Skocz do zawartości

marcin

Administrator forum
 • Zawartość

  1638
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  11

Ostatnia wygrana marcin w dniu 23 Luty 2018

Użytkownicy przyznają marcin punkty reputacji!

Reputacja

24 Bardzo wysoki

O marcin

 • Tytuł
  Nawigator forum
 • Urodziny 01.07.1980

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Ożarowice
 • Zainteresowania
  Informatyka, Ogrzewanie (amatorsko), Sport (głównie biernie niestety)

Metody kontaktu

 • Adres strony www
  http://www.info-ogrzewanie.pl

Informacje o ogrzewaniu

 • Co ogrzewam?
  Dom wolnostojący o powierzchni 200 metrów kwadratowych. Ocieplony od góry wełną mineralną 30 cm i od spodu styropianem 10 cm.
 • Instalacja
  Grzejniki, zawór 4d, bojler CWU.
 • Kocioł
  Metalteres Eco Lux U 25kW z podajnikiem na ekogroszek.

Ostatnie wizyty

38784 wyświetleń profilu
 1. Proszę o dyskusję na temat. Użytkownik @Szczypiorr otrzymuje ostrzeżenie za obrażanie innych użytkowników.
 2. marcin

  Nowy temat, możliwość edycji

  Jutro poszukam rozwiazania (obecnie forum nie ma takiej opcji). Na ten moment proponuje założyć temat a w przypadku konieczności zmiany proszę o kontakt przez PW lub raport/zgłoszenie posta z odpowiednim komentarzem.
 3. Proszę o skupienie się na temacie. Kolejne odejścia od tematu będą wyrzucane do kosza.
 4. Obecnie tekst brzmi "Zostaw publiczną wiadomość na kanale...". Natomiast przycisk do prywatnych wiadomości jest podpisany "Wiadomość prywatna". Mam nadzieję, że pozwoli to uniknąć kolejnych pomyłek. Każdy użytkownik ma możliwość zablokowania możliwości wysyłania do niego prywatnych wiadomości (Opcja "Wyłącz mój komunikator") pod listą wiadomości prywatnych. Wtedy taki przycisk nie jest wyświetlany (nie ma także oczywiście możliwości wysłania prywatnej do tego użytkownika). Edit: Nie wiem czy dobrze rozumiem @heso ale piszesz, że przycisk z kopertką "Prywatna wiadomość" (wcześniej "Wiadomość") powoduje wysłanie wiadomości widocznej publicznie? Ten przycisk zawsze powodował wysyłanie wiadomości prywatnych natomiast pomyłki mogły wynikać z używania opcji "Zostaw wiadomość na kanale...".
 5. Witaj, Każdy użytkownik ma swój "Kanał aktywności", w którym każdy może napisać bezpośrednio do danego użytkownika (opcja "Zostaw wiadomość na kanale [nazwa_uzytkownika]. Odpowiadając na wątpliwość wyrażoną w tym wątku informuję, że udostępnienie wiadomości na kanałach użytkowników jest publiczne. Do wiadomości prywatnych służy opcja "Wiadomość". Za moment sprecyzuję tłumaczenie forum w tym zakresie. Pod każdą wiadomością (dokładnie nad polem: "Przeglądający: ..." są ikonki służące do łatwego udostępniania tematów na różnego rodzaju stronach społecznościowych. Stąd właśnie pochodzi wspomniana lista. Oczywiście udostępnienie ma miejsce tylko w momencie użycia tej opcji. Jest to "skrót" wykonania tej operacji ręcznie, czyli skopiowania linka forum i ręcznego wklejenia np. na facebooku. Pozdrawiam
 6. marcin

  Ceny Węgla W 2018 Roku.

  Proszę w tym wątku dyskutować o cenach węgla. Wątek na temat konkretnego kotła wydzieliłem tutaj:
 7. Należy kolejno: wejść w profil kliknąć "Zobacz aktywność reputacji" (przykład: https://forum.info-ogrzewanie.pl/profile/46764-zizi/reputation/) wybrać z listy po lewej stronie wybrany rodzaj treści, których mają dotyczyć reakcje - najczęściej będą to "Odpowiedzi" (przykład: https://forum.info-ogrzewanie.pl/profile/46764-zizi/reputation/?type=forums_topic_post&change_section=1)
 8. marcin

  Dyskusja o spalaniu węgla wydzielona z Ceny Węgla W 2018 Roku.

  Proszę o dyskusję na temat. Wątek o szczepieniach, 500+ i polityce wydzieliłem tutaj:
 9. marcin

  Ceny Węgla W 2018 Roku.

  Tutaj proszę o cenach węgla. Każdy użytkownik forum może zakładać nowe wątki na inne tematy - proszę korzystać z tej możliwości w przypadku chęci dyskusji na inny temat niż w danym wątku. Link do dyskusji wydzielonej z tego wątku:
 10. marcin

  Kotły i palniki pelletowe - Wasze wrażenia i opinie

  Proszę o dyskusję na temat. Prywatne dyskusje proszę prowadzić korzystając z prywatnych wiadomości. Posty nie na temat będą usuwane, a posty obrażające dyskutantów karane ostrzeżeniami. Użytkownicy, których znaczna część wypowiedzi jest nie na temat zostali przełączeni w tryb moderacji. Zatwierdzane będą tylko posty na temat.
 11. Proszę o dyskusję na temat. Prywatne dyskusje proszę prowadzić korzystając z prywatnych wiadomości. Posty nie na temat będą usuwane, a posty obrażające dyskutantów karane ostrzeżeniami. Wypowiedzi proszę popierać rzeczowymi argumentami. Opinie na temat np. "bezmyślności" innych Forumowiczów proszę zostawiać dla siebie.
 12. marcin

  Problemy Z Wejściem Na Forum

  Sprawdziłem w swoich powiadomieniach - w wersjach tekstowych problem występuje od aktualizacji forum. Natomiast wcześniej nie występował, ale też link nie zawierał w sobie znaczka &, który obecnie błędnie jest zamieniany na & . Problem zgłosiłem do pomocy technicznej Invision. Zresztą w poprzedniej wersji forum powiadomienia były wysyłane tylko w wersji tekstowej, stąd, gdyby był problem na pewno ktoś by go zgłosił.
 13. marcin

  Problemy Z Wejściem Na Forum

  Mam jeszcze pytanie do @knedel - od kiedy ten problem występuje? Jeżeli chodzi o treść wiadomości w wersji tekstowej zapisałem temat do realizacji, ale z dość niskim priorytetem ;) (Czytaj: będzie realizowane po rozwiązaniu problemów związanych z migracją na inny serwer).
 14. marcin

  Problemy Z Wejściem Na Forum

  W 4 wersji skryptu forum wprowadzono taką zmianę. Można to ustawić jak w starszej wersji. W tym poście instrukcja: Ustawienie jest pamiętane przez przeglądarkę w cookies. Przynajmniej tak zauważyłem. Natomiast poniżej instrukcja bardziej zaawansowanej obsługi "Kanałów aktywności". Można sobie bardzo wiele ustawić, zrobić skróty do najczęściej przeglądanych for itp. Screeny są z wersji desktopowej, ale podobne opcje są na mobilnej (trzeba rozwinąć opcje). Pozdrawiam
 15. marcin

  Problemy Z Wejściem Na Forum

  Obecnie poprawiłem wersję tekstową maila. Zawiera już poprawny link.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.