Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 + Brager BCA-02


Kijasr
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o współpracy SKZP 02 z analizatorem Brager BCA 02.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

@Kijasr Rafał wiem.ze.u siebie masz 05 obecnie jedziesz na sofcie który jest odpowiednikiem 2.46 z 02 , wykres który wrzuciłeś pochodzi ze stera znajomego. Czy ster pracuje razem z Bragerem ,domyślam.sie że tak. Czy palnik wysterowany pod BC a później już pracuje bez? Możesz podpowiedzieć?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kijasr Rafał wiem.ze.u siebie masz 05 obecnie jedziesz na sofcie który jest odpowiednikiem 2.46 z 02 , wykres który wrzuciłeś pochodzi ze stera znajomego. Czy ster pracuje razem z Bragerem ,domyślam.sie że tak. Czy palnik wysterowany pod BC a później już pracuje bez? Możesz podpowiedzieć?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka


Cały czas pracuje z bca-02. Na wykresie widać kiedy była zmiana softa
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

================ WERSJA 2.46====================

- zmiany w algorytmie analizatora spalin. Teraz koryguje paliwem. Znacząca poprawa auto korekty procesu     spalania we współpracy z analizatorem. Zalecana wartość parametru MAX. KOREKTA PODAWANIA = 70%

- wyliczony tlen i korekta podawania dostępne również w panelu pokojowym

- usunięty parametr "Stabilizacja" w menu modulacji

https://costerowniki.pl/pl/p/WERSJE-TESTOWE/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja  2.46 ma jakiś wpływ w poprawie pracy z korektami na retorcie obrotowej ? W tej chwili Brager pracuje u mnie tylko jako poglądowo (gadżet) na kotle.Usypałem kopczyk jak tylko mogłem ,ale nie za bardzo to coś  pomogło.Powietrze wymyka się na tyle z pod retorty  że korekty nic nie zmieniają.Wiem że na tej retorcie nie da sie ustawić powietrza w wersji 2.45 a na tej ? Czy w ogóle da się ?

Edytowane przez darko240973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmuje kapelusz poprzed mistrzem,ktory stworzyl  nowy soft pod braggera.Zabil wszystkie muchy jednym ciosem.Najtrudniejsze jest wymyslec najlatwiejsze rozwiazanie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darko240973 Dla mnia-kiedy doliczysz do ustawienia min i max. o2 w menu analyzatora tego fujaraczego tlenu,mialo by dzialac,przeplyw cez ta sczeline jest linearny.U mnia dorobione powietrze wtorne napedzane dmuchawa i zero problemow,na malej mocy nawet mija sa juž z plomienmi i tež leci kotlom.Srednica dziur 2x9mm wiercone w szrubach trzymajacych podajnik,jesli sczeline duža,jakos bym zmniejszalem na minimum,najliepiej na styk.Szliferka magnetyczna,tokarka,jakis pierscien,odwisle od systemu obrotu.

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja  2.46 ma jakiś wpływ w poprawie pracy z korektami na retorcie obrotowej ? W tej chwili Brager pracuje u mnie tylko jako poglądowo (gadżet) na kotle.Usypałem kopczyk jak tylko mogłem ,ale nie za bardzo to coś  pomogło.Powietrze wymyka się na tyle z pod retorty  że korekty nic nie zmieniają.Wiem że na tej retorcie nie da sie ustawić powietrza w wersji 2.45 a na tej ? Czy w ogóle da się ?
U ciebie na obrocie będzie ciężko, raczej się nie sprawdzi powietrze bokiem ucieka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne.Zamiast 5cm kalafiora po obwodzie retorty sa malutkie kruszelki,wykres tež ladniejszy.Super radzi z moim grubo/jemnym weglom(potencjal wachla na jednym zasypie 13,6-15,4),na retorcie trzyma stale 1 stan i czysty plomien.Nie bedzie trzeba wszystkim sterowac przy zmianach weglow.To chcialem od lambdy i tak mam 1*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też bajka

Defro Komfort eko 12kw, zupełnie inna praca niż w 2.45

Spaliny niżej ale nadal ciemno w kotle, a jak pójdę z wiatrami w górę to i spaliny wysokie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manx Probnij O2 o punkta podnosic,na gorze lub dole,gdzie ciemnieja plomienie.

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 na retorcie to granica kopczenia,ja mam 9-13 ,do i pod 8 przy spadku mocy czasami zeszlo,przykopczy.Kiedy masz 8 ustawione,spadnie jescze nižej.

Ty spaliny sa teraz ina bajka,jak obmalowane.

IMG_20210220_105101.jpg

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.