Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, wojszym2244 napisał:

W temacie skzp-porady nie ma co pisać to piszę tutaj. Po aktualizacji do 2.18 nie macie problemów z zapisem ze strony skzp.st8.pl ? Odczyt działa ale musiałem wpisywać na sterowniku nowe ustawienia po resecie. Jedno ustawienie się wpisało ale reszta nie chce. 

Wojszyn ty się nas pytasz? Przecież ty będziesz wiedział najlepiej w czym ewentualnie tkwi drzazga. Ja jeszcze nie aktualizowałem i jak nie będzie możliwości zmiany ustawień przez stronę to zostaję na wersji tej co mam.

Dajcie znać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa normalnie

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Wojtku. Od wczoraj wgrane 2.18 na razie śmiga wszystko ok. Tylko przez pierwszą godzinę jakoś tak dziwnie chodziło. ale na 2.17 było podobnie. Wojtku zainstalowałem czujnik otwarcia pokrywy podajnika. Na sterze po otwarciu klapy wyświetla alarm pokrywa otwarta. Na Twojej stronce alarmy od I do O są nie przypisane można by wpiąć ten czujnik do któregoś z nich ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po aktualizacji do 2.18 żadnych zmian nie robiłem  bo nie wracamy do ustawień fabrycznych nie ma takiej potrzeby. Oczywiście drobne korekty robiłem ale tylko po to aby przetestować czy wszystko jest ok i jak na razie jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer padł już kiedyś tak było

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, może było jakieś ograniczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

W przypadku instalacji na stronie użytkownika oprogramowania nadmiernie wykorzystującego zasoby serwerów CT8.PL, np. hosting zdjęć, plików, skryptów do pobierania plików z innych stron itp. właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do zablokowania konta.

Zabrania się wykorzystywania serwerów CT8.PL do innych celów niż związanych z hostingiem witryn internetowych, repozytoriów GIT/SVN/HG.

Trzeba wykupić co najmniej jakiegoś VPS-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czeszej napisał:

A swoją drogą to dziwi mnie podejście Timela do sprawy.Sprzedaje sprzęt a nie stać go poza mierną aplikacją mobilną na aplikację internetową.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 

Może nie aż tak ostro P.Tomek i tak dużo daje. Ale też byłbym za tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być w końcu skzp to produkt Timela i nikt tam raczej dla relaksu tego sterownika nie stworzył. Niech zarabiają tez na sprzedarzy konwenterów a jak komuś się to nie spodoba....no cóż , mamy  wolny rynek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojszym zarządź składkę na serwer. Nie znam się na tym i nie wiem ile takie coś kosztuje. Zrzucimy się z chłopakami i każdy nowy chętny, kto będzie chciał korzystać też się dorzuci a wtedy składka będzie automatycznie się sama zbierać na następny okres.

Jak zarządzisz, to zrobimy listę chętnych i będzie mniej więcej wiadomo po ile zrzutka.

Zresztą listę można zacząć robić już, abyś zobaczył jaki jest odzew na wezwanie.

Panowie do dzieła. Listę tworzymy poprzez kopiowanie listy poprzednika i dodanie na końcu listy swojego loginu z forum, wtedy będzie porządek, a w ostatnim poście będzie aktualna liczba chętnych:

1. Jockey

2. (kolejny chętny)

Edytowane przez Jockey
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.