Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam koronawirusa i nikt o tym nie wie


Agni

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, maniek83 napisał:

TV nie oglądam, żyje normalnie, jestem wolnym człowiekiem, a co pani myśli, że za miesiąc premier wyjdzie i powie, że już wirusa nie ma? Jak naiwnym trzeba być

Nic dodać i ująć i czekać aż większość naszego społeczeństwa będzie tak mówić i robić ?

Jeszcze żeby owa "babka" przestała kupować w tym zagranicznym sklepie sprzedającym truciznę było by pięknie.

340.jpeg.3712157d1c1956f8257f9720d6dc3312.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówią w TVN teraz, że przyłbice nic nie dają. Cały rok ludzie chodzą w przyłbicach i w lato nie było fali zachorowań a były wakacje, wirus w całym kraju a jakoś zachorowań dużo nie było nawet na jesień. Skoro przyłbice i szaliki nie działają to znaczy, że miliony osób tak jakby chodziło bez masek na twarzy przez rok i co się stało? Nic się nie stało.

Teraz mówią o specjalnych maseczkach chirurgicznych, moim zdaniem robią sobie teraz jaja z ludzi wprost na legalu. Chcą sprawdzić gdzie jest granica tresury sam jestem ciekaw. Ewidentnie widać, że coś nie gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wyłączyć tv i nie słuchać tego bełkotu przestępczego.

Miejmy gdzieś ich nielegalne obostrzenia i nie dajmy się jak niewolnicy tresować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wokoło sąsiedzi chorują a mnie jakoś ta zaraza omija... Kilku znajomych zmarło...

Może dlatego że nie pcham się nigdzie w tłok  i się zaszczepiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61
W dniu 23.02.2021 o 18:29, ByCygano napisał:

Wszystkim co żyją propagandą, którą serwują im reżimowe i gadzinowe ośrodki dezinformacji proponuję zapoznać się z lekturą książek "Fałszywa Pandemia krytyka naukowców i lekarzy" tom 1 i 2.

Robienie z infekcyj o charakterze grypy plus o  objawach podobnych lub nieco silniejszych od panujących rok rocznie infekcji jest zwykłą mistyfikacją. Celem tego globalnego przekrętu, może największego we współczesnym świecie jest pozbawienie ludzi wolności, doprowadzenie do upadku małych i średnich działalności oraz wrogie przejęcie.

Nie ma żadnego obowiązku noszenia szmat, podpasek i innego rodzaju namordników. No chyba, że ktoś bardzo lubi mieć ograniczone oddychanie, cóż jego sprawa. Jedynym obowiązkiem każdego wolnego człowieka jest jasne i stanowcze przeciwstawienie się oprawcy i nie wykonywanie jego bandyckich nakazów.

Co do tematu szczepień powiem tyle, osobista sprawa każdego człowieka, która powinna być dyskutowana tylko i wyłącznie na linii lekarz pacjent. Robienie z tego "debaty narodowej" to kpina i temat zastępczy, no ale grupa przestępcza co okupuje szczeble w naszym postpeerelu jest ściśle wyszkolona w tematach zastępczych.

No bo przecież to nie chodzi o żadnego wirusa , wirusa sobie zrobiono jako środek do osiągnięcia swojego celu a jaki to cel to dowiemy się za jakieś 3 lata ale wtedy będzie już po nas nie dosłownie ale nie będzie można tego już cofnąć , dużo by pisać ale kogo to interesuje ? , prezydent Tanzani i 10-ciu członków jego rządu zostało zamordowanych za sprzeciw covidowy i ośmieszenie WHO za to jak cięzko zachorowały na covid banany i ropa naftowa  , cała jedenastka zmarła na zawał serca no ciekawe czasy ciekawe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gdziekolwiek przydałby się prawdziwy „lockdown” i ograniczenia to pierwsze co powinni zamknąć to wszystkie TV i Wiejską 4/6/8 w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


IMG-20210329-WA0001.jpg.72381e3aeb981240386aab521d48d100.jpg
Ale za to obaj mogą iść do kościoła

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerzysta w maseczce?

Gdzie logika, gdzie sens, gdzie zdrowy rozsądek?

Zdjęcie poglądowe z internetu. Nie czepiać się ze przez pasy dla pieszych przejeżdża ?3B19D8BF-05C5-48E3-8987-581738057FF8.jpeg.2d76027446f9ae10c14c4dd4ac35ed91.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, berthold61 napisał:

No bo przecież to nie chodzi o żadnego wirusa , wirusa sobie zrobiono jako środek do osiągnięcia swojego celu a jaki to cel to dowiemy się za jakieś 3 lata ale wtedy będzie już po nas nie dosłownie ale nie będzie można tego już cofnąć , dużo by pisać ale kogo to interesuje ? , prezydent Tanzani i 10-ciu członków jego rządu zostało zamordowanych za sprzeciw covidowy i ośmieszenie WHO za to jak cięzko zachorowały na covid banany i ropa naftowa  , cała jedenastka zmarła na zawał serca no ciekawe czasy ciekawe .

Przestępcy światowi mają długie ręcę i eliminują niewygodne jednostki.

Odnośnie początku wypowiedzi, to ja to wiem, ale problem jest taki, że inni ludzie nie potrafią sobie tego uświadomić.

37 minut temu, PioBin napisał:

Rowerzysta w maseczce?

Jak na konferencji prasowej przestępców transmitowanej w tvp dezinfo powiedzą, że trzeba chodzić na czworaka to większość się posłucha, ludzie bezgranicznie są omamieni socjotechniką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak aktualnie sytuacja w stolicy Covida - Chinach? Gospodarka rośnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na „mapę” COVID można  nałożyć mapę zagęszczenia ludności to jedno co przychodzi mi do głowy. Chiny (części Azji) będzie „wyjątkowa”.

Druga mapa to rozwój cywilizacyjny/gospodarczy - czytać również medialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.04.2021 o 10:09, Oldek napisał:

Ja rok czasu się ślizgałem, a tu 3 dni przed szczepieniem 24.gif

cov.png.f5831fcce369f1a4970a9d666114a2c2.png

Niestety i mnie to dopadlo? tydzień w domu walczyłem z gorączką bo myślałem, że to przeziębienie. Ale jak o 3 w nocy mało co nie zemdlałem to już nie przelewki? teraz pod tlenem w szpitalu walczę. Trzymajcie się. Oby z dala od tego cholerstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.