Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam koronawirusa i nikt o tym nie wie


Agni

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymam kciuki za Ciebie ,będzie dobrze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się kolego @gilal, szybko wracaj do zdrowia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Oldek napisał:

 

Dziękuję Wam  pięknie. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i żoną przeszliśmy covid raczej lekko. Objawy ustąpiły po 2 dniach. Mój lekarz nie bał się zaserwować nam amentadyny i zastrzyków z heparyny w brzucho. saturacja nie spadła poniżej 94

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, berthold61 napisał:

Zdrówka  i nie daj sobie założyć respiratora a będzie dobrze , trzymaj się .

Dzięki

3 godziny temu, Oldek napisał:

Ja i żoną przeszliśmy covid raczej lekko. Objawy ustąpiły po 2 dniach. Mój lekarz nie bał się zaserwować nam amentadyny i zastrzyków z heparyny w brzucho. saturacja nie spadła poniżej 94

Ja jak zwykle uparty, że to grypka i tak walczylem w domku przez 7 dni. Cały czas w łóżku, łeb myślałem, że mi pęknie. I ta powracająca po niecałych 6 godzinach gorączka. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, gilal napisał:

Niestety i mnie to dopadlo? tydzień w domu walczyłem z gorączką bo myślałem, że to przeziębienie. Ale jak o 3 w nocy mało co nie zemdlałem to już nie przelewki? teraz pod tlenem w szpitalu walczę. Trzymajcie się. Oby z dala od tego cholerstwa

Trzymam kciuki, nie daj się wsadzić w śpiączkę farmakologiczną, bo zapomną o tobie.

Zdrówka życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do życzeń dla @gilal , i całej reszty mniej i bardziej chorych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gilal napisał:

Dzięki

Ja jak zwykle uparty, że to grypka i tak walczylem w domku przez 7 dni. Cały czas w łóżku, łeb myślałem, że mi pęknie. I ta powracająca po niecałych 6 godzinach gorączka. Masakra.

A węch ,smak straciłeś ? ja po dwóch dniach straciłem nawet benzynę jak wąchałem to nic nie czułem ,łeb też mi pękał jak bym miał kaca po tanim winie no i bule mięśniowe .

Po 7 dniach zaczęło mi się poprawiać ,a  słaby byłem jeszcze ze 3 tygodnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat nie, normalnie czuje i smakuje. Ale zona już tak tylko, że łagodniej przechodzi

3 godziny temu, Animus napisał:

Trzymam kciuki, nie daj się wsadzić w śpiączkę farmakologiczną, bo zapomną o tobie.

Zdrówka życzę !

Dzieki?

3 godziny temu, pawelll napisał:

Dołączam się do życzeń dla @gilal , i całej reszty mniej i bardziej chorych.

Dzięki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kordjano napisał:

A węch ,smak straciłeś ?

To była druga fala w zeszłym roku koło września teraz mamy trzecią to atakuje chyba zatoki gardło w lżejszych objawach oczywiście w ciężkich przypadkach to  większe powikłania  @gilal  wracaj  szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcus312 napisał:

To była druga fala w zeszłym roku koło września teraz mamy trzecią to atakuje chyba zatoki gardło w lżejszych objawach oczywiście w ciężkich przypadkach to  większe powikłania  @gilal  wracaj  szybko do zdrowia.

Dziękuję. Wczoraj lepiej dziś fatalnie. Ale walczę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marcus312 napisał:

To była druga fala 

Racja , kolega gilal może mieć to brytyjskie g....o  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorączki nie ma, słaby i kaszel. Ale chyba lepiej. Nie chcę zbyt wcześnie się cieszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covid-Club nadal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i spokojnie? mam nadzieję, że będzie coraz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że dajesz radę jeszcze pisać , trochu martwię się o @eliks dawno się nie odzywał  a to do niego nie podobne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy

Wszystko wskazuje, że w sobotę wyjdę. Wyniki ok. Jeszcze dostaje leki dożylne i każą nosić maseczkę z tlenem. Ale wygląda na to, że będzie ok. Oczywiście jeszcze dusi kaszel i człowiek słaby, ale staram się ruszać i wracać do normalności. Życzę Wszystkim duuuużo zdrowia, jak  możliwie żeby Was te cholerstwo omijało, a jak nie to aby lekko to przejść.

Pozdrawiam serdecznie i trzymajcie się zdrowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w robocie co już się wydaje że się uspokoiło to następni łapią. Pocieszające jest że póki co nikt nie złapał tego dziadostwa 2 razy. Sporo osób nie doczekało szczepienia i załapało wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.