Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

🤔 🤔🤔 z paleniskiem? 😂😂 To od razu test wyngla był 🤣🤣🤣

Taki żart 🤪

25 minut temu, qmek napisał:

Przyjechał dużym autem z windą i paleniskiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem, pewnie słownik w komórce zmienił słowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie był trzeci raz ten sam kurier i nigdy nie żądał dowodu czy podpisu. A co do wysyłanych powiadomień na telefon to w zeszłym roku przychodził przed dostawą w tym roku mają jakieś opóźnienia bo już drugi raz przyszedł kilka godzin po dostawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po 4 dostawach. 3 dostawy przyjeżdżał ten sam kurier dużą solówka z windą i elektrycznym paleciakiem, aby dojechać muszą cofać jakieś 300 metrów rozładunek na posesji tam gdzie sobie życzyłem bez problemu. 4 razem przyjechał inny Pan, ale był już dokładnie poinstruowany od poprzednika. Za każdym razem sms rano w dniu dostawy z numerem telefonu do kuriera. Dzwoniłem i ustalałem o której godzinie mogę się go spodziewać. Przy odbiorze tylko własnoręczny podpis. Panowie grzeczni i mili także wszystko zależy od człowieka. Ja nie mam uwag i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była moja pierwsza dostawa, ciężarówka z winda i elektrycznym paleciakiem, worki trochę mokre jak na zewnętrzną folię zabezpieczającą. Do ciekawe data produkcji 5. Stycznia, zamówiłem 15 lutego. Kierowca nie chciał żadnych danych typu nr dowodu tak jak pisało w instrukcji PGG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucas1986 napisał:

Dzisiaj była moja pierwsza dostawa, ciężarówka z winda i elektrycznym paleciakiem, worki trochę mokre jak na zewnętrzną folię zabezpieczającą. Do ciekawe data produkcji 5. Stycznia, zamówiłem 15 lutego. Kierowca nie chciał żadnych danych typu nr dowodu tak jak pisało w instrukcji PGG

Ja zamawiałem 14 lutego i też na workach 05.01. Worki suche ale sam węgiel wilgotny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przykręcili w sklepie śrubkę do 2T na dzień. Wszedłem, kupiłem i zapłaciłem od pierwszego strzała. Normalnie Veni Vidi Vici. Nawet dorzuciłem kolejne 2T, ale już kupić mi nie pozwolił. Limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kombinowałem z różnymi rozszerzeniami, które odświeżały lub sprawdzały wszelkie zmiany na stronie internetowej. Same odświeżanie strony daje już jakieś ułatwienie. Są też takie, które informują dźwiękiem, ale z tym dźwiękiem już był kłopot. Przez kilka dni testowałem i zmieniałem ustawienia. W żadnym nie słyszałem dźwięku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje przy komputerze. Mam zminimalizowany podgląd na fragment ramki"brak wystarczającej ilości towaru..." Jak nie zauważę przestojów na stronie to zawsze mogę zauważyć zniknięcie tego napisu w czerwonej ramce. Tylko wtedy pierwszy ruch to wyłączenie auto odświeżania. A to już może decydować o sukcesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podrzućcie na PW jakieś ustawienia dla Distilla czy czegoś skutecznego. Poluję na Karlika 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.