Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Wyłącz i gniazdka i włącz

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomekBrz
Wyłączyłem sterownik, wpialem kabel i włączyłem sterownik. Włączył się podajnik i siłownik zaworu. Wyłączyłem odpialem i już się nie włącza. Bezpiecznik cały. Co się stało?
Jak stało się to przy aktualizacji to zrób ją jeszcze raz też tak miałem i za drugim razem poszło bez problemu

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też aktualizacja wg. manuala, ale po podłączeniu interfejsu i załączeniu zasilania włącza się  podajnik i 4D - mimo to update idzie bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze zanim pójdę na szachy, takie moje spojrzenie na 1/4 ekranu głównego czyli palnik. 

75 kg, bardziej moją uwagę skupia kg niż sama waga paliwa w podajniku. Przyjaźniej by było, gdyby to było w jednej linii a nawet symbol kg mniejszą czcionką.

36° powinno być wyśrodkowane między podajnikiem a linią kończącą palnik

16% (dmuchawa) teraz wygląda jakoś takoś, ale jak będzię np. 8%, to 8 będzie z lewej a % z prawej. 

pal.jpg

Edytowane przez Oldek
Nie dodałem zał. I'm sorry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to kwestia dopracowania pamiętajmy że to wersja testowa

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też aktualizacja wg. manuala, ale po podłączeniu interfejsu i załączeniu zasilania włącza się  podajnik i 4D - mimo to update idzie bez problemu
Wystraszyłem się że chodzi podajnik i mieszacz i przerwałem. Puściłem jeszcze raz i jest ok. Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Justowanie  i pozycjonowanie części opisów to i ja mam problem programując dużo większe panele przemysłowe, na takim malutkim wyświetlaczu jest całkiem dobrze i dużo informacji zamieszczonych. Nie wiem czy da się to lepiej poustawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przeszkadza ewentualnie na podajniku mogło by jeszcze być na ile dni zostało groszku co nie znaczy że będę się przy tym upierał dziękować panu Tomkowi że chce robić aktualizacje bo naprzyklad inny znany sterownik można zaktualizować tyko u producenta i co z tego jak nie piszą żadnych aktualizacji a jak chcesz coś więcej się dowiedzieć to abo to ustawienia serwisowe nie ruszać albo nie mogą udzielać takich informacji

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LukaszT1125 napisał:

Nie wiem czy da się to lepiej poustawiać

Ja też nie wiem, ale napisałem co przedszkolak by zauważył. Przykro że programator dużo większych paneli przemysłowych nie wie jak to rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepialski idź lepiej pograć w te szachy chyba że boisz się Mata od kolegi 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje przed aktualizacja wejsc w menu wygaszanie/rozpalanie- wygaszanie i dac na kociol wygaszony, wtedy nie bedziecie mieli jazd typu wlaczajacy sie podjanik itp w trakcie aktualizacji. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak faktycznie jest to proszę to zapisać w instrukcji. Będzie dla przyszłych uzytkownikow

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Oldek napisał:

Ja też nie wiem, ale napisałem co przedszkolak by zauważył. Przykro że programator dużo większych paneli przemysłowych nie wie jak to rozwiązać.

Jestes jak smerf Maruda. Tobie to nawet żona nie dogodzi....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, giecik napisał:
22 minuty temu, makog napisał:
Proponuje przed aktualizacja wejsc w menu wygaszanie/rozpalanie- wygaszanie i dac na kociol wygaszony, wtedy nie bedziecie mieli jazd typu wlaczajacy sie podjanik itp w trakcie aktualizacji. 

Jeśli tak faktycznie jest to proszę to zapisać w instrukcji. Będzie dla przyszłych uzytkownikow

To sa moje prywatne spostrzeżenia, tak robie od jakiegosc czasu aktualizacje, i nigdy nie mialem zadnego problemu, podobnego do opisanych tu w dniu dzisiejszym. Co do wpisu w instrukcji, to juz by musial wypowiedziec sie sam stworca sterownika, czy taki sposob jak opisalem jest wymagany.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żeby coś oceniać w nowym sofcie trzeba co najmniej tydzień a nie co godzinę sprawdzać czy coś działa czy nie i już narzekać. Dopiero wtedy dodać swoje spostrzeżenia. Co do grafiki to nie komputer to sterownik kotła.Nie wkurzajcie pana TOMKA bo przestanie robić poprawki albo zacznie brać kasę póki co jest super nikomu nie odmawia dobrej rady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się kolegi Oldka. Zwraca on uwagę na szczególy które mogłyby być bardziej czytelne tylko nie umie łagodniej tego opisać i wygląda to tak trochę chamsko ale pewnie nie potrafi inaczej i myślę że nie ma nic złego na myśli. W końcu to wersja testowa i P. Tomkowi pewnie zależy na tym aby było jak najwięcej ocen i tych pozytywnych i negatywnych aby zrobić ze sterownika jeszcze większą petaredę niż jest. Szacun dla producenta skzp za jego dzieło oby tak dalej. P. Tomek tylko jeszcze nie wie że jak dalej będzie zmieniał aktualizacje na jeszcze lepsze to będzie miał poważny problem a mianowicie nie nadąży z produkcją bo będzie mial taki zbyt na swoje urządzenia. P.Tomku jeszcze taka szata na androida i komputer jak na sterowniku i będzie git. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zabrania krytyki ale choć raz było by słowo to jest dobre to średnie a to słabe .Nie można być zawsze na nie. Jeśli chodzi o moje wypowiedzi nie miały na celu urazić kolegi Oldka .Chciałbym tyko żeby dokładnie sprawdził jak dana funkcja ma działać a później ja negował jak na to zasługuje to tyle

Wysłane z mojego Moto G (5S) przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuwanie :)

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.