Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Kotla Skzp-02 - Aplikacja Mobilna, Konwertery


wojszym2244
Wiadomość dodana przez marcin

Tutaj piszemy tylko o aplikacji mobilnej dla SKZP autorstwa @wojszym2244.

Główną dyskusję o SKZP 02 znajdziesz klikając tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretyczna ilość zalogowanych sterowników do stronki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co jakiś czas aplikacja się zawiesza, ale przywracanie do ustawień fabrycznych pomagało, aż do dzisiaj. Nie łączy się w ogóle mimo, że wszystko ustawione jak należy. Miał ktoś taki przypadek?  Łączy się ale na zawieszonej konkretnie godzinie na starym nicku. 

Edytowane przez jurand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jurand napisał:

Witam co jakiś czas aplikacja się zawiesza, ale przywracanie do ustawień fabrycznych pomagało, aż do dzisiaj. Nie łączy się w ogóle mimo, że wszystko ustawione jak należy. Miał ktoś taki przypadek?  Łączy się ale na zawieszonej konkretnie godzinie na starym nicku. 

a teraz jest jakiś nowy nick, czy co...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

" Podłączenie sterownika kotła do strony.
W sterowniku wpisujemy ID otrzymane od Timel'a i nadajemy własny PIN.
Adres serwera Timela 46.41.149.215 i port 88
zamieniamy na 91.185.185.41 i port 8800 i dajemy Zapisz.
W konwerterach innych niż Timel prawdopodobnie moduł zgłosi bład podczas programowania ale powinno działać. Jak nie działa to wyłączyć moduł internetowy z prądu i podłączyć ponownie. Czy działa sprawdzamy na stronie czy możemy się zalogować. Przy logowaniu podajemy swoje ID i nadany PIN." 

Cytat z stronki instrukcji @wojszym2244 najlepiej przeczytać całość.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jedno pytanie, bo czytam tutaj i albo jestem ślepy albo co innego. Jak mogę zapisać ustawienia do danego paliwa np: Varmo przy 5 stopniach, Varmo przy -15 stopniach, sztygar 5 stopni itp. A później jak wczytać te ustawienia. Proszę o pomoc bo szukam i nie potrafię znaleźć. Dziękuję.

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm....... właśnie  wysypała sie strona Wojtka. Wyswietla sie monit o niedostępnej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Tomka czy nie d się zrobić w sterowniku czujnika zerwania zawleczki? Niektóre kotły są nadzorowane zdalnie online i brakuje informacji o zerwanej zawleczce. Mozna by wykorzystać miejsce wpiecia czujnika otwarcia klapy zasobnika. Pomyślcie Tomku o czujniku zerwania zawleczki.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kijasr napisał:

Wojtek może by się dało zrobić na stronie widok pompy kotłowej jak to jest na sterowniku .

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Obecnie w protokole internetowym nie ma informacji  czy pompa kotłowa się kręci, więc nie ma sensu dokładania stałej ikony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojszym2244 zauważyłem po krótkim teście że gdy ustawiam pompę kotlowa jako pompa CO2 to na twojej wizualizacji pompa co2 się zatrzymuje i działa, myślę że mógłbyś jakoś to przypisać jako pompę kotlowa i wskazywałoby kiedy pompa kotlowa pracuje a kiedy nie pomimo iż jest podłączona jako pompa CO2. Na sterowniku po przypisaniu pompy kotlowej do wyjścia gniazda co2 wizualizacja sterownika pokazuje pracę pompy kotlowej. Rozważ tę wskazówkę. Oczywiście pracuję testowo na sofcie 2.30.

 

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 21:36, alanos77 napisał:

Gdzie można pobrać soft do sterownika skzp02 2.30 pompa kotlowa?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

http://costerowniki.pl/pl/p/WERSJE-TESTOWE/19

Witam wszystkich,przy okazji pytanie czy zeby skorzystac z dostepu do podgladu kotla poprzez alternatywny modul ETH potrzebny jest tez oryginalny z timela zeby uzyskac Id czy nie,wystarczy jak pisalo wpisac uzytkownika i haslo?

Edytowane przez dziki1971
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.