Skocz do zawartości

o6483256

Stały forumowicz
  • Postów

    4717
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    83

Treść opublikowana przez o6483256

  1. Możliwość zapłacenia tylko przelewem na numer konta który nie jest zarejestrowany jako płatnik VAT. Czy naprawdę tak trudno to sprawdzić, że trzeba pytać o każdy taki głupi adres na forum? https://podatki-arch.mf.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka/ 03Numer rachunku 22 2030 0074 5996 0101 7988 3532
  2. Dziwne, u mnie działa 🤣 Nie przejmuj się taką gadką cwaniaków 😉
  3. Nie ma sensu bawić się w PV monitor do takiego g...smart wtyczka za 50zł i chmura tuya wystarczy 👍
  4. Nic mnie nie skłoniło, kupiłem drugą, na drugi budynek. Zrobię sobie "bypass" między budynkami i oprócz grzania drugiego budynku Heiko będzie rezerwą na dom w razie awarii Kaisai`a. Nie chce mi się już chrzanić z kotłem na eko. Szkoda nerwów
  5. Stoi w garażu Heiko, nie mam pojęcia, czy pasuje, ale raczej nie. Heiko ma moduł hydrauliczny i płytę sterująco w budynku, a kompresor na zewnątrz. Jest sensownie zrobiona "tak na oko"
  6. Znowu jakąś fantastykę youtuberów oglądałeś?
  7. Jeżeli uważasz, że dzieje się cos złego to dlaczego nie "walczysz" tylko jęczysz w sieci? Radziecka mentalność się w tobie odzywa?
  8. Tylko te wewnętrzne płoty, też mogą stanowić zagrożenie z tego samego powodu co zewnętrzne" Patrząc na chałturę niektórych instalacji, to akurat dobry kierunek 👍 PS Nie oglądałem materiału, nie chce mi się oglądać 50 minut pierdzielenia i pewnie 2 minut wniosków z tego 😉
  9. Nie lepiej na powrocie założyć bufor z glikolem?
  10. Jak uruchomię to ocenie co jest warty, ten mini PC jako sterownik Na plus dla tej pompy, że obiegową pompę i elektronikę ma w module wewnętrznym. W zestawie jest zawór 3-drogowy, odpadają dodatkowe zakupy. Pozostaje bufor, naczynie wzbiorcze, filtr magnetyczny i separator powietrza
  11. Haier ma sterownik cz-b, natomiast heiko ma kolorowy na mini komputerze z Windows CE. Ustawienia dosyć się różnią, ale faktycznie obie pompy są przyzwoite.
  12. Te dane z licznika pompy, czy podlicznika? Sprawdź sobie jaką masz deltę na grzanie wody i do ilu grzeje tą wodę Grzałki dodatkowe może grzeją?
  13. Dzięki, dodałem to obserwowanych. PS Gonzo19 lubi "przycwaniakować", niech się chłop dowartościuje, mi to nie przeszkadza 😉
  14. To w ogrodzie, nie na forum... 🤣
  15. Myślałem, że podasz "rozwiązanie na tacy"! Przeliczyłem się 🤣
  16. Nie wiem, ale chętnie sie dowiem, jak go zrobić 👍
  17. Flamco są po 320zł, szukam czegoś jeszcze tańszego
  18. Wymóg instalacyjny Ktoś ma jakieś propozycje, jak to tanio rozwiązać?
  19. Słuchajcie szukam separatora powietrza do instalacji na średnicę 1-cal, macie namiar na cos taniego, bo wszystko kosztuje blisko 300zł
  20. Nie miesza się ogniw lipo/life/lion ze sobą w jednym pakiecie, bo mają różne napiecia
  21. LIPO i LION nie pożenisz z LIFE. Jako drugi magazyn równolegle, to ok 👍
  22. Do tego falownika, możesz sobie teraz kupić baterię od auta elektrycznego i dedykowany BMS, powinno to elegancko współpracować
  23. Jesteś ON-GRID, a nie off-grid. Jak odłączysz falownik od sieci, będziesz off-grid. Jeżeli pobiera z magazynu, może ma duże obciążenie i rozkłada równo pv- magazyn. Jestem pewny, że i tak po chwili magazyn ma znowu 100%, więc to co robi falownik chwilowo jest mało istotne 👍 Nie patrz co chwilowo wyświetla tylko oceniaj dobowo co sie wydarzyło 👍 PS Przysrałeś sie do tego napięcia i cały czas mam wrażenie, że nie rozumiesz zasady działania falownika i możliwości oddawania ee do sieci
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.