Skocz do zawartości

Katalog klubów

Wszystkie kluby

 • Klub zamknięty  ·  61 członków  ·  Ostatnio aktywny

  Chcesz dołączyć, napisz do nas prywatną wiadomość

 • Klub zamknięty  ·  741 członków  ·  Ostatnio aktywny

  Klub przeznaczony jest dla osób chcących podyskutować o zakupie opału w sklepach internetowych (PGG, Tauron i inne). Powstał głównie z powodu wzmożonego zainteresowania i utrudnionych zakupów. Ale jest też tutaj forum o innych zakupach. O dyskusję na temat jakości opału w tych sklepach proszę na forum ogólnym.
 • Klub zamknięty  ·  84 członków  ·  Ostatnio aktywny

  Klub dla użytkowników sterownika SKZP-02. Oczywiście do klubu i dyskusji zapraszamy także przyszłych użytkowników, sympatyków jak również sceptyków w/w sterownika. Dyskutujemy nie tylko o samym sterowniku, ale także o dookólnych zmaganiach, sukcesach, codziennej pracy sterownika. Jest możliwość zakładania nowych wątków tematycznych w obrębie klubu. Zapraszam !!!

 • Klub zamknięty  ·  49 członków  ·  Ostatnio aktywny

  Klub dla stałych użytkowników forum. Decyzja o przyłączeniu do klubu należy do administratora - podejmowana jest na podstawie zaangażowania w forum. Jeżeli chcesz przystąpić do klubu - zgłoś się klikając "Dołącz". W klubie dyskutujemy generalnie na tematy związane z forum i jego rozwojem. Natomiast nie wykluczam dyskusji na inne tematy w gronie stałych bywalców forum. Jest możliwość zakładania podforów tematycznych. Zapraszam.×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.