Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Od ponad godziny na stronie sklepu:
 

W sklepie trwają prace konserwacyjne!

Wznowimy działalność najszybciej jak to możliwe. Zazwyczaj przerwy w działalności nie powinny przekroczyć godziny. Przepraszamy za niedogodność.

 

Ciekawe co knują... Może jakieś naprawdę zabezpieczenia przed botami, w sumie głupia captcha plus jeszcze coś i boty na chwilę odpuszczą.

A może to tylko zwykłe prace techniczne w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym poczta to przywozi? Jakie auto bo nie wiem czy dojedzie a piszą że na drogach powyżej 3,5t w informacji z PGG ? Może jedną paletę nie będą targać wielkim samochodem… komuś przywieźli już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wożą autami ciężarowymi z windą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzwonił przed załadunkiem w oddziale, żeby uzgodnić termin. Ale paletę już fizycznie miał. Wątpię, by kogoś wpuścili do magazynu PP po odbiór osobisty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też te najmniejsze solówki. Co do telefonów to zależy od regionu. U mnie zazwyczaj kurier dzwoni jak jest już w drodze i jest pół godziny do dostawy. Oprócz tego zastrzeżeń nie mam. Zawsze grzecznie i profesjonalnie bez uszkodzeń mienia i fochów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są dość spore ciężarówki, więc przy ograniczeniu do 3.5 tony to może być problem. Ale czy tym to powinien się przejmować zamawiający czy PP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, mkwapisz napisał:

Ale czy tym to powinien się przejmować zamawiający czy PP?

Raczej zamawiajacy. Kierowca ma przestrzegac przepisow drogowych. Byc moze jest dodatkowa tabliczka i napisane ze ograniczenia nie dotyczy np. wjazdow docelowych (zaopatrzenia), dojazdu do posesji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez żartów. To mam budować infrastrukturę drogową dla PP. Niech przywiozą węgiel takim dostawczakiem jaki może wjechać. Przecież nie robią tego za darmo, a dostawa to 130pln za taką paletę.

@nesiasps podaj link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paragraf 7 sklepu PGG.

Dokument do sciagniecia ze strony sklepu.Regulamin_Sklepu_Internetowego_PGG_SA_20210616.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

Tak duże auto tak na oko 10 ton mógłby zabrać i powiedział coś dziwnego że nie zdażyło mu się wieść jeszcze do nikogo więcej jak tona być może z tego powodu miałem problem z zamówieniem poprzednim razem jak chciałem 2 tony i wychodzi na to że jak ktoś potrzebuje 4 tony to zamawiać musi po 1 tonie za każdym razem chyba choć może się mylę pewny nie jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dowieźli bez problemu 2 tony pieklorza na raz. Większym problemem było wrzucenie tych 2t do koszyka w sklepie pgg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@berthold61 Daj tylko hasło że masz węgla za dużo, to jeszcze trochę zarobisz na tej zbędnej tonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, berthold61 napisał:

Dziś dotarła tona ekogroszku karlik z pgg

Sprawdziłeś co masz w tych worach? W sklepie pgg nie widzę Retopala, może worków z tym napisem nie mają?

Na stronie sklepu PGG jest taka informacja: "W dniach 14.10.2021 r. - 31.12.2021 r. obowiązuje limit zakupu wynoszący łącznie 5t na dobę dla jednego klienta."

Jednym słowem na miesiąc mogę kupić jedynie 150 t. 😱

Póki co przez kilka dni - o znanych godzinach, przeładowując stronę co 10 sek. nie udaje mi się kupić nawet 1 (jednej) tony. Ale mam małe sukcesy, udaje mi się niekiedy przeskoczyć na stronę z przyciskiem [Do kasy], a nawet [Zapłać]. Potem, po komunikacie "brak węgla w wybranym składzie" cicho i głucho.

Przewiduję, że jeszcze miesiąc takiej dziwnej sytuacji i dopłynie w końcu jeden, drugi albo i trzeci statek z Kolumbii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz zimniej i coraz gorzej się robi. Kto kupił wcześniej z PGG ma z bańki, a kto nie, to nawet nie ruletka już w w tym PGG obecnie. Dzisiaj o 7 wcale nie było bo kolega próbuje kupić od jakiegoś czasu. Jakieś jaja jak arbuzy, a palić trzeba. Po 1500 trochę drogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś między 9-10 coś było. Przypadkowo kliknąłem i jeszcze przed 10:00 były resztki Karlika w workach. Zatem godziny są umowne. Jednego dnia może nie być "rzutu" o 6:50-7:30 ale może za to być "rzut" o 8:10.

Być może będę jeszcze polował na kolejną 1t to dam znać jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, tylko żeby kupić tonę węgla siedzieć przy kompie dobę i klikać to chyba dla emerytów jedynie dobre zajęcie. Normalnie ludzie musza jeszcze pracować kiedyś poza klikaniem na PGG. Jak było o 7 to przynajmniej kupiłem, zapomniałem i przeszedłem do normalnych zajęć. Jak bym miał klikać całe dnie na PGG to bym barszcz widelcem wpierniczał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz emerytów są jeszcze:
- studenci
- ludzie na chorobowym
- renciści
- bezrobotni
- pracujący w nocy

i długo by wymieniać grupy ludzi

którzy będą w stanie od 6:30 do 14:00 w dni robocze poklikać = oszczędzić najmniej 300 zł na 1t węgla.

Mnie się udało już drugiego dnia, za pierwszym razem odpadłem bo faktycznie pesel trzeba uzupełnić i zabrało tych 10sekund.

Korci mnie aby napisać skrypt co najmniej monitorujący godziny "rzucania" towaru ale jednak jestem leniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, sirocco napisał:

oprócz emerytów są jeszcze:
- studenci
- ludzie na chorobowym
- renciści
- bezrobotni
- pracujący w nocy

Zapomniałeś o ludziach mądrych, inteligentnych, rzutkich i kumatych.

Jeśli codziennie będę przez 8h klikał i uda mi się kupić 2t Karlika, a następnie sprzedać tylko o 200zł/t drożej, to mam dniówkę 400zł. 400x20 dni roboczych to jest 8 tyś w kapciach bez wychodzenia z domu. Zarabiasz tyle siedząc w fotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.