Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Gość berthold61

Tu się mylisz bo po rejestracji wszystko widać ale już forma dokumentu jest wyszarzała i trzeba ją kliknąć aby była w systemie widoczna tak samo dowód osobisty tzn się numer natomiast akcyza jest tak jak zaznaczyłeś na samym początku oraz adres też jest widoczny , musiałbym myszkę mieć bo z touchpada wolno to idzie ale dalej twierdzę że jak uda się złożyć zamówienie to powinno ono być dla mnie i mogę domniemywać że pracownik tam zatrudniony mnie tak jak by pozbawia towaru i daje go swojemu kolesiowi , chyba to zgłoszę w pgg że to praktyki korupcyjne mogą być .

ps , już to zgłosiłem ciekawe co mi odpiszą .

Edytowane przez berthold61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

7 godzin temu, berthold61 napisał:

Tu się mylisz bo po rejestracji wszystko widać ale już forma dokumentu jest wyszarzała i trzeba ją kliknąć aby była w systemie widoczna tak samo dowód osobisty tzn się numer natomiast akcyza jest tak jak zaznaczyłeś na samym początku oraz adres też jest widoczny , musiałbym myszkę mieć bo z touchpada wolno to idzie ale dalej twierdzę że jak uda się złożyć zamówienie to powinno ono być dla mnie i mogę domniemywać że pracownik tam zatrudniony mnie tak jak by pozbawia towaru i daje go swojemu kolesiowi , chyba to zgłoszę w pgg że to praktyki korupcyjne mogą być .

ps , już to zgłosiłem ciekawe co mi odpiszą .

Czterokrotnie zamawiałem i nic z dokumentami nie klikałem, za każdym razem kończyło się z powodzeniem. Tobie ani razu. Ciekawe

Tam żaden pracownik nie siedzi na drugim końcu drutu, ale co jest logicznym, opał jest rezerwowany dla tych którzy przechodzą do płatności/potwierdzenia zamówienia. Tak jest w każdym sklepie internetowym, ale może to dla Ciebie nowość. Inaczej boty by blokowały towar w koszykach nie pozwalając go sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj podobnie jak @berthold61, musiałem wszystko wpisywać a i tak do zakupu nie doszło. Może to kwestia przegladarki, użyłem Microsoft Edge, w poniedziałek spróbuję z Firefox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
1 godzinę temu, pawelll napisał:

Miałem dzisiaj podobnie jak @berthold61, musiałem wszystko wpisywać a i tak do zakupu nie doszło. Może to kwestia przegladarki, użyłem Microsoft Edge, w poniedziałek spróbuję z Firefox.

Też korzystam z Edge ale to chyba nie to choć , na allegro cykniesz kupuj to masz czas i kilka godzin na dokończenie transakcji bo to twoje już kupione a tu ty kupujesz a inny ci podbiera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów jesteś w błędzie

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/dlaczego-nie-udalo-sie-kupic-wszystkich-przedmiotow-z-koszyka-xG71gnkBefw

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pocieszenia napiszę że sąsiad zmówił w sklepie internetowym PGG w piątek o 13:30 pieklorza, czyli da się. Czyli albo automaty to na razie teoria spiskowa albo odpuścili.... Spytałem go też o nr. zamówienia on mi na to 60 tysięcy coś tam 🙂

Edytowane przez damdam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, myślałem, że z pieklorzem jest jak z Yeti. Czyli jednak da się go kupić. Przed weekendem zamówiłem tonę Karlika, dziś wysyłka, jutro pewnie dostawa. Działają sprawnie to im trzeba przyznać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem Karlka, tym razem użyłem Firefoksa, poszło bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

A ja rano cymbał ten sam błąd i znów na tym edge i jak zwykle po ptokach i tak się wnerwiłem że zamówiłem haiera 8kw w środę będzie więc polowanie na niewidoczny ekogroszek uważam na zakończone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna tona Karlika zamówiona dla sąsiada. Towar pojawił się o 6:57. O 6:59 było już po zawodach. Na przestrzeni ostatniego czasu trzy razy zamówiłem po tonie i za pierwszym razem zawsze się udawało.

Gdyby kogoś interesowało używam przeglądarki Chrome.

Edytowane przez MrWolf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

No też o godzinie 11-tej udało mi się dokupić tonę karlika bo raczej nie uśmicha mi się zimą eksperymentować z tą pompą ciepła i spokojnie do wiosny dojadę jeszcze na ekogroszku /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu piszą o karliku, a pieklorza ktoś ostatnio widział?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go nie widuję dostępnego, aczkolwiek ktoś ostatnio tutaj się chwalił, że udało się szarpnąć koło południa. 

Retopal widzę całkowicie zniknął z oferty sklepu. Czy podzieli los greenpala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w temacie 🙂

To jakiś cyrk jest. Węgiel wskoczył o 7.18 - 7.19. Widocznie kwestia tego jak szybko wypije kawę pracownik, który wpisuje stan towaru danego dnia 😄 

Zamówiłem tonę Karlika, w tej cenie to mogę sobie codziennie nawet wyjmować spieki z pieca 😉

Czy z doświadczenia ktoś może wie jak PGG ustala ceny? Czy to jest na cały rok z góry?

Pozdrawiam

Dawid 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się zrobiłem na szaro. Czekalem do 7.10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@panczo88 próbuj jeszcze o 11 oraz 13-13:30. Wtedy chyba też coś wrzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.