Skocz do zawartości

o6483256

Stały forumowicz
  • Postów

    4717
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    83

Ostatnia wygrana o6483256 w dniu 23 Czerwca

Użytkownicy przyznają o6483256 punkty reputacji!

Informacje o ogrzewaniu

  • Co ogrzewam?
    170m2 20cm styro grafit 30cm wełna, went. mech.
  • Instalacja
    Grzejniki + podłogówka na zaworach RTL 1 pompa CO energooszczędna na całość.
  • Źródło ciepła
    Pompa ciepła 6kW

O sobie

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Grabowiec. Polska, mieszkam w Polsce !

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia o6483256

  1. Możliwość zapłacenia tylko przelewem na numer konta który nie jest zarejestrowany jako płatnik VAT. Czy naprawdę tak trudno to sprawdzić, że trzeba pytać o każdy taki głupi adres na forum? https://podatki-arch.mf.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka/ 03Numer rachunku 22 2030 0074 5996 0101 7988 3532
  2. Dziwne, u mnie działa 🤣 Nie przejmuj się taką gadką cwaniaków 😉
  3. Nie ma sensu bawić się w PV monitor do takiego g...smart wtyczka za 50zł i chmura tuya wystarczy 👍
  4. Nic mnie nie skłoniło, kupiłem drugą, na drugi budynek. Zrobię sobie "bypass" między budynkami i oprócz grzania drugiego budynku Heiko będzie rezerwą na dom w razie awarii Kaisai`a. Nie chce mi się już chrzanić z kotłem na eko. Szkoda nerwów
  5. Stoi w garażu Heiko, nie mam pojęcia, czy pasuje, ale raczej nie. Heiko ma moduł hydrauliczny i płytę sterująco w budynku, a kompresor na zewnątrz. Jest sensownie zrobiona "tak na oko"
  6. Znowu jakąś fantastykę youtuberów oglądałeś?
  7. Jeżeli uważasz, że dzieje się cos złego to dlaczego nie "walczysz" tylko jęczysz w sieci? Radziecka mentalność się w tobie odzywa?
  8. Tylko te wewnętrzne płoty, też mogą stanowić zagrożenie z tego samego powodu co zewnętrzne" Patrząc na chałturę niektórych instalacji, to akurat dobry kierunek 👍 PS Nie oglądałem materiału, nie chce mi się oglądać 50 minut pierdzielenia i pewnie 2 minut wniosków z tego 😉
  9. Nie lepiej na powrocie założyć bufor z glikolem?
  10. Jak uruchomię to ocenie co jest warty, ten mini PC jako sterownik Na plus dla tej pompy, że obiegową pompę i elektronikę ma w module wewnętrznym. W zestawie jest zawór 3-drogowy, odpadają dodatkowe zakupy. Pozostaje bufor, naczynie wzbiorcze, filtr magnetyczny i separator powietrza
  11. Haier ma sterownik cz-b, natomiast heiko ma kolorowy na mini komputerze z Windows CE. Ustawienia dosyć się różnią, ale faktycznie obie pompy są przyzwoite.
  12. Te dane z licznika pompy, czy podlicznika? Sprawdź sobie jaką masz deltę na grzanie wody i do ilu grzeje tą wodę Grzałki dodatkowe może grzeją?
  13. Dzięki, dodałem to obserwowanych. PS Gonzo19 lubi "przycwaniakować", niech się chłop dowartościuje, mi to nie przeszkadza 😉
  14. To w ogrodzie, nie na forum... 🤣
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.