Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trochę Humoru


sambor

Rekomendowane odpowiedzi

Trzech forumowiczów z Naszego Forum w barze rozmawia oczywiście o kotłach. W końcu jeden wyłamuje się i mówi:

- Cholera, zawsze gadamy o tych kotłach - może tym razem porozmawiamy o czymś innym? Np. hmm.. o dupach!

Pozostali dwaj spojrzeli na siebie i zapanowała niezręczna cisza... Po chwili jeden wypalił:

- Moja moja podłogówka jest do dupy!

 

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może z innej beczki, oczywiście bez docinek personalnych.

 

Coś w stylu fakty i mity związane z paleniem w kotle?

 

Coś co wywołuje zastanowienie, kiedy czyta się niektóre posty na forum.

 

Dla mnie numer 1 to zabawa klapką na wentylatorze, którego siłę nadmuchu można ustawić na sterowniku kotła.

 

Według mnie to mit (pomijając starsze konstrukcje).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki czarniawy humor z przedwczoraj - dostałem tajemniczy MMS na komórę, że firma Kruk mnie wzywa do kontaktu na tel. zapodany! Miałem kiedyś płatności zaległe i ten Kruk niemiło B) mi się skojarzył, ale zadzwoniłem. Najpierw uprzejmości potwierdzenie nazwiska, a potem opowieści o 'certyfikatach niewinności' rozsyłanych po domach dla spłaconych w pełni dłużników Kruka. Facet musiał być niezły czarownik, bo mu podałem swój nowy adres! No i na koniec wisienka: pada wzmianka o ofercie pożyczki <_< , "którą nadeślemy wkrótce" . Zatkało mnie na chwilę, ale podziękowałem bez jobów.... a nocą sprawdziłem numerek dzwoniąc zwrotnie - i tu niespodziewajka: OPEN FINANCE się zgłasza na sekretarce :wacko: Uruchomiłem właśnie znajomych prawników i damy im popalić za wyłudzanie personaliów (GIODO) tudzież fałszowanie tożsamości własnej :P (UOKIK+prokuratura) Uważajcie na tych drani - jak Was namierzą to opowiadajcie im fantazję odnośnie własnej tożsamości :rolleyes: niech sobie podzwonią jak tak bardzo to lubią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszyscy je znamy i to one kierują naszym życiem - Prawa Murhy`ego i inne prawa przekory:

 

 

To co może się nie udać, nie uda się na pewno. (I prawo Murphy'ego)

Nie uda się nawet wtedy, gdy jednak nie powinno się nie udać. (II prawo Murphy'ego)

Wszystko wali się naraz. (III prawo Murphy'ego)

Upuszczone narzędzie pada zawsze tam, gdzie wyrządzi najwięcej szkody. (I prawo selektywnej grawitacji)

Chleb pada zawsze na stronę posmarowaną masłem. (II prawo selektywnej grawitacji)

Każda rura po skróceniu okazuje się zbyt krótka. (I prawo hydrauliki Murphy'ego)

Wszystkie szczelne złącza przeciekają. (II prawo hydrauliki Murphy'ego)

Po złożeniu każdej remontowanej maszyny pozostaje zawsze kilka zbędnych części. (prawo nadmiaru)

Dylemat główny: Optymista wierzy, że żyjemy na najlepszym ze światów. Pesymista obawia się, że może to być prawda.

Jeżeli można coś zrobić źle - zawsze znajdzie się ktoś, kto to zrobi.

Jeżeli myślisz, że coś idzie dobrze - nie wiesz o wszystkim.

Trudne problemy zostawione bez rozwiązania staną się nierozwiązywalne.

Jeżeli udoskonalasz coś dostatecznie długo - na pewno to zepsujesz.

Poczucie konieczności dokonania radykalnych zmian w koncepcji jest odwrotnie proporcjonalne do odległości od terminu zakończenia pracy

Po drugim pasie jedzie się zawsze szybciej. (prawo Corco'a Drogovy'ego)

Wszystko co jest dobre dla ludzi, jest albo nielegalne albo niemoralne.

Niemożliwe jest by ktoś zbudował niezawodne urządzenie - głupcy zawsze są jeszcze bardziej pomysłowi.

Uważaj gdy kłócisz się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

Światełko w tunelu - to zwykle reflektory nadjeżdżającego expresu.

To, czego pilnie szukasz, znajdziesz w ostatnim z przeszukiwanych miejsc.

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć.

Złota zasada: Zasady określa ten, kto ma złoto.

Prawdopodobieństwo każdego zdarzenia jest odwrotnie proporcjonalne do stopnia, w jakim jest ono pożądane.

Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.

Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

Wszystko jest możliwe pod warunkiem, że nie wiesz o czym mówisz.

Logika jest pewną metodą dochodzenia do niepewnych wniosków.

Każde urządzenie elektryczne będzie działać znacznie lepiej, jeżeli włożysz wtyczkę do gniazdka. (prawo Prezydenta)

Pesymista to dobrze poinformowany optymista.

Skrót jest zawsze najdłuższą drogą pomiędzy dwoma punktami.

Rozłożenie dowolnego urządzenia na części jest proste. Ponowne jego złożenie tak, żeby działało, nie jest możliwe.

Wszystko, co zostało już złożone, rozpadnie się wcześniej czy później. Zwykle - w najmniej odpowiednim momencie.

Każdy skomplikowany montaż wymaga trzech rąk. Każdy prosty montaż wymaga czterech rąk.

Kiedy na wąskiej drodze jesteś tylko Ty (samochodem), drugi samochód (jadący z naprzeciwka) i pieszy lub rowerzysta (pomiędzy wami), zawsze miniecie się wszyscy jednocześnie w jednym miejscu. (prawo Pogorzelskiego)

Druga kolejka do kasy jest zawsze szybsza.

Jeśli w danym produkcie wszystko działa poprawnie, to znaczy, iż nie jest on wystarczająco zaawansowany technologicznie (prawo programistów).

 

 

Teraz moje prawo - bardzo dla nasz aktualne: Im zimniej na dworze to tym pewniejsza awaria CO ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuj z idiotą, ponieważ najpierw idiota sprowadzi cię na swój poziom a następnie pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje własne- jeżeli na półce w supermarkecie coś szczególnie mnie zainteresuje i mam ochotę to kupić, to przy każdym innym

produkcie jest cena, a przy tym akurat nie...

 

i jeszcze jedno- gwarantowane, sprawdźcie sami : idziemy do kasy i w tym momencie widzimy, że prawie wszyscy, których spotykaliśmy między półkami, zdążyli już ustawić się przed nami w kolejce. Oczywiście w chwili, kiedy wchodzimy do marketu

przy kasie przeważnie nikt nie stoi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ,,błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli" i spróbujmy to zastosowaś do polityki. Jakiego nowego wymiaru nabierze to zdanie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje własne- jeżeli na półce w supermarkecie coś szczególnie mnie zainteresuje i mam ochotę to kupić, to przy każdym innym

produkcie jest cena, a przy tym akurat nie...

 

i jeszcze jedno- gwarantowane, sprawdźcie sami : idziemy do kasy i w tym momencie widzimy, że prawie wszyscy, których spotykaliśmy między półkami, zdążyli już ustawić się przed nami w kolejce. Oczywiście w chwili, kiedy wchodzimy do marketu

przy kasie przeważnie nikt nie stoi...

Heso a znasz to?

"Zawsze po wyjściu z hipermarketu jest później niż nam się wydaje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.