Skocz do zawartości

Regulamin

Regulamin Forum Info-Ogrzewanie.pl.

 1. Forum dyskusyjne Info-Ogrzewanie.pl (zwane dalej Forum) jest prowadzone przez firmę Progmid, ul. Niwy 21, 42-625 Ożarowice.
 2. Tematem forum jest szeroko rozumiane ogrzewanie. Dokładną tematykę określają tytuły działów oraz regulaminy działów (jeżeli są dostępne). Na forum nie dyskutujemy na tematy polityczne, chyba że w temacie zostało to jasno dopuszczone przez administrację forum.
 3. Uczestnictwo w Forum wymaga rejestracji. Osoba, która poprawnie wypełni formularz rejestracyjny oraz aktywuje swoje konto to Użytkownik. Jedna osoba może mieć jedno konto Użytkownika.
 4. Niniejszy regulamin powstał w celu poprawnego zdefiniowania relacji między Użytkownikami a także między Użytkownikami a Progmid. Złamanie regulaminu może skutkować sankcjami włącznie z usunięciem Użytkownika z Forum.
 5. Użytkownik podczas rejestracji podaje swoją Nazwę wyświetlaną. Nazwa ta, podobnie jak stopka, zdjęcia oraz wypowiedzi Użytkownika nie może mieć charakteru komercyjnego ani być sprzeczna z prawem. Wyjątki od tej reguły mogą być opisane w regulaminach poszczególnych działów. Możliwa jest także rejestracja na zasadach przedstawionych w rozdziale "Rejestracja i uczestnictwo w Forum Info-Ogrzewanie.pl podmiotów komercyjnych".
 6. Wypowiedzi użytkownika nie mogą naruszać niczyjej godności. Krytyka oczywiście jest dozwolona - pod warunkiem, że jest merytoryczna. Wypowiedzi powinny jasno określać zamysł autora (dotyczy to w szczególności tematów wątków).
 7. Językiem obowiązującym na forum jest język polski. Użytkownik zobowiązany jest bezwzględnie do przestrzegania zasad tego języka. Wypowiedzi w rażący sposób zasady te naruszające mogą być usunięte.
 8. Wypowiedzi użytkowników forum nie są w żaden sposób redagowane. Wszelkie ew. uwagi administracji zostaną czytelnie zaznaczone. Progmid zastrzega sobie jednak prawo usunięcia wypowiedzi na Forum w przypadku złamania niniejszego regulaminu.
 9. Na forum kategorycznie zabronione są wszelkie formy kryptoreklamy. Reakcją na stwierdzenie tego typu działalności może być opisanie jej na łamach Forum.
 10. Uczestnik Forum nie może zamieszczać materiałów, do których nie posiada praw autorskich.
 11. Zamieszczenie wypowiedzi na Forum jest jednoznaczne ze zgodą na jego bezpłatną publikację na łamach Forum.
 12. Progmid nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Użytkowników forum oraz za ew. czynności wykonywane przez Firmy.
 13. Zabronione jest podawanie danych chronionych ustawą o ochronie danych osobowych.
 14. Regulamin wchodzi w życie z dniem zamieszczenia go na Forum.

 

Rejestracja i uczestnictwo w Forum Info-Ogrzewanie.pl podmiotów komercyjnych.

 1. Osoby mające na celu osiągnięcie jakichkolwiek komercyjnych korzyści związanych z uczestnictwem w Forum (zwane dalej Firmami) mogą uczestniczyć w Forum z zastosowaniem poniższych zasad.
 2. Zabroniona jest rejestracja na forum osób, których celem jest odniesienie komercyjnych korzyści z korzystania z Forum bez zastosowania się do tego rozdziału regulaminu.
 3. Firma jest zobowiązana zgłosić fakt korzystania z forum administracji forum. Progmid wystawi fakturę VAT za promocje firmy na Forum. Po jej opłaceniu firma otrzyma prawo wypowiadania się na Forum (oraz zamieszczenia informacji promocyjnych w stopce).
 4. Koszt miesięcznego abonamentu dla Firm za promocje na forum wynosi 200 zł netto (w przypadku dłuższych zamówień: 3 miesiące - 540 zł netto, 6 miesięcy - 960 zł netto, 12 miesięcy -1680 zł netto). Opłata może zostać zmniejszona w przypadku dużej ilości merytorycznych wypowiedzi i porad udzielonych przez Firmę w poprzednim okresie abonamentowym.
 5. Promocja Firmy na forum polega na (obowiązkowym) umieszczeniu informacji w stopce postów o Firmie wraz z krótką informacją o ofercie oraz danymi kontaktowymi Firmy (max 3 linijki). Ma to na celu także informację dla wszystkich użytkowników forum o tym, że wypowiadającym jest osoba związana z branżą i wypowiedź może mieć charakter komercyjny.
 6. Nazwa wyświetlana może w tym przypadku być nazwą firmy.
 7. Wypowiedzi Firmy na forum nie mogą w sposób uporczywy promować jej produktów czy usług. Muszą być merytorycznie związane z tematem. Zabronione są identyczne wypowiedzi w wielu wątkach.
 8. Zabronione jest wysyłanie niezamówionej informacji handlowej (tzw. spamu) poprzez Forum.
 9. Firma jest zobowiązana swoimi działaniami nie naruszać dobrego imienia Forum. W uzasadnionych przypadkach tego typu naruszenia będą podstawą do stwierdzenia złamania przez firmę niniejszego regulaminu.
 10. Progmid zastrzega sobie prawo do usunięcia Firmy z forum w przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu bez zwrotu należności za niewykorzystany okres abonamentu.
 11. Progmid zastrzega sobie prawo do usunięcia Firmy z forum w dowolnej chwili ze zwrotem należności za niewykorzystany okres abonamentu

Uwaga. Należy także zapoznać się i respektować zasady naszego forum dostępnymi pod adresem:

https://forum.info-ogrzewanie.pl/topic/32019-zasady-forum

 

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.