Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Zadaną możesz ustawić 95. Najpierw trzeba ustawić temperaturę maxymalną kotła, która ogranicza temperaturę zadaną. Jeśli ustawisz niższą maksymalna, to nie możesz ustawić wyższej zadanej.

Edytowane przez Jockey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, YaroXylen napisał:

Temperatura zadana kotła tylko 70stopni? Cholercia to słabiutko bo przydałaby się do ładowania bufora 82.... :((

A zaraz to po co zakres CWU do 85? normalnie bez sensu :((

Ale dzięki za info. Już się nacieszyłem :((((

YARO

Temperaturę kotła można ustawić do 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jockey napisał:

Bercus chodzi Ci o działanie pogodówki na temperaturę kotła? Jeśli tak, to ja używam przez cały czas. Korektę mam ustawioną na 3 przy temperaturze zadanej 55, obniżenie nocne też 3. U mnie wszystko działa tak, jak trzeba.

Mam pogodowke na 4d-CO.Pogodowka dziala ok.W nowym sofcie jest obnizanie temp.o ustavione kilka ° kiedy vewn,temperatura wzrosnie ponad ustawionu.I kiedy ustawiam tryb pracy termostata na stop,což wymagane,jest stale ON.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarekDabrowski napisał:

Kotła 40-85..

Kolego czy to pewne, bo jeśli tak to pewnie w środę lub czwartek będziecie mieli następnego "namolnego" do ratowania przy ustawieniach.... :))

YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy to pewne, bo jeśli tak to pewnie w środę lub czwartek będziecie mieli następnego "namolnego" do ratowania przy ustawieniach.... :))
YARO
Poczekaj 30 min będę w domu to sprawdzę na ster chyba że ktoś mnie ubiegnie

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. poczekam, ale dzisiaj decyzja i dzisiaj zakup, tylko muszę tych temperatur być pewny, teraz tylko wątpliwość zadana kotła im wyższa tym lepsza do ładowania bufora.

Kolega Jockey podrzuca że nie ma problemu i więcej...  To byłoby super.... :)) Kol. Altoro pisze że 85 :)) też byłoby ok

YARO

Edytowane przez YaroXylen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, konopka napisał:

Zrób coś takiego:pozwól mu się zamknąć aż pokaże 0,będzie całkowicie nie zamknięty,zamknij ręcznie i włącz pozycjonowanie

Teraz po pozycjonowaniu jest OK,  zobaczymy po paru dniach, bo zazwyczaj wtedy zaczyna błędnie pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YaroXylen: Możesz dowiedzieć się u źródła.

56 477 91 60

695 192 137

email:

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, YaroXylen napisał:

Ok. poczekam, ale dzisiaj decyzja i dzisiaj zakup, tylko muszę tych temperatur być pewny, teraz tylko wątpliwość zadana kotła im wyższa tym lepsza do ładowania bufora.

Kolega Jockey podrzuca że nie ma problemu i więcej...  To byłoby super.... :)) Kol. Altoro pisze że 85 :)) też byłoby ok

YARO

Ja trochę przesadziłem,można ustawić max.95*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem u siebie:spokojnie ustawiłem 95 ,także ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda jeśli chodzi o zadaną:

 

 

IMG_20181209_174518.jpg

IMG_20181209_174529.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, YaroXylen napisał:

Temperatura zadana kotła tylko 70stopni? Cholercia to słabiutko bo przydałaby się do ładowania bufora 82.... :((

Kolego Yaro, wprowadzono Cię w błąd. Temperatura kotła może być wyższa niż 70°C. Myślę że z 90°C is available without any problems.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, szelest napisał:

YaroXylen: Możesz dowiedzieć się u źródła.

Muszę wierzyć ludziom:)) tutaj na forum jest tyle "instrukcji w głowach" że hohoho.. Myślę że nie będzie trzeba wydzwaniać. Ale dzięki za info. Jeszcze poczekam na potwierdzenie, ale już koledzy podrzucili że nawet i ponad 90stopni :))... ja latem bufor tak ładuję do 92stopni, a teraz sobie chodzi w dwustanie 75...ale każdy wie jak to w dwustanie......stanie albo i nie :)))) ...szczególnie w moim wieku... :)))

Pozdr.YARO

Edytowane przez YaroXylen
błąd
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jockey napisał:

Tak to wygląda jeśli chodzi o zadaną:

Widzę..widzę.... naprawdę dziękuję za informację

Z Wami da się coś osiągnąć.... :)) Dziękuję wszystkim. Decyzja już podjęta. Pochwalę się zakupem po montażu .... i dopiero się zacznie.....marudzenie na forum :)))

Dziękuję Panowie. YARO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.