Skocz do zawartości

carlo

Stały forumowicz
 • Liczba zawartości

  577
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana carlo w dniu 27 Maj

Użytkownicy przyznają carlo punkty reputacji!

Reputacja

69 Doskonały

O carlo

 • Tytuł
  Doświadczony Forumowicz

O sobie

 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje o ogrzewaniu

 • Co ogrzewam?
  200m²
 • Kocioł
  25kW

Ostatnie wizyty

1043 wyświetleń profilu
 1. Jednych stać na cieplejsze ubranie a drugich na opał. :D
 2. Piec wygaszony (Wygaszanie->Stop->Zapisz). Tryb pracy -> podajnik nieaktywny. Zanik zasilania, po 5 min zasilanie powraca, sterownik się włącza i .... podajnik zaczyna chodzić bez przerwy. Dobrze, że ktoś był w domu i wyciągnął wtyczkę bo bym musiał wyciągać z kotła całą zawartość zbiornika opału.
 3. W dniu 15.04.2020 wysłałem maila do @TomekBrz z zapytaniem "kiedy będzie nowe oprogramowanie dla wersji w zabudowie?" Do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi.
 4. Ja już czekam od kwietnia 2019 r. bo jestem ten gorszy sort dla którego nie ma aktualizacji.
 5. To ile jest tych ostatnich wersji oficjalnych? I czy któraś wersja z tych wersji oficjalnych jest faktycznie ostatnią wersją oficjalną?
 6. Nowy soft robi tyle, że nie pojawia się dla wszystkich.
 7. ... bo serwer automatycznie Cię "wyloguje" po upływie określonego czasu bez aktywności.
 8. @TomekBrz ...a użytkownicy SKZP w ZABUDOWIE czekają na jakąkolwiek wersję powyżej 2.24 bo też chcieliby być zachwyceni!
 9. Ja już rok nie miałem możliwości testować coś innego niż wersję 2.24 bo mam zabudowę. Wśród użytkowników SKZP jest podział taki jak wśród Polaków na lepszy sort i gorszy sort :/
 10. Nie będę zmieniał czegoś co działało dobrze przez cały ten sezon za wyjątkiem sytuacji opisanej wyżej. Jeśli sytuacja się powtórzy to pomyślimy... Nie zmieniane nic przez cały sezon i dlatego zdziwiła mnie powyższa sytuacja.
 11. Tylko chodzi właśnie o to, że nigdy wcześniej nie miałem takiej sytuacji, a w ustawieniach nic nie zmieniałem.
 12. Pierwsza taka sytuacja u mnie, że sterownik przez godzinę nie potrafił utrzymać stabilnie zadanej temperatury CO. Temperatura ustabilizowała się dopiero po godzinie (końcówka wykresu). Do tej pory temperatura była stabilna (początek wykresu) Co to może być? Jakiś wirus?
 13. Tylko tym razem proszę w pierwszej kolejności wypuścić wersję dla sterownika w zabudowie. Biorąc pod uwagę fakt, że ostatnia wersja dla zabudowy to wersja 2.24 z kwietnia ub.r. podczas gdy wszystkie inne wersje mają 2.28 (a niektóre jeszcze testową 2.31) to powyższa prośba jest w pełni uzasadniona. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania! :)
 14. Niestety, na ten sezon trzeba zapomnień o jakichkolwiek aktualizacjach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.