Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Daro1327 napisał:

W sumie to ustawienia fabryczne . Moje nic nie dawały 

20181029_174032.jpg

20181029_174027.jpg

20181029_174022.jpg

20181029_174015.jpg

20181029_174002.jpg

20181029_173957.jpg

20181029_173952.jpg

20181029_173944.jpg

Sterownik to nie samochód by była reakcja to 24 godz musza upłynąć , daj wykresy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taki kalafior przy 3 sekundach,szok,może tam jest bardzo duża dmuchawa przy kotle 50KW?
Wlasnie nie moge zobaczyć co to za dmuchawa bo w drugą stronę jest naklejka , ale muszę ja wykręcić i zobaczyć....

Martwi mnie też bardzo duża ilość osadu, sadzy , w piecu czarno aż się robią po 3 dniach zwisy ...



Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnik ma być czysty i uszczelniony dopiero później można "pomóc" w ustawieniach.  Kolega od tej 50-tki, przesyp realny bo motoreduktor tam może być szybszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wojszym2244 napisał:

Zapraszam do testowania nowej strony do zdalnego zarządzania sterownikiem. Oczywiście trzeba mieć moduł internetowy.

adres strony: http://skzp.ct8.pl

Po wejściu na stronę należy nacisnąć przycisk INSTRUKCJA.

Przydałoby się żeby ilość podłączonych sterowników była jak największa bo byłby to test obciążeniowy. 

Edit.

W ramach testu Timel autoryzuje DO ZAPISU wszystkie konwertery (moduły internetowe) własne i obce (bez nadanego ID).

Po okresie testowym zapis ustawień sterownika będzie możliwy tylko dla ID z Timel'a.

Ponieważ jest to wersja testowa to mogą pojawić się nieoczekiwane efekty zapisu danych do sterownika. 

Piszcie swoje uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Manio86 napisał:

Dzięki palę czeskim

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
 

Jaką masz instalację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może inny opał żeby się przekonać czy będzie tak samo?

Testowałem juz chyba ze 6 rodzajów ekogroszku. Najlepiej jeszcze było na pieklorzu z Chwałowic Ale ciągle to dziadostwo się pojawia . Myślicie że to może być winna dmuchawy ? Jaka polecacie?

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli zawór 3D,4D,pompa kotłowa,czy sprzęgło?

Edytowane przez slawek56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór 4 drożny na podłogę i zbiornik akumulacyjny służy jako sprzęgło również

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gaizka2 napisał:

Testowałem juz chyba ze 6 rodzajów ekogroszku. Najlepiej jeszcze było na pieklorzu z Chwałowic

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Mi wygląda na to ,że tak jakby na dole korony palnika było coś nie tak,spróbuj zauważyć czy te spieki wychodzą z dołu palnika,czy robią sie u góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelniona góra i dół. A spieki wychodzą jakby od samego dołu palnika . Tą górna część palnika odwracalem też w różne strony i ciągle to samo . Muszę przełożyć dmuchawe od innego pieca i zobaczę czy to coś zmieni .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelniona góra i dół. A spieki wychodzą jakby od samego dołu palnika . Tą górna część palnika odwracalem też w różne strony i ciągle to samo . Muszę przełożyć dmuchawe od innego pieca i zobaczę czy to coś zmieni .

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka


A może masz przedmuchy między rurą podajnika a tą płytą Co przykotle jest głowicą. Tu gdzieś był taki temat że kotły Witkowskiego miały bubel

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem,widziałem po płomieniu,to na temat tego palnika ciężko mi coś powiedzieć,tam jest całkiem inne napowietrzanie.

Dzwoń na serwis Witkowskiego oni nawet godzinami jak byś dzwonił to wszystko wytłumaczą,mają dobrego serwisanta,jeśli się nie da to podjedzie do ciebie

Edytowane przez slawek56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.