Skocz do zawartości

Agni

Stały forumowicz
 • Liczba zawartości

  291
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

25 Bardzo wysoki

O Agni

 • Tytuł
  Doświadczony Forumowicz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ile jest starych falowników a ile jest nowych z nowymi instalacjami? Skale trzeba znać. Falowniki Huawei miały dosyć poważną wadę dopiero niedawno wyeliminowaną poza tym chińczyk jak chińczyk zamiast dokładać 1500 do jednego procenta wyimaginowanej wydajności to lepiej kupić 3 panele więcej w tej cenie na pewno dadzą więcej energii i posłużą dłużej niż ten falownik. Mało kto wie ale w ciągu całego życia instalacji falownik na pewno zostanie wymieniony. Wszystkie chińskie falowniki na rynku mają bardzo zbliżone parametry reszta to marketing.
 2. Agni

  Tani kocioł HG.

  Stal, z której się robi kocioł jest przede wszystkim gięta dopiero potem spawana tam gdzie jest to niezbędne.
 3. Przeszkolenie lekarzy i personelu jest tragiczne. Cały czas nawet w TV mówią, że lekarze i personel zarażają się na wzajem. W wyniku całe szpitale są zamykane. W szpitalach jest stan paniki w dodatku straż organizuje polowe izby przyjęć czyli namioty przy takich szpitalach. Nikt nad tym nie panuje. Po wyborach kiedy nic im nie zaszkodzi poznamy powagę sytuacji. Ilość ofiar tego bałaganu wielokrotnie przekroczy ofiary chińskiej grypy.
 4. Jak przyznaje ordynator jednego z dużych szpitali to lekarze są źródłem sporej ilości zakażeń. W szpitalu, który odwiedziłem ignorancja kilku lekarzy wprawia w strach więcej pisał nie będę bo nie chcę straszyć. Uwaga na rezydentów tak to ci co chcieli niedawno więcej kasy. Tak jak pisałem wcześniej trzeba szybko przechorowac i gospodarka musi działać inaczej będzie więcej ofiar niż spowoduje sam wirus. Zakażenie jest nieuchronne społeczeństwo musi nabrać odporności stadnej. Kolega z USA pisze,że po około tygodniu od zarażenia wrócił do pracy a dzieci do szkoły, skoro bogate USA tak robi to tym bardziej nas nie stać na tak długi postój. Partyjne mafie znowu nas załatwią na cacy.
 5. Raport. Nie będę tutaj publikował szczegółów bo ludzie się boją, rozumiem to. Byłem w dużym szpitalu niestety muszę stwierdzić, że duża część personelu to ignoranci nie pisze dalej żeby nie straszyć. Jedynie świadomi lekarze to ci z doświadczeniem lub na stanowiskach kierowniczych, oni przyznają otwarcie, że polityka nas zabije Włosi na tym wygrają, kto ma umrzeć to umrze ale nie zarżną gospodarki u nas może byc tragedia. Jestem w szoku niekompetencją i brakiem przeszkolenia lekarzy w postępowaniu z wirusem, zamiast wiedzy jest panika.
 6. Czekałem aż temat wypłynie sam i widzę, że co niektórzy sami odczuli na własnej skórze i zaczęli myśleć, ale najlepiej się tak uczy bo jak ktoś inny pisze to zawsze jest nieee co ty gadasz :) A wiecie, że te wszystkie kary, mandaty to też pic na wodę? Już pomijając to, że ludzi nie da się utrzymać w domach zbyt długo. Radze się zastanowić a raczej poczytać ustawy dotyczące bankowości tylko nie przed snem :)) zastanowić się chwilę i wnioski będą oczywiste co do najbliższej przyszłości, co może się wydarzyć. To też jest ciekawy temat. Ale co ja tam będę pisał...
 7. Robi sie groźnie, widzieliście to? To już jawne bezprawie, jeśli sobie na to pozwolimy to nasze życie będzie zagrożone i tak na prawdę niewiele będziemy mieli do powiedzenia w sprawie naszego istnienia bo w zasadzie należymy do państwa. Andrzej zawsze podkreśla, że jest państwowcem a więc obywatele go nie obchodzą.
 8. Szwecja walczy tak, że olała sprawę no i teraz mają gorszą zapaść niż w 2008 roku będą drugie Włochy ale czy to źle? Czas pokaże. Teraz pytanie czy rząd po wyborach skonfiskuje nam kasę z kont bankowych, bo przepisy na to pozwalają. Będzie zapaść ekonomiczna więc będzie to "usprawiedliwione". Kilka lat temu rząd już raz ukradł pieniądze bez słowa sprzeciwu obywateli.
 9. Po wirusie będzie jakiś reset, jak duży nie wiadomo. Po pierwsze dywersyfikacja produkcji bo teraz Chiny zamknęły granice i okazało się, że świat zdycha. Może to wyjść na dobre jak przeniosą część produkcji do krajów macierzystych. Niestety na krótszą metę ceny pewnie wzrosną. Kolejna rzecz to wzrośnie opodatkowanie będą tłumaczyć funduszem na wypadek pandemii czy coś w podobnym tonie taki ZUS bis, raj dla ciemnych interesów mafii partyjnych. Potem pewnie trwałe zmiany prawne dalej ograniczające wolności obywatelskie. Jak znam życie to do poziomu życia sprzed zarazy będziemy dochodzić około 10 lat tak samo jak po kryzysie 2008. Juz teraz głosno mówią, że o wzroście gospodarczym w tym roku możemy zapomnieć pewnie będzie ujemny w przyszłym roku mówią o 2% ale pewnie będzie 0 lub 1 dopiero za 3 lata coś się zacznie ożywiać. Poza tym będzie jak zwykle unijna papka w stylu bicie kobiet, ZUS dla psów i kotów bo słyszałem już coś takiego, prawa do małżeństw ze zwierzętami i takie tam bzdety żeby było co w TV puszczać. No może Węgrzy zaczną krzyczeć o wzrośnie znaczenia państw narodowych.
 10. Może dlatego, że nie pracuje w telewizyjnej propagandzie i rozmawiam z ludźmi takimi jak radni powiatowi itd. Czyli realizm a nie opaska na oczy i pasza dla mas. Dlaczego kolego jesteś tak optymistycznie nastawiony do życia w tak trudnych warunkach czy z uśmiechem będziesz czekał na koniec? Pisałem, że będą ograniczenia mówiliście, że nieee co ja wiem no i co mamy areszt domowy, zaraz będzie ogłoszony stan wyjątkowy a na koniec kto wie co będzie. Rozumiem, że są tacy ludzie, którzy nie chcą znać prawdy ale przecież nie ma obowiązku czytania tego tematu.
 11. MOPSy zamknięte, Caritasy też coraz więcej ludzi nie ma co jeść i to takich, którzy nie korzystali do teraz. Przez cały kwiecień też będzie kwarantanna z tego co wiem. Żywność poszła dla zarażonych lub będących w kwarantannie domowej.
 12. Już czas powiedzieć dosyć! Dosyć niszczenia gospodarki Europy, dosyć okłamywania ludzi przez Unię, dosyć ekstremistycznych lewicowych/lobby ruchów niszczących ten kontynent! W Europie mieszka około 700 milionów ludzi w stosunku do 7,5 miliarda żyjących na ziemi nawet jeśli cała Europa czyli te 700 milionów by umarło środowisko by tego nawet NIE odczuło tym bardziej reszta świata. Stąd wniosek, że tak drastyczne ograniczanie gospodarki pod pretekstem ekologii nie ma najmniejszego sensu, jeśli się nie obudzimy i nie powiemy NIE tak rozumianej ekologii to nasze dzieci o ile pozwolą nam mieć dzieci bo lewica postuluje brak potomstwa to nasze dzieci będą żyć w 3cim świecie i NIE wcale nie będzie czystego powietrza.
 13. Jak ludzie nie maja pieniędzy to zaczną kraść, jak zaczną kraść masowo to trzeba będzie wyprowadzić wojsko na ulice czego tutaj nie rozumiesz? Tak bądźmy precyzyjni, stan wojenny to opcja bez względu na to czy się boisz, ludzie nie przyjmują prawdy do wiadomości bo to naturalna obrona organizmy ale takie są fakty i tego nie zmienisz. Jak się boisz to nie czytaj.
 14. Spełnia się czarny scenariusz, byłem dziś na zakupach półki pełne ale ludzi mało. Ludzie wystrzelali się z kasy w pierwszej fali zakupów, teraz nie mają kasy ani pracy zaraz będzie nieciekawie. Jeszcze niektórzy mieli oszczędności na wakacje, nową pralkę czy coś innego ale zaraz i to się skończy. Dlatego PIS chce zrobić wybory teraz po trupach bo im dłużej tym będzie gorzej a po wyborach może być nawet stan wojenny i nic się urzędasom nie stanie. Kasy w budżecie też zaraz braknie, sam premier mówił, że jeden miesiąc zwolnienia z ZUSu to prawie 30 miliardów a gdzie reszta tak zwanej tarczy? Mają być 3 miesiące bez ZUSu, rachunek jest łatwy. Jak już pisałem zbliżamy się do poważnego krachu. Albo wypuszczą ludzi do roboty w kwietniu albo mamy stan wojenny bardzo prawdopodobny i trudne do przewidzenia konsekwencje.
 15. W tym artykule nie ma nic więcej niż to co już napisałem. Wszyscy zachorują, nie ma łóżek itd.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.