Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie podajemy tylko i wyłącznie informacje i porady na temat sposobu zakupu opału w sklepie PGG.

Zanim zadasz pytanie przeszukaj temat używając wyszukiwarki.

Nie piszemy o dostępności i jakości opału. Do tego są inne tematy:

Sklep PGG - dostępność opału

Sklep PGG - jakość opału

Jeżeli nie jesteś już zainteresowany śledzeniem informacji z tego tematu kliknij link "Przestań obserwować" w mailu z powiadomieniem lub na stronie nad tematem.

Posty nie na temat będą przenoszone do kosza.

--------------------

Podsumowanie informacji:

  • koszt transportu: 130 zł za paletę worków/116,90zł za big-bag
  • towar dodawany w dni robocze (raportowane są pojedyncze przypadki zakupu w sobotę)

Jeżeli masz propozycję zmiany/uzupełnienia powyższych informacji proszę o prywatną wiadomość.

--------------------

Link do starego tematu: Dostępność opału z PGG

Jeżeli ktoś ma ochotę i pewne informacje/porady dotyczące zakupu proszę o dodanie posta. Posty z użytecznymi informacjami postaram się linkować tutaj w pierwszym poście aby stworzyć takie FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżasz tą stronę tylko ale zgody i rodzaj płatności do zaznaczenia od nowa. Z tym że to jest możliwe tylko do końca danego dnia, więc dziś już raczej nic nie zdziałasz. Jutro od koszyka

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.Mam pytanie siedzicie od rana przed kompami i odświeżacie stronę? Czy jest jakiś inny sposób? Kurde wstalem o 6:30 i do 7:30 nic:((. Trzeba być chyba czarodziejem żeby kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, panczo88 napisał:

Witam kolegów.Mam pytanie siedzicie od rana przed kompami i odświeżacie stronę? Czy jest jakiś inny sposób? Kurde wstalem o 6:30 i do 7:30 nic:((. Trzeba być chyba czarodziejem żeby kupić.

Zalezy co chcesz kupic. Pieklorza to od 8:00 radze pilnowac. Potem po 11:00, i po 13:00. Karlik bywa pierwszy, juz po 6:00. Green bardzo roznie, loteria i sekundy to trea

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Kupno Karlika to pikuś, przy greenpalu już są schody... Jestem na etapie końcowym, czyli Kasa. W momencie dostępnosci opału, mam wszystko zaznaczone, klikam "złóż zamówienie" i nic się nie dzieje. Czy będąc  kasie w momencie dostępnosci również trzeba odświeżać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak ja tez byłem na etapie kasy i czekałem tylko na dostępność. Kiedy już był dostępny to dla pewności odświeżyłem stronę i musiałem tylko ponownie podać pesel a resztę adresu do dostawy pozostał bez zmian. Zaznaczyłem przelew tradycyjny i złożyłem zamówienie.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie używam distilla a udało się wczoraj kupić retopal 2t i o 13 coś dać karlika do koszyka a dziś jak wskoczył karlik o 9.30 to zakupiłam 2t. Dwa dni analizowałam co i jak i o których godzinach mniej więcej i siedzialam i nawet 30 minut klikalam odśwież 😅 moje pytanie czy jest jakiś limit zakupy na użytkownika? (2t dziennie wiem) ale czy ogólny jakiś jest? Czy mogę codziennie coś kupić? muszę rodzicom jeszcze upolować 😅

Edytowane przez MałaMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest limit dwie palety (czy jak kto woli dwie tony) na dobę.

Edytowane przez lolek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się wrzucić do koszyka 1 paletę Pieklorza i 1 paletę Karlika i potem w przypadku dostępności jednego zrealizować zamówienie (oczywiście na to co dostępne)? Czy muszą być oba dostępne? Próbował tak ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch różnych towarów nie możesz mieć w koszyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, h3nio napisał:

Co można robić tak długo w kasie? Aktualnie przez 10 sekund to można dodać do koszyka, przejść z koszyka do kasy i kupić. Wcześniej jak strona się zawieszała tak szybko się nie dało.

NP. strona z kasą otwiera (odświeża) się 5-10 sek. i już po zawodach. Mi najdalej na jednym oddechu udało się dodać do kosza, wejść do kasy, dojść do zapłaty i na tym finito. Na drugi dzień z kasy spadłem do koszyka i na dwóch oddechach złapałem towar. Podnieta ze już zaraz kupię powoduje duże opóźnienie w ruchach i latanie myszą po całym monitorze🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem ogólnie, do greena nie przymierzam się, chociaż wiem że na swojej ekoenerii spalę nawet najpodlejszy miał. 

Kilkanaście lat ogrzewałem kotłem miałowym i już nie chcę  tego towaru. Ale chcąc upolować ten towar to na bank bym nie korzystał z np. Distala tylko z odświerzania i ciągłego monitorowania monitora :). Zanim Distall (przy swoich 5 sek) da znak, już może być po ptakach. Tylko auto odświezanie i ciągły monitoring odświeżanej strony może zapewnić sukces przy kupnie greenpala. No chyba że jakiś fuks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.