Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Niby w regulaminie jest napisane:

"Kupujący za pośrednictwem Sklepu może składać Zamówienia 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zamówienia składane w Dni robocze i wolne od pracy będą potwierdzane przez Sprzedawcę zaraz po złożeniu Zamówienia."

Ale w obecnej sytuacji to można składać zamówienia przez kilka minut na dobę więc chyba najlepiej samemu przetestować.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kupujacy napisał:

A wie ktoś czy w soboty jest możliwość zakupu??

 

Jest możliwość nawet w niedzielę o ile jest towar na stanie.

A towar wydaje mi się rzucają tylko w dni robocze na parę minut.

Ale może niech się wypowie ktoś, kto jednak kupił w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pioter83 napisał:

Chodziło raczej o to, że jednemu się udaje kupić za pierwszym razem a daromega np pisał, że tydzień miał towar w koszyku zanim udało mu się kupić (w sumie nie pisał ile razy podchodził w tym całym tygodniu). 

 

Napisałem xx razy. Nie wiem ile dokładnie ale co dzień o różnych godzinach. Nieraz raz dziennie nieraz dwa. Kiedyś trzeba pracować jeszcze przecież. Jednak jak się pojawiał i klikałem do kasy strona niedostępna. Łącze mam 700 Mb/s więc to nie to. Może miałem pecha, może akurat natłok tych z olx był, może teraz jest łatwiej bo mają towar a kupca nie ma. Nie wiem i nie będę się już dowiadywał jak działa PGG w tym sezonie grzewczym 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorki nie doczytałem ale wychodzi tym bardziej, że rozrzut jak cholera. Łącze też nic do tego nie ma bo mi się udało na PC po Wi-Fi z telefonu z lte jakieś 50Mb/s (światła z wody jeszcze we wsi nie ma 😆)

A możesz powiedzieć jak z wilgotnością towaru? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałem 4 tomy w rozrzucie czasowym po tonie od 30 września do teraz. Raz Pieklarz trzy razy Karlik. Wszystko to samo i tak samo. Ładnie zapakowane suche i prosto do palenia się nadaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie oby mi się też tak trafiło. Zakładając, że w tydzień przywiozą to nie mam zbyt wiele starego grochu żeby ewentualnie przesuszyć nowy towar a kotłownia poza domem i juz tylko 16 stopni w niej.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bywało różnie: Pieklorz dostępny np. przez minutę-dwie  po 6:30, Karlik zaś pół godziny póżniej. 

Ponownie pojawiły się na stronie Greenpal i Karlik w big'bagach.

16 minut temu, Pioter83 napisał:

Zakładając, że w tydzień przywiozą

Różnie z tym bywa: raz tydzień a raz dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kupujacy napisał:

A wie ktoś czy w soboty jest możliwość zakupu??

 

Moje monitory na dziś, sobota 04.12 pokazały około 7:00 wzrost ruchu ale stronka nie padła i węgla o tej porze nie rzucili.

Samemu nie chciało mi się wstać przed 7 więc nie wiem jak to wyglądało na ludzkie oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, juniorskiii napisał:

Witam, ja dziś próbowałem o 11 i nic nie było... Ja nie wiem jak wy to kupujecie 

Ja też nie wiem, jak to możliwe, że po:
- przeczytaniu uważnym tego wątku - co może zająć z 30 min do 1 godziny;
- daniu sobie 1h czasu w dzień roboczy na odświeżanie strony - np. ok. 11:00 i ok. 13:30

nie uda się choćby dodać do koszyka 1t karlika.

Hint: towar pojawia się czasem dosłownie na 1min - czyli np. o 11:01 brak towaru a o 11:02 do 11:03 jest towar. I wystarczy się "wstrzelić" w ten czas z całym zamówieniem.

Hint2: dziś karlik był o 13:30 do 13:31 - spokojnie z ok. 1 min; pieklorz o 13:35 ale na sekundy chyba

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat mówi że różnicy nie widzi. Zarówno jeżeli chodzi o spalanie jak i popiół. Ja chyba też z pieklorza zrezygnuję. Mam go w koszyku, ale za cholerę nie mogę go ostatnio złapać by zatwierdzić transakcję. Natomiast karlika kupiłbym wielokrotnie bez problemu. Jest przez kilka minut. Dzisiaj o 13.30 też był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę pobawić bo karlika mam zapas i w zasadzie nic już nie muszę kupować. Jeśli pieklorz byłby dużo lepszy to mogę sobie w wolnych chwilach polować ale jeśli mówisz, że brak różnicy to bez sensu. Kończę współpracę na ten rok z PGG hehe. Chyba, że odpłatnie komuś będę polować- oczywiście żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekomiał - w rejestrze myśliwego mam raz - ale jakoś go nie pilnuję:

10:52, 29.11.2021 - pojawił się na sekundy

chyba go też widziałem przez sekundy 30.11 - również przed 11:00

 

---

Też Wam od 13:30 dziś nie wchodzą strony produktowe np. https://sklep.pgg.pl/produkty/8/1/karlik-ekogroszek-paleta-1000-kg-50-workow-x-20-kg

?

Jeżeli tak, to chyba się chłopacy w PGG bawią w konfigurację firewalla na produkcji...

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pomocyklimosz napisał:

Dzisiaj o 11 kupione bez problemu kolejne 2 tony karlika. Problem w tym, że nie potrzebuje go za bardzo. Chciałem komuś odstąpić ale dzwoniąc na infoliniie dowiedziałem się, że nie można zmienić danych zamówienia...
Może jest tu ktoś z okolic tczewa co by chciał?

Witam chętnie wezmę tylko pytanie co z dostawą? 

5 minut temu, kamis14 napisał:

Witam chętnie wezmę tylko pytanie co z dostawą? 

W sumie 20 worków powinienem zmieścić do mojego opla to ma 2 kursy bym wziął 1tone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.