, pompy "walczą miedzy sobą" pozostałe pompy też pompują, ale najprawdopodobniej łapią gdzieś wodę z powrotu. Najlepiej zastosuj rozdzielacz ze zintegrowanym hydraulicznym sprzęgłem, czyli zwykły sprzęgło-rozdzielacz. Albo jak masz podłogówkę, to sprzęgło-rozdzielacz z sekcją obniżonej temperatury czynnika grzejnego.
 7. Jeżeli dostarczy odpowiednią ilość powietrza? Przecież kominki z zamkniętą komorą spalania to kotłownia w salonie. Wentylacja grawitacyjna jest przecież w kotłowni , wystarczy dorobić gdzieś nawiewnik do niej.
 8. Jak masz kocioł Sasa, to Ci nie uruchomią.
 9. Animus

  Sas Sas Solid Ze Sterownikiem Multifun

  Tu masz instrukcję. http://www.sas.busko.pl/pl/images/stories/sas/serwis/instrukcje_obslugi/sterowniki/st-550zpid/ST-550zPID_PL.pdf Może mu zabrał instalator.
 10. Animus

  Kopczyk Na Retorcie Czy Czas Podania Ekogroszku

  Samo podawanie to nie wszystko, pracą w podtrzymaniu też trzeba sterować. Może powinieneś zrobić mieszankę 2 ekogrochów.
 11. Szanowni Państwo, Wcześniejsze warunki techniczne były niedostateczne do poprawnego działania serwisu e-multifun. Aktualnie posiadamy łącze światłowodowe o bardzo dobrych parametrach technicznych. Prace nad uruchomieniem usługi w toku. Planowane włączenie usługi do 7.12.2018 r. Zespół RecelArt Electronic
 12. Animus

  Doradzcie jaki kocioł na pellet

  Tu już 2 tony pelletu wyhajcowali jadą trzecią. :(
 13. Animus

  Multifun Opinie Porady

  Może to być wina komina, który grawitacyjnie dodatkowo wypala to co zostaje na palniku. Wróć do ustawień fabrycznych i koryguj wentylatorem.
 14. Animus

  Doradzcie jaki kocioł na pellet

  No niestety, najpierw kupili kocioł potem pellet, więc cena na teraz jaka jest każdy widzi. Ile teraz na dobę ci zjada bo zaczęło przymarzać?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.