Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się dzisiaj był tylko pieklorz. Chciałem zamówić dla koleżanki, wszystko miałem przygotowane ale zniknął w sekundach. Wczoraj kupiłem karlika dla siebie, ale miałem już wszystko gotowe, zostało tylko kliknąć potwierdź i nic więcej, dlatego się udało. Dzisiaj musiałem dodać do koszyka a to jednak jest kilka sekund i przejść dalej. Co do czasów to wczoraj z rana był nawet ekomial. Ale wszystko poszło w moment. Ktoś pisał że dali nawet o 11.30. Pewnie celowo zmieniają czas. 

No i przed chwilą dali karlika, był na tyle długo że nawet zdążyłem się zalogować, bo mnie wylogowało pisałem pesel i zaznaczyłem inne opcje, także trwało to wieki. No i zamówiłem koleżance 2tony. Obserwujcie o innych godzinach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Słuchajcie faktycznie zwiększa się ilość na stronie. Ja kupiłem dosłownie 10 minut temu 2 tony. Zaczęli dodawać stan przez cały dzień pracy czyli do 14. Przez dobrą minutę był dostępny więc obstawiam, że z 20 ton to było dostępnych jak nie lepiej. Pomału się uspokaja sytuacja ...chyba.... Także jakby co to po 9 też dodają stany. Jak ktoś poluje to niestety ale cały dzień do 13 musi polować.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zmienili trochę godziny. Wczoraj mi się udało zamówić w okolicach 12:45 pieklorza. Miałem wystarczająco czasu aby kilka razy odświeżyć stronę główną, wywalić karlika z koszyka i zamówić pieklorza, więc był mniejszy ruch wtedy na stronie.

Jak rzucali towar w godzinach standardowych to strona zaczynała wysiadać, a jak się coś pojawiało to momentalnie znikało.

1 godzinę temu, Hazi napisał:

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wystarczy wpisać na olx KARLIK to mamy w ch...j biznesowych Januszków, którzy szybkim sposobem chcą się wzbogacić i zamawiają codziennie ekogroszek na handel. Masakra jakaś. Oczywiście ceny na OLX od 1300 wzwyż. W końcu dlaczego Januszek miałby zarobić 200 zł jak może 400.... 

Też widziałem takich na allegro. 1300 za tonę. No cóż ktoś to pewnie i tak kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kupiłem pieklorza 1t jest teraz dostępny

 

 

Już, nie jest 😁 Był dostępny niecałe 3minuty.

 

image.png.8474eafa2f848feb888af7774845c11d.png

Edytowane przez o6483256
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Skylux napisał:

No i ja w końcu Pieklorza przytuliłem. Karlik był o 10 przez 2 minuty a po nim Pieklorz przez 30 sek.

Był dłużej, co najmniej 3 minuty 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówi moja córcia . Udalo się mi się 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to ja wytargalem 🤣 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheh, kliknąłem pieklorza, a zamówienie poszło na karlika (musiała przeskoczyć w ostatnim momencie dostępność) 

Jeden pies 👍😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cały, tylko od 6:30 do 14:00

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Premier napisał:

Co wy cały dzień przed kompem na tej stronie siedzicie i odświeżacie aż się pojawi?

Automaty śledzą stronę 24h, my tylko wnioski piszemy np. rzucają więcej towaru, już w styczniu 2022 każdy kupi ile chce (no prawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała oglada bajki to ja z telefonem w lapce i odświeżanie . Też nie cały czas bo rano jak poszlem (bo blisko) na fajeczke to po powrocie widziałem w tym wątku udany zakup . Dwa dni takiego nie ciągłego polowania i sukces 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było moje pierwsze podejście do zakupów, odświeżałem stronę raptem 20 minut i trach!

 

Wcześniej oczywiście uzupełniłem sobie profil, tak aby podczas zakupu pozostało tylko wpisanie peselu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano pomogłem koledze w pracy kupić tonę, bo męczył się kilka dni. Teraz ja kupiłem tonę karlika na przyszła zimę. W sumie nigdy nie miałem workowanego węgla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem PGG rozłożył te trzy rzuty dziennie na kilka mniejszych. Dlatego częściej jest i łatwiej go kupić. Ja sobie kliknąłem teraz stronę i był dostępny więc wielce prawdopodobne że dawne godziny rzutów to już historia. Rzucają kiedy chcą i bardzo dobrze. Więcej normalnych ludzi sobie kupić. 

 

 

groch.png

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUNGIEL RZUCILI  !!!!!!

DJvk9kpTURBXy83OGYxMWE5MWRiY2M3MDE1ZTE4OTNiZjAzOTcxZDczYi5qcGeSlQMAKM0Hds0EMpMFzQFozQFogqEwAaExAQ.jpg.f21ff4d6df31455af4a9767039c1f7e1.jpg

YARO.

Edytowane przez YaroXylen
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.