Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dla Poprawy Humoru


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

Akumulator, tak, oczywiście powinien mieć miejsce w rankingu, zazwyczaj zapomniany, dlatego zawsze zaskakuje jego "zjazd".
Przy okazji, są postanowienia noworoczne to i jesienne przydałyby się. Dawno już temu, kolega pochwalił się, że był na meczu hokeja, i to w Czechach. Ponoć mocne wrażenia, atmosfera na trybunach super, nawet jeśli nie umie się odpowiedzieć na pytanie: komu kibicujesz?! :)
I jak to poetycko ujął: już sam chłód lodowiska robi wrażenie…
Mam więc i swoje postanowienie jesienne: przynajmniej raz zobaczyć mecz hokeja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołodeta i nasiona IMG_20231103_173819.jpgIMG_20231103_172844.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zabawie, ale obstawiam, że "jednak poszło" zgodnie z planem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze,že budowal ten "czort",ale przynajmniej ma helm i kamizelke 🙂 Wyglada,jakby do tej pory nie wiedzial,že troche skosmo buduje.ZASKOCZONY 🙂

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake, ale zabawny!

Film z którego pochodzi screen .powyżej

https://www.instagram.com/p/CtEjJcrAu09/

Z tej samej serii:

https://jbzd.com.pl/obr/2855809/pijany-czy-jaki-xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarzyna... Kogo oni tam zatrudniają? Utrata zgonu...IMG_20231105_075807.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastały czasy wszechobecnej miernoty i nawet jaja jak arbuzy nie zastąpią samodzielnego, logicznego myślenia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś internauci mają humor.

Kto ma rację "młody" czy "starszy"? Dyskutować czy zostawić wszystko jak jest, dziubać nie dziubać? Wieść życie ciche, uległe czy szukać zmian, poprawiać, ulepszać?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja historia 🙂 Prawdziwa. Mnie śmieszy.

 

No. Mam za sobą pierwszy pożar sadzy. Ale to jest żywioł. Nie - nie w kominie 😉 Było to ze dwa tygodnie temu. Mgła ścieliła się gęsto wokół domu, wiatr dął niemiłosiernie i zauważyłem, że skoczyła temperatura spalin na kotle pelletowym. Nie jakoś bardzo, ale zamiast maks 140 skoczyło do około 170. 30 stopni szło psu w dupę, czy tam gdzieś (psy podpowiadają, że raczej gdzieś). Pomyślałem, że nie będę czekać, aż kocioł ostygnie, tylko przelecę półki wymiennika skrobakiem, bo pyłu sporo się zebrało i odbiór ciepła ze spalin się pogorszył. Tak też uczyniłem, a na koniec zassałem pył ów wraz z sadzą (w niewielkiej ilości, ale troszkoę było) odkurzaczem, który zakupiłem jakiś czas temu na allegro z przeznaczeniem do kotła właśnie. Musiała być jakaś iskierka żaru w sadzy na wymienniku, bo po chwili z odkurzacza, do którego przecież zasysane było przez silnik powietrze w dużej ilości, zaczął wydobywać się dym całymi kłębami. Udało mi się kurna w tym tanim urządzeniu rozbujać jedną zbłąkaną iskrą pożar sadzy. Straty nie są wielkie. Majtki do prania, filtr papierowy odkurzacza i tekstylny worek do odkurzacza.

Teraz sobie wyobrażam, jak się musi to cholerstwo jarać w kominie, gdy ów pożar spowoduje potężny cug powietrza od dołu. Żywioł nie do opanowania. Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o czyszczeniu komina, to na wiosnę pierwszy raz , po 12 latach palenia, przekonałem się ile mam sadzy w kominie - komin ceramiczny, fi 200, ocieplony na całej długości, długość ok 9,5m.

Wchodzę do kotłowni, a tam moja "lepsza połowa" wysmarowana po pachy wybiera z wyczystki sadzę - tak dobre wiaderko 12l na pytanie czy był kominiarz odpowiada, nie było , tylko ptaki wyciągałam.

Co się okazało, że kilka szpaków wpadło do komina i wyczyściło praktycznie cały przewód.

Mam nadzieję, że na następne 10-12 lat lub do następnego szpaka.   

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpaka nie miałem ale wróbel się trafił zdziwiłem się kiedyś jak otwarłem kocioł a w środku siedział ptak miał szczęście odzyskał wolność a już miałem rozpalać. Jeszcze jedno dlaczego niektórzy niektórych polityków przedstawiają w tak złym świetle myślę że to jakaś chwilowa pomyłka.

Edytowane przez marcus312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, marcus312 napisał(a):

Jeszcze jedno dlaczego niektórzy niektórych polityków przedstawiają w tak złym świetle...

Administratorzy zastrzegli sobie, że w tym dziale nie dyskutujemy na takie tematy. Jeśli od początku istnienia forum nie było tak to znajdziesz kolego szanowny odpowiedź, razem z powodem tych zmian. Nie mogłeś przecież nie zauważyć, że ostatnimi laty spór przemienił się jakby w walkę, przeciwników widzi się jako wrogów a bigoteria zastąpiła rozumną siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sambor napisał(a):

Nie wiem czy pamiętacie , był na forum taki kolega, który chwalił się,

że siedzi w piwnicy, pije piwo i ogląda TVP info.

Ciekawe co będzie robił jak zlikwidują ten kanał?

Samo picie piwa pewnie nie wystarczy.

Teraz tylko będzie chlał 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dowcipkujemy sobie, ale wystarczy wspomnieć nastroje części społeczeństwa, to zaskoczenie, gdy czwarta władza przybrała obrzydliwą twarz, na którą po dziś dzień nie chce się nawet spoglądać.

Forumową listę rozpoczęliśmy też w czasie, gdy z "trojki" odchodziły postacie związane z tą stacją, znikały głosy do których się przyzwyczailiśmy, zamilkł inteligentny dowcip, który wprawiał w dobry nastrój tak wielu.
Czy słuchacze, w tamtym czasie, oczekiwali tego?
A może to krótkowzroczna chytrość, napędzana tępą pewnością siebie ujednolicała...?

Trzeba by odpowiedzieć: jaki wpływ wywierają media i czy biorą na siebie odpowiedzialność za to?
A może tak zwana "misja", ma się już zawsze kojarzyć z przeciąganiem liny, jak na jakimś przaśnym festynie?

Edytowane przez Fozgas
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.