Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem ciekawy jaki jest koszt kuriera w tym PGG, bo albo nie umiem sprawdzić albo jest widoczne to dopiero po dodaniu do koszyka ale przy brakach towaru nie jest to zbytnio możliwe.

Na ten rok zaopatrzyłem się na wiosnę ale bacznie sprawdzam rynek żeby na następna zimę kupić jak najekonomiczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

130 zł/paleta

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączyłem do zabawy 😄 strona działa jak przy ddosie 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FAFAŁ w sumie te nerwowe odświeżanie strony przez wszystkich użyszkodników jest defacto "atakiem" tego typu, tylko na piechotę przez żywych ludzi 😁

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz w koszyku, to kup to co w koszyku. Ja już tak nie raz próbowałem np. pieklorz w koszyku a był karlik zanim usunąłem z koszyka i dodałem coś innego już nie było nic. Tutaj trzeba być sprawny. Najlepiej jak masz w koszyku to zostaw sobie to na oddzielnej podstronie, tak żeby tylko kliknąć zapłać, zaznacz zgody i kuriera. A na innej podstronie odświeżaj stronę z węglem. Ja tak robiłem i się udało 2 razy. 

Teraz poluj już od 13.10-15 bo czasy się zmieniają. Dali nawet w sobotę czego wcześniej nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz tak będę próbował.

Widziałem, że w sobotę był rzut około 10, siedziałem potem o tej 13 ale nic już nie było.

 

Tam przy zamawianiu trzeba podawać pesel, czy to pole jest wymagane?

EDIT

Jakoś około 11:30 pojawił się ponownie karlik.

Edytowane przez lriuqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mlyn . Już było w koszyku i trzeba dane klepac , przecież robiłem konto . Myk na dwa telefony by szybciej blika mieć i niestety brak towaru . Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3t karlika dla sąsiada upolowane, 10:51 i 11:30 - około 11:29 to całkiem długo był dostępny

Przez ok. 40 min, między jednym a drugim zamówieniem licznik zamówień zwiększył się o dokładnie 36.

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, FAFAŁ napisał:

Ale mlyn . Już było w koszyku i trzeba dane klepac , przecież robiłem konto . Myk na dwa telefony by szybciej blika mieć i niestety brak towaru . Masakra.

Nie musisz opłacić zamówienia od razu - ważne, aby je złożyć w te parę sekund. Opłacić możesz później ale też nawet za 4 dni - oczywiście realizują (wysyłka) dopiero po opłaceniu a bez tego palcem nie kiwną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Premier ale emocje zostały . Normalnie jak by człowiek miał los na loterie i czeka na losowanie 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś ma w koszyku i udało się przejść dalej, to zostawcie otwarta stronę. Zaznaczcie tylko wszystkie zgody i płatność. Wtedy na innej podstronie odświeżajcie, jak się pojawi przechodzicie na gotowa stronę klikacie zapłać i może się uda. Dużo chętnych jest ale dają częściej ten węgiel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, FAFAŁ napisał:

@Premier ale emocje zostały . Normalnie jak by człowiek miał los na loterie i czeka na losowanie 😆

Ja się wściekałem, gdy 1t Pieklorza chciałem kupić, przez ponad tydzień, co poklikałem, to brak towaru...
Raz trzeba było wpisywać pesel, a za innym razem już był, podobnie jak z powodem zwolnienia z akcyzy, raz się zaznaczyło, a za innym razem trzeba było wybierać.

Dlaczego tak jest? nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że rzucają o różnych (innych) godzinach i być może częściej wcale nie świadczy o tym, że węgla jest więcej. Chyba, że jest jakiś szczegół, o którym nie wiem: zatem proszę o podzielenie się wiedzą.

Już chyba 3 tygodnie temu były tutaj głosy, że za tydzień czy dwa to będzie dostępność od ręki...

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja od dwóch dni próbuje zamówić. Siedzę przed 7 i przed 13. Wczoraj od 13 do 14 w ogóle nie dodali nic. Dzisiaj z rana tylko pieklorza. O której oni w końcu teraz wrzucają karlika na stan? Masakra jakaś. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wystarczy wpisać na olx KARLIK to mamy w ch...j biznesowych Januszków, którzy szybkim sposobem chcą się wzbogacić i zamawiają codziennie ekogroszek na handel. Masakra jakaś. Oczywiście ceny na OLX od 1300 wzwyż. W końcu dlaczego Januszek miałby zarobić 200 zł jak może 400.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.