Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze nie ma nicków czeszej i alanos77.

@dziki1971

Do podglądu nie jest potrzebne ID od Timela ale nie będzie działać zmiana parametrów przez internet.

Edytowane przez wojszym2244
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik z wpisanym ID=EQ nie wpisze się do bazy bo lecą śmieci w obiekcie korekcji pogodowej "WeaObjCorr":"?MF".

Może pomóc przestawianie obiektu korekcji na sterowniku lub w aplikacji mobilnej na serwerze Timela. Ostatecznie można przywrócić ustawienia fabryczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. wojszym2244  - dziękuję za fajną aplikację do SKZP-2. Posiadam ten sterownik od kilku dni - uważam że jest rewelacyjny (tu UKŁON do konstruktora - Tomka ) po zmianie kotła z zasypowca na podajnik - cieszyłem się że działa, jest cały czas ciepło i nie biegam do kotłowni... ale jak zainstalowałem SKZP - okazało się że "palenie" może być zabawą i to nawet całkiem tanią :) Grzeję ok 100m starego domu (z lat 60 u.w.), ściana 50 cm bez izolacji, a ja spalam niecałe 13 kg na dobę! W domu ciepełko :) Aplikacja z Timela oczywiście działa i jest OK, ale Twoja jest dla mnie ładniejsza graficznie i bardziej intuicyjna. WIELKI UKŁON dla Ciebie i kol. TomekBrz.

ps.

Jeżeli jeszcze można dorzucić się do kosztów serwera - zrobię to bez zbędnej zwłoki.

Edytowane przez tompi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mogę się dowiedzieć co oznaczają te napisy i liczby które są na zbiorniku cwu w aplikacji?? 

Screenshot_20191109-211822.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już doczytałem kilka postów wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość sterowników podpietych
Ilość osób korzystających z aplikacji
Inne to chyba przeglądarka

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a apka i strona będzie działać jak zostawię adres IP timela??? Ja zostawiłem i mam normalnie podgląd i komunikację ze sterownikiem. Teraz zmieniłem na adres Wojtka i też działa. Konwerter nie od Timela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak wpiszesz ip Wojtka to pójdzie na serwer Wojtka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lechumb napisał:

Panowie, a apka i strona będzie działać jak zostawię adres IP timela??? Ja zostawiłem i mam normalnie podgląd i komunikację ze sterownikiem. Teraz zmieniłem na adres Wojtka i też działa. Konwerter nie od Timela.

Na konwerterze nie od Timela adres jest wpisany w konwerterze a nie w sterowniku. Przy wpisywaniu w sterowniku pewnie zgłosił Ci błąd programowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgłasza i na tym i na tym. W konwerterze wpisywałem adres IP twojej strony. Czyli wychodzi że nie jest ważne jaki adres wpisze w sterowniku i tak będzie chodzić. Bo działa i twój i Timela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie zgłaszał błędu tylko na konwerterze od Timela?? W sumie to dziś zauważyłem że w sterowniku jest adres IP timela a nie twój. Pewnie taki adres jest od pojawienia się i wgrania softu 2.28, a dziś zmieniałem na 2.30 i to mnie zastanowiło. Ale podkreślam że cały czas miałem podgląd na stronie i na apce. Więc ja to rozumuję tak że nie ma znaczenia adres IP w sterze bo i na timelu i na twoim działało wszystko. Tylko oczywiście sam podgląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko jasne. I jak na razie nic się nie zmieniło w kwestii konwerterów. Wszystkie nie Timelowe mają tylko podgląd sterownika z nowszym softem bez możliwości zapisywania danych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziękuję za odp. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jockey wstawil film na you tube odnośnie autologowania w aplikacji wiec warto oglądądnąć i po problemie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam pytanie do "Wojszym 2244"

Dlaczego w zakładce 'REGULATOR POGODOWY '

Obiekt Korekcji jeśli zaznaczę MIESZACZ i go zapiszę to w sterowniku TIMELA go ZWALNIA z Korekcji i analogicznie na odwrót ?

Ciekawa sprawa.

 

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.