Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

po sezonie przerobie tą pompę przed zaworem. na tą chwilę wykres temperatury jest bardzo spłaszczony a z modulacją nic nie zrobimy. wszystkie wasze rady były cenne a pomimo popcornów to takiego ładnego popiołu jeszcze nie miałem.

 

aha nie mam pompki na ochronie powrotu, druga pompa do CWU.

Jeśli bedziesz dawać pompę za zawór pamiętaj żeby obieg kotlowy wraz z zaworem 4D miał 6/5 lub 6/4 cala (zależnie od wielkosci króćców kotła). Jeśli średnica będzie mniejsza będziesz znowu kombinował...

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez energotop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktualnie tak mam, że obieg kotłowy + "piony" do rozdzielaczy (parter/piętro) są średnicy wyjścia i powrotu z kotła. zmienić trzeba tylko miejsce pompy.

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Carlo milo za zdjecie i potwierdzenie mojej tezy, podjedz parenascie postow wyzej masz moje pelne wypociny na ten temat.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów na kotły Witkowski mam tylko cicha nadzieję ze ludzie to zobaczą i nie kupia nigdy tego gówna a tym bardziej doborze wiedzą ze tak jest i maja Klienta w Dupie

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, zasilikonowałem szczelinę ale dalej nie mogę dobrze wyregulować płomienia 5cb20915d64b64d75dbcf4d39db961c4.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce aby wyszło że bronię Witkowskiego ale tych palników przecież on nie produkuje. Co w sytuacji gdyby trafiła się pewna ilość wadliwej partii skzp który de facto witkowski tez montuje w swoich kotłach? Tez pisalibyście bubel made by witkowski ? Jak już wiemy, sam producent tego palnika nawet nie wiedział o tym defekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak sprzedają to to powinni chociaż pomodz klientowi a nie olac go i powiedzieć ze jego wina z gory zakładając ze oni wszstko dobrze robią. Tak wiec prsestrzegam przed tą Firmą

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie jest winien palnik, tylko nieodpowiedni sposób montażu palnika w kotle, przez firmę wypuszczającą kocioł z wadliwie osadzonym palnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa i o jednym i o drugim przeczytaj post kolegi gangsta

A poza tym to ta Firma to porażka sprzedają gówno jakich mało i nie biorą odpowiedzailnosci za to

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy aż takie gówno , mówię tu o samym kotle bez osprzętu. Znam 6 osób co mają kotły z tej firmy i te osoby sobie je chwalą , poza tym trudno w necie znaleźć negatywne opinie użytkowników o tych kotłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy aż takie gówno , mówię tu o samym kotle bez osprzętu. Znam 6 osób co mają kotły z tej firmy i te osoby sobie je chwalą , poza tym trudno w necie znaleźć negatywne opinie użytkowników o tych kotłach.

No nie do końca jak kupujesz Iphone X i padnie Ci wyświetlacz to nie idziesz do samsunga tylko do Iphone ze Ci padł i oni to naprawiaja a tu spychologia i to kilka osób ma ten problem a nie tylko jedna

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek76 bo to jest tak zawsze znajdzie się kilku mądrych co to będą krytykować , i tu akurat nie mam na myśli krytyki o Witkowskim że zamontował wadliwy palnik w swoim kotle że nie sprawdził go przed sprzedażą itd , tu na forum zawsze są dyskusje a po jakim czasie zaczyna się krytyka tego czegoś co 50 stron temu była OK i przykładów mogę wiele zacytować  tylko  po co każdy niech się cieszy tym co ma a jak  umie zrobić lepiej niech zrobi i wszytko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może do Huty hdize robią blachę bo tak by wyglądało.

Będę krytykował bo nawet nie mogą wsiąść czegoś na klate i się przyznać ze dali ciała.

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil nakręć film o iphone -x i powiedz że jest przereklamowany bo się słabo sprzedaje 

Wadliwe są też mercedesy jak i fiaty biedny mia fiata i chwali a bogatemu mercedes  się znudzi a i tak nim jezdzi 

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce aby wyszło że bronię Witkowskiego ale tych palników przecież on nie produkuje. Co w sytuacji gdyby trafiła się pewna ilość wadliwej partii skzp który de facto witkowski tez montuje w swoich kotłach? Tez pisalibyście bubel made by witkowski ? Jak już wiemy, sam producent tego palnika nawet nie wiedział o tym defekcie.

Kupiłem kocioł z podajnikiem a nie sam podajnik czy palnik więc co mnie obchodzi, kto produkuje podzespoły. Za produkt sprzedawany finalnemu odbiorcy odpowiada producent kotła czyli Witkowski. Tak nadal będę uważał, że "bubel made by Witkowski" bo jeśli nawet była (w co wątpię) wadliwa seria palników to producent kotła powinien zwrócić uwagę na rysunki techniczne podzespołów, które kupuje do swoich kotłów (patrz załącznik) i na tym etapie zgłaszać to producentowi palnika. Jest to ewidentne zaniedbanie ze strony producenta kotła.

post-69052-0-99123500-1521928333_thumb.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil nakręć film o iphone -x i powiedz że jest przereklamowany bo się słabo sprzedaje

Wadliwe są też mercedesy jak i fiaty biedny mia fiata i chwali a bogatemu mercedes się znudzi a i tak nim jezdzi

Nie moja tematyka ;)

Carlo ma racje w 100% i o tym clay czas mówię

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.