Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Pioter83 napisał:

 Teraz mnie trochę martwi to, że wczoraj o 10:30 dostałem maila z śledzeniem przesyłki piątkowego zamówienia a do tej pory mam "brak danych o przesyłce". 

No i wszystko OK. On zlecają poczcie, a poczta to logistycznie musi ogarnąć. Jeszcze nie podjęli Twojego grochu więc nic nie ma. U mnie się ostatnio po kilku dniach pojawił. Kiedy podejmą przesyłkę pojawi się na stronie śledzenie poczty. Ostatnia moja tona jechała tydzień. Śledzenie pojawiło się po 4 dniach od informacji z PGG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup wygodnie, szybko i z dostawa w calej Polsce”…

„Pracuja z przyjemnoscia i dumą”

Zaczerpniete z banera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, daromega napisał:

No i wszystko OK. On zlecają poczcie, a poczta to logistycznie musi ogarnąć. Jeszcze nie podjęli Twojego grochu więc nic nie ma. U mnie się ostatnio po kilku dniach pojawił. Kiedy podejmą przesyłkę pojawi się na stronie śledzenie poczty. Ostatnia moja tona jechała tydzień. Śledzenie pojawiło się po 4 dniach od informacji z PGG. 

A to luzik, tylko napisali kilka godzin a sie okazuje, że może być kilka dni. Byle nie za długo bo mało towaru zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się nic. W ciągu około tygodnia paleta powinna być na miejscu pod posesją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj patrzyłem to na chwilę karlik był przed 7 mignął mi. Od 10. 20 do 11.10nic nie widziałem. 

A powiedzcie jak ten karlik się pali. Bo wiadomo cena to jedno ale jakość, suchy jest? 

12 minut temu, Pioter83 napisał:

A to luzik, tylko napisali kilka godzin a sie okazuje, że może być kilka dni. Byle nie za długo bo mało towaru zostało.

Nie przejmuj się, ja musze dokupić bo w tych mrozach do piątku mi nie wystarczy 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej z tych suchszych. Jest to węgiel 32.1 więc pali się troszkę inaczej niż te papierowe ruski. Można mocno dmuchnąć i nie robi spieków. Generalnie w stosunku do ruska np. Stabka czy Perły trzeba dać więcej wiatru, bo bez zmian ustawień przykopcić potrafi. Popiołu sporawo, ale bez dramatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, kamis14 napisał:

A powiedzcie jak ten karlik się pali. Bo wiadomo cena to jedno ale jakość, suchy jest? 

 

Tu masz w zasadzie wszystko. 

 

  • Przydało się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Pieklorz jest lepszy od Karlika?

Czytam czasem ten wątek, wielu cieszy się jak dziecko, bo udało się im kupić tonę węgla🤪 Looodzie, Polska to węglowa potęga! Na Allegro groszek po 2 tyś z dostawą - to nie wariactwo, to abstrakcja! To minie, bo to jest sen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj 4 worki ekogroszku po 40zl za sztukę czyli 1600zl za tonę bo mi zabraknie. To jak się nie cieszyć jak tona wychodzi po 930zl. Póki co mniejszość kupuje taniej a reszta płaci gruba kasę. Na moje szczęście kupiłem na początku września po 900zl że stałego składu i nie dokupywałem. Teraz kupiłem tylko kilka worków po 1600 i udało się kupić kolejna partie po normalnej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się codziennie jak widzę. Ale dosłownie na sekundę dwie i znika.

Nie wiem czy jakiś człowiek jest tak szybki czy to jednak boty kupują.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest jakiś skrypt używany, bo żywy człowiek tak szybko tego nie ogarnie. Ja mając jakąś wprawę w tym sklepie i obycie ogólne z komputerami od dzieciaka potrzebuję około minuty na ogarnięcie wszystkiego z płatnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem karlika mając odpalony komputer z zamówieniem, jak tylko się pojawił na kolorowo to zaraz w drugiej zakładce dałem kup. Dane wpisane i wskoczyło od razu.

Więc nawet z karlikiem trzeba się pomęczyć. Ale z pieklorzem i tak bym nie zdążył.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie konto sobie załóż na innego maila. I na drugiej przeglądarce.

I tak w zamówieniu dane wpisujesz.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co się sadzić o Pieklorza jak to jeden pierun jest. Pali się tak samo, popiołu tyle samo ciepła tyle samo. Ja nie widzę kompletnie  żadnej różnicy między nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arnoth napisał:

Pojawia się codziennie jak widzę. Ale dosłownie na sekundę dwie i znika.

Nie wiem czy jakiś człowiek jest tak szybki czy to jednak boty kupują.

Ja kupiłem pieklorza a i jeszcze ktoś tutaj się chwalił. Więc da się nie będąc botem.
Zapewne rzucają go bardzo mało i stąd krótki czas dostępności. Np. karlika rzucą 200t i rozchodzi się to w minutę czy dwie. A pieklorza tylko 30-50t i to już będą sekundy.

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daromega napisał:

Tylko po co się sadzić o Pieklorza jak to jeden pierun jest. Pali się tak samo, popiołu tyle samo ciepła tyle samo. Ja nie widzę kompletnie  żadnej różnicy między nimi. 

Właśnie dlatego wziąłem 5t karlika, bo polowanie na pieklorza, mimo że miałbym czas i możliwości, uważałem za bezsensowne.

Trzymam cię za słowo że to jeden pierun jest 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przed 7 nie udało mi się kupić ale już o 11 pełny sukces. W międzyczasie sms o dostawie palety z piątkowego zamówienia (trochę lipa, że dopiero w dzień dostawy, nawet wczoraj wieczorem śledzienie nie działało). Koło 12:00 towar pod bramą, na minus duża ciężarówka i nie dał rady kierowca wjechać ale na plus, że chociaż próbował. Paleta szersza niż euro więc przez furtkę paleciakiem też nie dało rady ale 6 kursów taczką aż tak nie bolało (worki 20kg o wiele wygodniejsze).

Groszek grubawy bez miału i co najważniejsze suchy dokładnie jak na filmiku wyżej. No i ta czystość w porównaniu z workami jutowymi. Jak ktoś przerzucał takie worki to wie o co chodzi.

Podsumowując w ciągu tygodnia 3 tony zamówione pojedynczo w łącznie 7 podejściach to chyba nie ma lipy. Sezon ogarnięty no i jakieś 1650 w kieszeni. 🤑😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pioter83 napisał:

6 kursów taczką aż tak nie bolało (worki 20kg o wiele wygodniejsze).

Co Ty masz za taczkę co ~ 160 kg targa ?. Ja po 4 woreczki sobie wożę i to tak akurat 🙂  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.