Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z Karlika jestem zadowolony, popiołu i tak zawsze miałem dużo. Na świadectwie mam informacje, że ma minimum 24mj, na początku się przeraziłem jak to zobaczyłem bo pomyślałem że kto wie może słaby będzie. Jak mi przywieźli i wrzuciłem do zasobnika to szoku doznałem. Pali się rewelacja można powiedzieć jak bartex Gold. Piec naprawdę szybko się nagrzewa. Także nic tylko pilnować kiedy się pojawi jak ktoś jeszcze nie ma, informować sąsiadów znajomych i niech każdy kupuje tanio póki jest okazja. Ja ostatnio koleżance kupiłem 2t pewnie w przyszłym tygodniu będzie u niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma zwykły piec, klasyczny zasypowy, ale ze względu na ceny węgla w tym roku zdecydowałem się na zakup ekogroszku z PGG. Dziś udało się tonę zakupić, był to mój drugi dzień polowania. Szkoda że nie mają orzecha w sprzedaży :( Ale no trzeba sobie jakoś radzić, także tego będę mieszał z drewnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to nie wiem, czy mam siedzeic caly dzien na komputerze i odswiezac strone, czy może skupic sie na jakiejs godzinie? Rano? Wieczorem?
Z chęcią bym kupił ten węgiel, bo obecnie płacę u lokalnego sprzedawcy 1300 zł za średniej jakości węgiel, który nie trzyma dobrze temperatury na piecu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w tym wątku:

obecnie godziny są zmienne, dni robocze od 6:30 do 14, soboty jak się okazuje też.

Jakiś skaner w przeglądarce i można robić swoje, jak skaner zacznie piszczeć to albo się uda od razu kupić albo nie.

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ostatnie kilka, stron czasy są podane kiedy mniej więcej się pojawia. Ja już tego tak nie sledze, ale dzisiaj był przed 8 i po 8 a później nie wiem. W każdym razie wszystko jest w tym wątku. Lepiej poczytać niż non stop odświeżać. Pamiętaj, że warto mieć już wpisane na koncie dowód osobisty i adres, później znacznie przyspieszy to zakup. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję. On moim zdaniem jest mokry i to fest. Na wilgotny to on mi nie wygląda, no chyba, że lampa błyskowa z aparatu dodała dramatyzmu i w rzeczywistości nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, lriuqs napisał:

Przyjechał rano Pieklorz. Niestety węgiel jest wilgotny. Wysłałem z pół wora na kanapkę z orzechem II i rozpalam. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

IMG_20211216_185053_tigr.thumb.jpg.44ca5e4967001de2cb23dc213eda7cc4.jpg

wilgotny czy nawet mokry pieklorz?

nie może to być! przecież o tym nie pamiętają nawet najstarsi górale!

może Ci wiewiórki nasikały do worka? albo miałeś lokalne podtopienie / szybką powódź ? albo jakieś inne logiczne wytłumaczenie?

  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrWolf napisał:

Sprostuję. On moim zdaniem jest mokry i to fest. Na wilgotny to on mi nie wygląda, no chyba, że lampa błyskowa z aparatu dodała dramatyzmu i w rzeczywistości nie jest tak źle.

No cóż, taka też pora. Chociaż spodziewałem się, że będzie suchy. Ktoś tam wcześniej pisał, że węgiel dostał suchutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem trzy tony Karlika. Jedną tonę dla brata, dwie dla sąsiada. Wszystkie były bardzo przyzwoite. Nie były suche na wiór by się kurzyć, ale stwierdzenie, że jest wilgotny byłoby krzywdzące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekło zamarzło 😉 U mnie w Kaliszu zaczynają spadać ceny ekogroszku na składach z 1500 zł na 1250 ;). Spekulanci widać dostają po tyłku ze swoimi marżami ...  Szkoda tylko, że od tygodnia poluje na stronie pgg na Karlika i się nie udaje nic trafić, a cały lokalny olx jest zawalony ofertami Karlika po 1200 zł od tzw. " prywatnych osób " . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:53 dostępny karlik w workach jak i w bigbagu. Wszedłem sprawdzić czy status zamówienia wskoczył i od razu 2 rodzaje były dostępne, a dzień wcześniej jak potrzebowałem to się sporo naklikalem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.