Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mam koronawirusa i nikt o tym nie wie


Agni

Rekomendowane odpowiedzi



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Premier mówi, że koniec zamykania gospodarki będzie w styczniu po feriach kiedy będzie szczepionka, szczepionka ma być dla każdego dorosłego czyli jakieś 31 milionów sztuk. Wygląda na to, że planują każdego zaszczepić czyli szczepionka obowiązkowa. Pewnie bez tego nie wypuszczą cie z domu do sklepu, pracy itd.

90% zarażeń korona wirusem jest bezobjawowych, szczepionka przypadkowo też ma skuteczność 90% jaki jest sens tej akcji? Będą podawać placebo? Czy może jakiś koktajl z nie wiadomo czego. Biorąc pod uwagę skomplikowany transport bo wymagana jest temperatura minus 80 stopni a czas na wstrzykniecie szczepionki ponoć 30 sekund i tak 31 milionów razy (31 000 000), jakoś wątpię w sukces tej operacji. Zobaczymy co to będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie szczepionki jak na razie są w fazie badan klinicznych, najbardziej zaawansowane są badania w Stanach Zjednoczonych, które są w trzeciej ostatniej fazie badań, a która może potrwać jeszcze kilka miesięcy, choć biorąc pod uwagę pandemie zapewne zostanie skrócona do niezbełtanego minimum, potem to już poleci wystarczy wyprodukować kilka miliardów sztuk i rozesłać je po całym świecie w tym i do Polski.

Wiec pytam się, jakim cudem w styczniu zostaniemy zaszczepieni szczepionką która jeszcze nie jest produkowana i dopuszczona do sprzedaży w Unii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeglądam sobie amerykańską prasę i natknąłem się w dzisiejszym wydaniu The Guardian  ciekawy artykuł na temat szczepień na Covid-19.

Nie jestem zwolenniczką szczepień, ale… Wahania dotyczące szczepień amerykańskich pracowników służby zdrowia budzą alarm." 

,,, Odsetek odmów - do 40% pracowników pierwszej linii w hrabstwie Los Angeles , 60% pracowników domów opieki w Ohio - wzbudził zaniepokojenie, aw niektórych przypadkach zawstydzenie. Ale ostateczną porażką mogłoby być odrzucenie tych liczb w krytycznym momencie amerykańskiej kampanii szczepień. ,,,

źródło:
https://www.theguardian.com/world/2021/jan/10/coronavirus-covid-19-vaccine-hesitancy-us-health-workers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak tam mija czas w fałszywej pandemii ?

Proponuje otwierajmy wszystko, ściągajmy te kagańce z twarzy (dotyczy osób które je noszą) a zdrajców i okupantów zamykamy do lochów ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByCygano  -  byłem na szczepieniu w szpitalu covidowym, jestem po pierwszej dawce i czekam na drugą.

Ta klapka na pysku to jest to co mi najbardziej przeszkadza ale cóż - konieczność póki co. 

 Przy Twoim podejściu anty.... wypada tylko zdrówka życzyć albo,,,, do zobaczenia pod respiratorem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywa? chyba Cię kolego jeszcze nie dopadło , tak sie składa że mnie i wszystkich domowników przeorało ,wierz mi nie bylo to przyjemne , na szczęście obeszło się bez szpitala .

Mam przeciwciała ,ale jak nadejdzie moja kolej to się za szczepię, inaczej będziemy w tych kagańcach do usranej śmierci chodzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kordjano napisał:

Mam przeciwciała ,ale jak nadejdzie moja kolej to się za szczepię, inaczej będziemy w tych kagańcach do usranej śmierci chodzić

Cóż miała by ta szczepionka zdziałać w Twoim organizmie ? 

Szczepionka ma za zadanie nauczyc organizm walki z choroba . Naturalne przejście choroby powinno eliminować potrzebe szczepienia z powodu znajomości organizmu z tym syfem . Tak że jest to błędne myslenie ze szczepienie zapobiegnie czemukolwiek . Ten syf przyszedł do nas i już z nami zostanie . Nie będzie wyeliminowany ponieważ osoba która chorowała na to lub jest po szczepieniu dalej moze roznosic chorobe . I koło się zamyka , eksperci powoli zaczynaja O tym mowic szkoda tylko że kiedys na podobnie wyrażane zdanie mowili ze glosi je szarlatan . 

U mnie rok temu była orka każdy był sponiewierany tak że trudno było oczami mrugac . I nie nie pójdę się zaszczepić . Trzeba już przyjąć ta informację do siebie że koronka zostanie tu na stale . Będzie się dobrze bawic , modyfikowac i dalej być z nami . A Ci którzy obawiaja się objawów moga się szczepic by być nauczonym przed zderzeniem.

Tak samo jest z tą sławną grypa co rok nowa co rok nowa szczepionka i tyle . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim co żyją propagandą, którą serwują im reżimowe i gadzinowe ośrodki dezinformacji proponuję zapoznać się z lekturą książek "Fałszywa Pandemia krytyka naukowców i lekarzy" tom 1 i 2.

Robienie z infekcyj o charakterze grypy plus o  objawach podobnych lub nieco silniejszych od panujących rok rocznie infekcji jest zwykłą mistyfikacją. Celem tego globalnego przekrętu, może największego we współczesnym świecie jest pozbawienie ludzi wolności, doprowadzenie do upadku małych i średnich działalności oraz wrogie przejęcie.

Nie ma żadnego obowiązku noszenia szmat, podpasek i innego rodzaju namordników. No chyba, że ktoś bardzo lubi mieć ograniczone oddychanie, cóż jego sprawa. Jedynym obowiązkiem każdego wolnego człowieka jest jasne i stanowcze przeciwstawienie się oprawcy i nie wykonywanie jego bandyckich nakazów.

Co do tematu szczepień powiem tyle, osobista sprawa każdego człowieka, która powinna być dyskutowana tylko i wyłącznie na linii lekarz pacjent. Robienie z tego "debaty narodowej" to kpina i temat zastępczy, no ale grupa przestępcza co okupuje szczeble w naszym postpeerelu jest ściśle wyszkolona w tematach zastępczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci kolego chyba zaszkodziło .))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w porównaniu do bardzo wielu pandemiopsychoza nie wyżarała logicznego postrzegania świata i kojarzenia faktów rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Twój wybór!  Masz wolną wolę.

Tylko miej w świadomości że istnieje coś takiego jak "selekcja naturalna" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jednej minuty nikt nie przeżyje dłużej niż to mu z góry zasądzono.

Chciałbym doczekać kraju wolnego, gdzie ludzie moga swobodnie realizować swoje prawa do wolności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ByCygano Fantasta z Ciebie.Jak doczekasz takich czasów to daj mi znać,żebym przypadkiem nie przegapił takiego ważnego momentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, ByCygano napisał:

,,,, Chciałbym doczekać kraju wolnego, gdzie ludzie moga swobodnie realizować swoje prawa do wolności.

Bardzo mi się to podoba.

Ja bym na przykład chciał mieć legalnie kila żon.
Powiedzmy, że w moim podeszłym wieku, to dwie byłyby w sam raz. 

Kolego @ByCygano , czy ty czasem za dużo nie oglądasz i słuchasz źródeł typu, wRealu24 lub Osadowskiego i Olszańskiego ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Witek-z-Ulicy napisał:

Kolego @ByCygano , czy ty czasem za dużo nie oglądasz i słuchasz źródeł typu, wRealu24 lub Osadowskiego i Olszańskiego ?

Oczywiście, że słucham i oglądam informacje z tych zacnych źródeł i nie tylko tych co wymieniłeś.

Telewizja wRealu24 to jedna z najlepszych i obiektywnych stacji mediów niezależnych w naszym kraju, która kieruje się interesen narodu Polskiego a nie poprawnoscią agendy covidowo-politychnej i przekazuje rzetelen informacje.

Oczywiście nie ogladam wszelakiej propagandy ściekowej typu WSI24, Polsat, derOnet i innego kału co zalewa nasz kraj. Również do jednego wora propagandy można wsadzić media reżimowe, zwane publicznymi dla zmylenia przeciwnika, jak i media Faryzeusza z Torunia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksem jest to, że to Ty mówisz o praniu mózgu przez media... Język i ton wypowiedzi który stosujesz jest wg mnie niedopuszczalny, dlatego nie będę tego komentował ani się odnosił, wszystko opisałeś w drugim wersie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni się boją drudzy się nie boją. Ci co się boją szczepią się i zostają w domu reszta idzie dalej. Trudno żeby całością rządzili ci co się boją bo wszyscy się zatrzymamy. Gdyby bezpieczeństwo było najważniejsze to nikt nie wychodził by z jaskini, gdzie byśmy wtedy byli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że boją się zazwyczaj ci starsi 60+ coraz więcej ludzi olewa, dobry tekst słyszałem w biedaronce jak jedna babka bez maseczki mówiła do kasjerki "TV nie oglądam, żyje normalnie, jestem wolnym człowiekiem, a co pani myśli, że za miesiąc premier wyjdzie i powie, że już wirusa nie ma? Jak naiwnym trzeba być" Ludzie aż wyglądali zza półek zwłaszcza ci starsi hehe. Odpowiedź kasjerki jeszcze lepsza "żeby się Pani nie zdziwiła ? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.