Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 + Brager BCA-02


Kijasr
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o współpracy SKZP 02 z analizatorem Brager BCA 02.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Kusi, oj kusi mocno. Tylko trzeba się do ceny przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli mam retortę obrotową , to jest sens wgrać te nowe oprogramowanie.Coś teraz pomoże Brager w ustawieniu tlenu w spalaniu? Czy dać sobie spokój ? Jeśli  tak że jest sens to jakie próbować ustawienie w postaci korekty tlenu w minimalnej i maksymalnej mocy.Wiem że ciężko ustawić na obrotowej ,ale może jednak.Jeśli ktoś używa już na takiej retorcie to niech sie podzieli wrażeniami i wstępnym ustawieniu.

Edytowane przez darko240973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

altoro.Ok zgadza się.To w takim razie ta dawka paliwa na retorcie obrotowej zadziała w procesie spalania ? Jakbym miał palnik sv-200 czy retortę stałą to bym nie pytał.Bo wgrywać nowy soft ponownie w krótkim czasie i nie zauważyć zmiany to nie ma sensu.Już nie wspomnę o ponownym wpisywaniu ustawień. Dzięki za czujność altoro.Pewnie stare przyzwyczajenie w panelu mnie zwiodło i się pospieszyłem z tym tlenem.Do dzisiaj analizator jest u mnie na kotle jako poglądowy i gadżet.Timel na filmiku mówi o różnych retortach ,ale nic czy na obrotowej teraz można.Kiedyś rozmawiałem z Nimi i mi powiedzieli że na obrotowej się nie sprawdza i szkoda że kupiłem.Z tąd moje pytania.

Edytowane przez darko240973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

altoro.Ok zgadza się.To w takim razie ta dawka paliwa na retorcie obrotowej zadziała w procesie spalania ? Jakbym miał palnik sv-200 czy retortę stałą to bym nie pytał.Bo wgrywać nowy soft ponownie w krótkim czasie i nie zauważyć zmiany to nie ma sensu.Już nie wspomnę o ponownym wpisywaniu ustawień. Dzięki za czujność altoro.Pewnie stare przyzwyczajenie w panelu mnie zwiodło i się pospieszyłem z tym tlenem.Do dzisiaj analizator jest u mnie na kotle jako poglądowy i gadżet.Timel na filmiku mówi o różnych retortach ,ale nic czy na obrotowej teraz można.Kiedyś rozmawiałem z Nimi i mi powiedzieli że na obrotowej się nie sprawdza i szkoda że kupiłem.Z tąd moje pytania.
Spóbuj może akurat
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przekonaliście mnie ?.Dam znać jak to będzie wyglądać.Dziś nie czas na wgrywanie i patrzenie w sterownik razem z  kotłem,ale w tygodniu po pracy czemu nie.

Edytowane przez darko240973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Zadal bym tylko poczatkowo wyszy poziom tlenu n.p. 10-14 i potym možno dostosowac.Kiedy bedzie wypalac kopczyka,možno zejsc w dol.Kiedy kopczyk porosnie,podniesiesz gora,czy dol tlenu,dla tego jak gdzie sa zachowuje palnik.Jescze jest sterowanie korekty paliwa w analizatoru.U mnia 70 za dužo,30 za malo,50 dziala OK,ale wegiel slaby,podawaje wiecej,niž u was,t.zn. 50=70 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę że same pozytywy dostaje ten nowy soft 2.46 i chciałem dorzucić ze swojej strony mały pozytyw. Zauważyłem ,że na mojej SV 200 żar odsunął się trochę od końcówki ślimaka , no i kocioł pracuje stabilniej, uważam że ten manewr jest strzałem w dziesiątkę - jak na razie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jaki poziom tlenu jest na sv po niżej 3 kw ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile wyliczy ster z nastaw jakie wklepane. Np 9-13 to poniżej 30% będzie więcej jak 13. Dokładnie nie powiem bo mam inny palnik i u mnie 12/17 śmiga


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 11:38, Kijasr napisał:

Bardzo na plus , szczególnie mi się podoba podawanie na mocy minimum. 7caeff2aa1eabbe7724dc8a15281a1c1.jpg90caececcd473fdbf407de0e5f1889d0.jpgeb355bb12fbeb85293d6a7509b7dabef.jpgc18d2a6d9c4f0341a5fab912f3c5639c.jpg

Witam . Jak wejść w menu WENTYLATOR czujnik halla , jaki to soft ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.