Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Do mojej taczki żeby z nią biegać to 4 worki 20 kg wchodzą. 6 też wejdzie, ale tu już trzeba nieco uważać i włączyć ogranicznik prędkości 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takim wózkiem śmigam.

https://images.obi.pl/product/PL/1500x1500/513276_1.jpg

Włożył by też ze 6 pewnie, ale szanuję za bardzo mój krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wózek:

https://www.jula.pl/catalog/artykuly-budowlane-i-farby/przechowywanie/wozki-zwykle-i-wozki-paletowe/wozki-magazynowe/wozek-magazynowy-325027/

Oprócz przewiezienia całej zawartości domu i piwnicy, ostatnio wytrzymał transport pieca 16kw eko do piwnicy. Oczywiście stromo i ciasno co by za łatwo nie było. Ale o dziwo, poszło łatwo i szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, daromega napisał:

Co Ty masz za taczkę co ~ 160 kg targa ?. Ja po 4 woreczki sobie wożę i to tak akurat 🙂  

Zwykła taczka 3 woreczki na płasko, 8 z lekką górką no i 2 kursy po 9 worków 💪😀. Trochę buja jak Pudzianem na spacerze farmera ale daje rade. Teraz będzie śmieszniej bo kolejne 2t przyjadą na raz 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20211210_131858.thumb.jpg.b41c92ed4eb6b91b1329a810186f98d1.jpg

 

 

 

Z początku to i nawet człowiek jechał po worki 100 km w jedną strone na kopalnie żeby oszczędzić parę złotych. Pozniej udawało się zamawiać Karlika, choć nie bywało łatwo. Jednak człowiek znalazł sposób żeby i Pieklorza zamawiać, nie używając żadnych botow itp!!! Jest na to normalny sposob 🙂3 tony zakupione i na następną zimę wszystko wystarczy. Ktoś już tu opisywał jak kupować pieklorza. I potwierdzam, wszystko kupione za pomocą telefonu i bez żadnych skryptów czy innych wspomagaczy. Poza tym błyskawiczne wysyłki, bardzo dobry towar po normalnej cenie.  Nawet na kopalni jak byłem odebrac osobiscie Panie bardzo miłe i cierpliwa. Teraz tylko sie grzac. Również Pan kurier cierpliwie i zawsze grzecznie to przywozil. 

Edytowane przez Scary1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie śledzę ten temat wyrywkowo od jakiegoś czasu i pomyślałem skoro cena jest dość niska to może warto kupić z tonę do mojego kopciucha i mieszać sobie z orzechem z Wesołej.

O 13:21 pojawił się Karlik lecz w niecała minutę już znikną. Po dodaniu do koszyka, uzupełnieniu danych i chęci przejścia do kasy powitał mnie komunikat o braku towaru :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Scary1234 napisał:

20211210_131858.thumb.jpg.b41c92ed4eb6b91b1329a810186f98d1.jpgZ początku to i nawet człowiek jechał po worki 100 km w jedną strone na kopalnie żeby oszczędzić parę złotych. Pozniej udawało się zamawiać Karlika, choć nie bywało łatwo. Jednak człowiek znalazł sposób żeby i Pieklorza zamawiać, nie używając żadnych botow itp!!! Jest na to normalny sposob 🙂3 tony zakupione i na następną zimę wszystko wystarczy. Ktoś już tu opisywał jak kupować pieklorza. I potwierdzam, wszystko kupione za pomocą telefonu i bez żadnych skryptów czy innych wspomagaczy. Poza tym błyskawiczne wysyłki, bardzo dobry towar po normalnej cenie.  Nawet na kopalni jak byłem odebrac osobiscie Panie bardzo miłe i cierpliwa. Teraz tylko sie grzac.

genialne w swej prostej formie

dzwonisz w godzinach "rzucania" węgla czyli np. ok. 13:30 czy o dowolnej godzinie np. 12:05 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Scary1234 napisał:

A gdzie miałbym dzwonić?? Jedynie gdzie dzwoniłem to raz na kopalnie gdzie znajduje się brama wjazdowa, bo nie potrafiłem znaleźć.(kwk Sośnica). Cały towar zakupiony przy uzyciu zamówienia ze strony, tak jak robi to każdy. Pozdrawiam

Przepraszam - zwrot: "kupione za pomocą telefonu" zrozumiałem tak, że chodzi o zamówienie przez telefon. Tymczasem chodzi o zamówienie za pomocą strony www ale z użyciem telefonu (jako przeglądarki mobile w telefonie lub jako nośnika internetu; apki mobilnej chyba pgg nie ma).

Edytowane przez sirocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pieklorza w koszyku, po 13 się pojawił w sklepie, klikam przejdź do kasy a tu kupa, nic się nie dzieje, klikam dalej i jeszcze raz aż wyskoczyło brak towaru. Panie, jak to kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sirocco napisał:

Przepraszam - zwrot: "kupione za pomocą telefonu" zrozumiałem tak, że chodzi o zamówienie przez telefon. Tymczasem chodzi o zamówienie za pomocą strony www ale z użyciem telefonu (jako przeglądarki mobile w telefonie lub jako nośnika internetu; apki mobilnej chyba pgg nie ma).

A no dokładnie. Kupione przez www za pomocą telefonu komórkowego,a nie przez komputer, dla mnie było łatwiej:) zobaczymy jak w moim przypadku czy będzie jakaś różnica między Karlikiem A pieklorzem. 🙂 pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Skylux napisał:

Mam Pieklorza w koszyku, po 13 się pojawił w sklepie, klikam przejdź do kasy a tu kupa, nic się nie dzieje, klikam dalej i jeszcze raz aż wyskoczyło brak towaru. Panie, jak to kupić?

Łatwo nie jest ale w końcu się uda. Walka o prawie 500zl. Ja 1t już kupiłem mam info ze wysłane w poniedziałek pewnie będzie u mnie. Pilnuj od poniedziałku i nie usuwaj z koszyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tydzien polowalem, piec razy doszedlem do kasy ale mnie przy platnosci wywalalo, dzis o 11 znowu porazka. Przypadkiem usunalem karlika z koszyka mysle ladna kupa. Wchodze na strone z pustym koszykiem a tu zonk karlik o 11 20. Z zatrwozenia zamiast dwoch kliknalem 5 ton. Zamowilem bez problemu robiac pozniej wszystko powoli. A nadwyzke 3 ton oddalem chlopakom z roboty za flaszke, nie tak jak *** z olx. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki:

na stronie taurona https://sklep.tauron.pl/ dziś ok. 7 pojawiły się jako dostępne trzy pierwsze ekogroszki - big bagów nie było.

Tyle mówi mój monitor: były dostępne przez ok. 20 min. Może to błąd monitora a może prawda.

We wcześniejsze dni, też się coś pojawiało około 7 czy 8 rano.

Poza tym jakby podnieśli ceny? i chcą zamknąć rok czyli nie wyślą zamówień pod koniec grudnia z dostawą na nowy rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze ciśnienie spada. Ludzie się częściowo okupili, a nikt na zapas nie będzie magazynował tego nie wiadomo ile. Spekulantom wisi na olx bez wielkiego odzewu więc też nie chomikują więcej. Zobaczycie, że z każdym dniem / tygodniem coraz łatwiej będzie się dopchać i kupić za jednym podejściem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam, już widać że dają więcej towaru. Dzisiaj przed 7 dali Big bag, później 7.20 w workach po 10 też był dwa razy i po 13 to mi się wyświetliła strona z pełnym asortymentem, może to jakiś błąd był ale widziałem wszystko. Ewentualnie jak będzie mróz to zrobi się szał. Ja osobiscie polecam stronę pgg znajomym po co mają przepłacać. Niech każdy korzysta. 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł który celowo nagania żeby kupować po wyższych cenach. Przedstawia nieprawdę, piszą w artykule, że wydobycie jest dużo mniejsze niż roku temu, a przecież na stronie pgg widnieje informacja o maksymalnym wydobyciu znacznie większym od tego rok temu. Poniżej link do artykułu. 

 

https://spidersweb.pl/bizblog/wegiel-brak-mrozna-zima/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.