Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Kamil przecież Ty masz kocioł Malina to co tym Witkowskim? Ja uważam że robią bardzo dobre piece ;) posiadam 3 piece od niego tak że wiem co mówię;)

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście mam Kocioł Malina. Ale mówię o tym bo od kilku miesięcy walczylem z tematem u kolegi Gangsta

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kocioł z podajnikiem a nie sam podajnik czy palnik więc co mnie obchodzi, kto produkuje podzespoły. Za produkt sprzedawany finalnemu odbiorcy odpowiada producent kotła czyli Witkowski. Tak nadal będę uważał, że "bubel made by Witkowski" bo jeśli nawet była (w co wątpię) wadliwa seria palników to producent kotła powinien zwrócić uwagę na rysunki techniczne podzespołów, które kupuje do swoich kotłów (patrz załącznik) i na tym etapie zgłaszać to producentowi palnika. Jest to ewidentne zaniedbanie ze strony producenta kotła.

Idąc Twoim tokiem myślenia , można zakładać że jak wywali jajo w oponie fabrycznie montowanej w nowym vw to będziesz uwazal i generalizował że vw to zła marka. Edytowane przez maniek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc Twoim tokiem myślenia , można zakładać że jak wywali jajo w oponie fabrycznie montowanej w nowym vw to będziesz uwazal i generalizował że vw to zła marka.

No właśnie idąc twoim tokiem myślenia to właśnie wotkowski robi cos ale nie bierze za nic odpowiedzialności blacha będzie wadliwa to masz się zgłosić do Huty bo to oni ją odlali a Witkowki jej tylko użył

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak bo wszyscy mamy te same sterowniki i jedziemy na tym samym wózku co panowie powiecie o tym sterowniku jak się zepsuje wyświetlacz ? 

Ja bym odpowiedział że była wadliwa partia i cóż wymiana wyświetlacza i jazda dalej a wy ? 

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak bo wszyscy mamy te same sterowniki i jedziemy na tym samym wózku co panowie powiecie o tym sterowniku jak się zepsuje wyświetlacz ?

To będę mial pretensję do Timela a nie producenta wyświetlacza

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę mial pretensję do Timela a nie producenta wyświetlacza

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

dlaczego nie do Maliny ? 

Napisz to co piszesz o innym producencie dlaczego Timel on Ci sprzedał bubla czy kotły Malina ?

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie idąc twoim tokiem myślenia to właśnie wotkowski robi cos ale nie bierze za nic odpowiedzialności blacha będzie wadliwa to masz się zgłosić do Huty bo to oni ją odlali a Witkowki jej tylko użył

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Bardzo generalizujesz pisząc że za nic nie bierze odpowiedzialności. Masz jakieś dowody/przykłady że twierdzisz że za nic nie bierze odpowiedzialność? To poważny zarzut w kierunku witka ;-) Edytowane przez maniek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie do Maliny ?

Napisz to co piszesz o innym producencie dlaczego Timel on Ci sprzedał bubla czy kotły Malina ?

A ty czytales swoje pytanie? Bo chyba wynika ze nie

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez KamilCK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KamilCK jesteś typem człowieka aroganckiego o szkoda zaczynać kłótnie i przegadywanki ,tak czytam swoje pytania i Twoje odpowiedzi dlatego Ci napisałem że jak wypali Ci się wyświetlacz to nie miej  obiekcji do Timela tylko bluzgaj oszczerstwami na Kotły Malina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Typem człowieka który rzeczywiście ma swoje zdanie. I jeśli cos by mi się popsulo w ramach gwarancji to zgłosił bym się do sprzedawcy. Tak bylo z dmuchawa zaczynala mi padać to zadzwonilem do Maliny a nie producenta dmuchawy

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha jest od żeliwnego dzwoniłem do nich i powiedzieli mi że nie ma znaczenia jaka jest blacha a jak im posłałem wypowiedzi od naszych inżynierów to zbledli .

Jedno jest pewne Witkowski zamontował zestaw palnikowy źle poskładany przez producenta palnika .

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten kołnierz przyjechał razem z palnikiem w zestawie, wiec bubel był po stronie żeliwnego.

Dziwne że witkowski podeśle tę blachę do wymiany bo z tego co niektórzy twierdzą , to powinien olać temat ;-)

Edytowane przez maniek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten kołnierz przyjechał razem z palnikiem w zestawie, wiec bubel był po stronie żeliwnego.

Dokładnie tak bo w żeliwnym mi powiedziano że blacha czy kołnierz mocujący palnik do kotła jest integralną częścią palnika i jest sprzedawana w komplecie .

Według mnie to spawacz w 20 min ogarnie temat bo tam jest do wspawania kawałek płaskownika odpowiedniej grubości plus sylikon i po kłopocie szkoda czasu na dzwonienie i oczekiwanie na kuriera .

Ale ja jestem w stanie to sam wykonać inni niestety nie i są zdani na łaskę producenta .

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przekonany że tak jest bo te kołnierze mocujące przychodzą razem z palnikiem ale Jokey twierdził co innego a szkoda bo niesłusznie się oberwało przyzwoitemu producentowi kotlow ale ze słabym personelem serwisowym ;-)

Edytowane przez maniek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na stronie tam jest schemat i zdjęcie tego palnika sprawcę zamieszania i tak jak mówiłem jest to komplet ,ale żeby nie było spytałem też Witkowskiego jak to montują to przyznał mi rację że są czasem kotły w których na życzenie klienta jest zmieniany palnik np.z APRQ na żeliwny i wtedy są dwa kołnierze ale oryginał z palnika zawsze jest zakładany oni do niego dokręcają swój a potem już w kocioł na silikon albo sznur .

Ja własnie w moim kotle mam dwie ramki osadzone na silikon .

Edytowane przez Klaudiusz3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.