Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dla Poprawy Humoru


tomekb

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, marcus312 napisał(a):

Tu raczej nie chodzi o wybór czy prawica czy lewica ale o los Polski w jakich rękach będzie i kto będzie decydował w sprawach kluczowych a ten los właśnie może być jutro podjęty przez np zwykłą nieopatrzność wyborców którzy na czas nie zdąrzyli się zapoznać z nadchodzącymi zmianami Dzisiaj w trybie pilnym był wniosek złożony do sejmu i co się z nim stało ?

Nikt nic nie zboczył z tematu to jest dla poprawienia humoru humor jak wiadomo raz jest lepszy a raz gorszy.

Najpierw się jednych popiera drugich gani jednych pieniędzmi czy karierą się kusi na końcu mamy skłócone społeczeństwo do granic absurdu a z takim społeczeństwem z plasteliny można zrobić co się chce dalej nie ma sensu bo tak czy siak mamy po ptokach co dla nas nie będzie dobre tego powinniśmy być świadomi .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z nas migole, istne miglance forumowe :)
Minęliśmy wszystkich, łącznie z autorem tematu. Pozytywnym może to, że chce się nam poznawać jeszcze jakieś poglądy innych, słuchać co mają do powiedzenia. Zdania przecież i tak nie zmienimy, dorosłe już z nas chłopaki.

11 godzin temu, PioBin napisał(a):

Ciezko jest nam sie pogodzic z wyborem wiekszosci?

Dziwne to jest ze mniejszosc (rozna mniejszosc np. Lgbt, etniczna, polityczna, religijna, samo prawo weta) zawsze chce decydowac (lub domaga sie) decyzji za wiekszosc.

Łatwo nam dziś tak wyrokować, bo już nie grozi nam, że wiejska gromada, wraz z milczącym przyzwoleniem duchownego, przeprowadzi nam sąd ostateczny, gdy gnuśność nasza będzie zbyt wolnościowa, by pójść z większością na modły do dudławej wierzby.

Przodkowie,  choćby tacy jak Joseph Arch, Tom Mann, Ben Tillot czy Thos Morgan przemawiający swego czasu przed Kongresem, wydźwignęli nas z ciemnoty ku lepszemu życiu, ulżyli losowi mieszkańców wsi, by mogli żyć godniej, wytrwali na przekór fal pijaństwa i przestępczości, zmieniali świat. Zrobili to na tyle skutecznie, że wydaje nam się dziś to nie do ruszenia.

Może dlatego lubimy się bać, z nudów?
Lęk towarzyszy ludzkości od początku niemal, od pierwszego przestępstwa.
Lękliwością więc, utorujemy sobie drogę do tyranii.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, marcus312 napisał(a):

Marszałek tez już sporo obiecywał a w tak ważnej sprawie się wycofał dla poprawienia humoru ale chyba w brukseli.

Co byś nie napisał, mdli mnie jak widzę poprzednią ekipę rządzącą. 

Taki Suski, Czarnek, Ziobro, Terlecki, Witek itd to ma być ten "lepszy sort" ?

Przecież to na wymioty sie zbiera od samych nazwisk.

 

Jak mamy mieć taką klasę polityczną, to wolę być jak to mówicie pod większym pręgieżem Brukseli i wszechobecnego LGBT 🤣

Edytowane przez o6483256
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Popcorn1 napisał(a):

Ja bym ten skrawek planety/Europę  który ma uratować klimat porównał do stringów w zimie - mających zapewnić komfort cieplny.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komu tak naprawdę zostaje oddana władza? w ręce osób, które nie tak dawno rządziły tym krajem prowadząc go i ludzi w nim mieszkających w przepaść i dziś po odzyskaniu władzy bez mrugnięcia okiem sprzedadzą i oddadzą jeszcze raz ten kraj bogatym z zachodu

jak dla mnie marna zmiana bo dopóki w rządzie będą osobowości typu Kaczyński, Tusk czy komuch Czarzasty to nic się nie zmieni.

Tusk kiedyś kłócił ludzi, ale Kaczyński robił teraz to samo, w polityce potrzebujemy młodej świeżej krwi, ale nie pokroju Hołowni bo ten to podzieli kiedyś los Kukiza i Petru, ale póki co niech ma swoje 5 min... Tusk szybko zamiecie go pod dywan.

ktoś jeszcze ślepo wierzy, że jedni są lepsi od drugich i, że będzie lepiej? 

Jeszcze inną sprawą jest to jak słaba jest wiedza młodych Polaków o polityce, to aż żal bierze. Przykre jest to, że nikomu w rządzie nie przeszkadzają komuniści, że mamy legalną komunistyczną partie w Polsce, że w każdej z partii okrągłego stołu zasiadają komuchy lub resortowe dzieci. Cała wiedza młodych ludzi na temat polityki jest z mediów i internetu.

to tak na poprawę humoru

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego ta wiedza nt. polityki ma być?

 

Z TVP ? 🤣

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak nie z Internetu, nie z TVP i nie z TVN, to skąd? 

Edytowane przez o6483256
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat news punkt widzenia.😀

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tylko to zostało...

 

Jeszcze TV-TRWAM i TV-REPUBLIKA 😁

Edytowane przez o6483256
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieprawidłowych stacji czerpiecie wiedzę.

Najbardziej obiektywna stacja.

image.png.58de096941a5a7828b03b667bcb2a4db.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mieszkamy w Polsce i oglądamy polskie bajki, a nie jakiś amerykański "szit" 🤣

 

Na pewno promują LGBT i innych p... 🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi się przypomniało, że nagonka na LGBT zaczęła się od Teletubisi. 🙂 

image.png.56fc3e2771962db6db9e468e92cdf6d0.png

  • Lubię to 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, o6483256 napisał(a):

Co byś nie napisał, mdli mnie jak widzę poprzednią ekipę rządzącą. 

Taki Suski, Czarnek, Ziobro, Terlecki, Witek itd to ma być ten "lepszy sort" ?

Przecież to na wymioty sie zbiera od samych nazwisk.

 

Jak mamy mieć taką klasę polityczną, to wolę być jak to mówicie pod większym pręgieżem Brukseli i wszechobecnego LGBT 🤣

Nie zapominaj że za tym idzie też bezrobocie , PIS co by nie gadać i jak go nienawidzieć zawsze lepiej gospodarką kieruje czy to po rządach SLD czy po rządach PO=PSL musiał naprawiać i o dziwo mu się to udawało , ja nie głosowałem na pis.

 

A przeciw temu ta tzw nowa władza nie zrobi nic ,mamy być dojeni do żywego.

 

Edytowane przez omama
  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co emeryt głosujący na Konfederację, może wiedzieć o gospodarce?

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
  • Przydało się 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tego komentował skoro gospodarka mniej ważna a ważniejszy światopogląd skręcony w lewo to ja nie mam nic do powiedzenia.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Panowie , najważniejsze że przegłosowane! . Tyle dobroci będzie!. Skoro w sprawach środowiska i energetyki były ruchy pozorne to teraz szybciej nastąpi ich ostateczne rozwiązanie w szerszym gronie i z szerszym kapitałem.

Resztę kopciuchów się zlikwiduje, resztę flejarskich przyzwyczajeń w ogrzewaniu się wykorzeni, biedne nieocieplone chaty się zrobi, szybciej resztki dotowanych kopalni się zamknie, szybciej atom się postawi i przesył zmodernizuje.

Będzie , czysto,  tanio ,bezobsługowo. Troszkę kwiku będzie wśród "przyzwyczajonych" jak przy sławojkach i żarówkach led ale na dobre wyjdzie:) Dobry dzień!

Edytowane przez Lolekx86
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się ociepla rury w kotłowni.  ca96e9b3115747afd2fb01a606e30324.webp.38198f6bf9b15a34179120dfa8366ae9.webp

  • Lubię to 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, omama napisał(a):

Nie będę tego komentował ...

Dobra berthold dam Ci już spokój, bo znowu wygenerujesz swoje kolejne alter ego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, o6483256 napisał(a):

Przecież to na wymioty sie zbiera od samych nazwisk.

Grubo poszedłeś naprawdę myślę że to nie był jedyny argument który zaważył szalę wyborczą .

8 godzin temu, wacio1967 napisał(a):

zaczęła się od Teletubisi. 🙂 

 

Może jeszcze wcześniej był żwirek i muchomorek , bolek i lolek podejrzany a na kaczora donalda to cały rok się czekało żeby na święta obejrzeć  😀

 

Edytowane przez marcus312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marcus312 napisał(a):

Może jeszcze wcześniej był żwirek i muchomorek , bolek i lolek podejrzany

O Żwirku i Muchomorku była tylko informacja że kręcą ze sobą.

Bolek i Lolek byli tylko podejrzani że kręcą z Tolą. Ale nic im nie udowodnili.

Jedynie Teletubiś dostał ostrą krytykę za torebkę.

O Kaczorze Donaldzie nic mi nie wiadomo. Ale wszystko kiedyś wyjdzie. Akta będą odtajnione po 75 latach.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczor Donald miał wadę wymowy, ciekawe kto rządził wtedy w MZ i potem w MEN, że go tak puścili!  😁

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.