Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestracja kotłów


Rekomendowane odpowiedzi

Faszyzm.

"...doktryna polityczna powstała w okresie międzywojennym we Włoszech..., ...głosząca kult państwa (statolatrię, totalitarne silne przywództwo..."

Statolatria - "...(z wł. stato „państwo” i łac. latria od gr. λατρία „oddawanie czci boskiej”) – kult scentralizowanego państwa i wszechpotężnej władzy państwowej..."

 

Totalitaryzm - "...(dawniej też: totalizm, łac. totalis – cały, całkowity) – system rządów (reżim polityczny) oparty na obowiązującej wszystkich ideologii, w którym państwo w pełni kontroluje społeczeństwo i stara się nadzorować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bobbuilder napisał:

Będziemy rejestrować kotły?

Jak zmienimy rząd to nie będziemy musieli rejestrować pieców, kotłów czy ogólnie innych źródeł ciepła.

 

3 minuty temu, Wello napisał:

Faszyzm.

To nie faszyzm to kaczyzm czyli robienie na złość wszystkim wokół siebie pod płaszczykiem walki narodowościowej i ochrony pseudo społecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak trzeba nienawidzić żeby ludzi żeby nimi tak pogardzać w imię dobra. A ci chłopcy już od małego mieli takie zapędy, najpierw ukradli z domu rodzinnego chleb, potem podobno nawet księżyc. Dobrze że wtedy byłem zajęty i zbytnio tego nie odczułem, inaczej miałbym traumę do końca życia. Pozdrawiam Hermogenes   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idziemy tym tropem to wrzucę jeszcze to:

https://www.bankier.pl/moto/pobor-oplat-drogowych-po-nowemu-oparty-na-geolokalizacji-i-w-rekach-kas-7559/

w miejsce komentarza -

Maks grany przez Jerzego Stuhra w filmie Seksmisja wykrzykiwał słowa „permanentna inwigilacja, nie wytrzymam” nikt się nie spodziewał jakie te słowa mogą mieć kiedyś znaczenie.

Proszę zauważyć, że opłatami za drogi ma zajmować się aparat skarbowy, który dostaje kolejne uprawnienie po jpk, płatności podzielonej, białej liście podatników, rozszerzonej odpowiedzialności majątkowej,  ograniczeniu płatności gotówkowych itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie będę mógł mieć tradycyjnego pieca kuchennego kaflowego? hmmmm mieć to se będe mógł,ale palić w nim już nie, po prostu jaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak jak przewidywałem admin usunął mój post...to jest wolność wypowiedzi,tak jak w Kaczogrodzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie dziwi. Dojdzie do tego, ze co roku obligatoryjnie pojawi sie w domu kominiarz z analizatorem spalin, zostawiając przy okazji rachunek do uiszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za nim przyjdzie kontrola z poczty czy abonament zapłacony. Będziemy tylko czekać na kolejnego kontrolera. Przez państwo musi mieć nad wszystkim piecze. A w niedzielę gdy będziesz chciał dłużej pospać to o nie....zapukają do drzwi. Gdy zapytasz: Kto tam? Usłyszysz: My z kurii. Odpowiesz: Nie wierzę! A oni na to: No właśnie my w tej sprawie. Tak tak nie byłeś na mszy,nie dałeś na tacę.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Rajmundzie Kaczyńskim (ojcu bliźniaków) i o samych bliźniakach:

Ojciec braci Kaczyńskich był moim kolegą z "Baszty". Jak Leszek Kaczyński został prezydentem Warszawy i mu gratulowaliśmy, jego ojciec powiedział: 'Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi'– taka wypowiedź Hanny Stadnik, sanitariuszki o pseudonimie "Hanka"", padła w "Faktach po faktach" TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silny prezydent wezwał by do siebie dowódców podległych mu służb i postawił sprawę jasno. Kazał przyprowadzić kaczora i jego bandę, wziął ich za mor.ę i wyjaśnił CO,JAK,DLACZEGO I Z KIM. Kto się nie podporządkuje tego do paki. A tak mamy co mamy lalkę w łapach chorego,starego człowieka.0e0a93576a996f9370df2810c6290cc6.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Outsider napisał:

Wcale mnie to nie dziwi. Dojdzie do tego, ze co roku obligatoryjnie pojawi sie w domu kominiarz z analizatorem spalin, zostawiając przy okazji rachunek do uiszczenia.

Przecież i tak  trzeba go wołać co roku,  bo ubezpieczalnia wypnie się na ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i po tyłku nie będzie się można podrapać bez specjalnych uprawnień...paranoja

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

A za 10 lat każdy będzie marzył aby dostać się znów pod ruskich bo  wolność zaczyna dusić  jakoś dziwacznie się robi bo myślimy tak a kto przeżył komunę to nie pamięta takich restrykcji jak obecnie ,dziwaczne ale tak to odbieram . strach to mówić nie narażając się .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to ciekawie, pod płaszczykiem ekologii,równouprawnienia,demokracji itp itd i tak wszystkie koszty zrzucane są na zwykłego człowieka. Niektórzy nawet myślą,że nie płacą żadnych podatków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, kto ma kopcić to i tak będzie kopcić, da w łapę kominiarzowi i papier dostanie, i tak będzie wyglądała ekologia. Kto nie ma "zaszczepionego" podejścia do ekologii to nic z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 12:18, bobbuilder napisał:

Będziemy rejestrować kotły?

To na pewno  kolejny wymysł unijny podpisany przez wcześniejsze rządy  i teraz trzeba będzie go jak i wiele innych egzekwować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Wiadomo. Wina Tuska. W czym problem? To wystarczy oglosic polexit. Przynajmniej  poprzedniej Pani premier niebieska szmata obok flagi nie bedzie przeszkadzała. Nie sądzisz Kolego? Tylko  co wtedy bez kasy z Unii? Wartości narodowe i programy wyborcze na obiad. 

Fanatzym prowadzi zawsze tylko do jednego. Do zabijania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość berthold61

A ty widzisz jakąś różnicę między Tuskami a Kaczyńskimi ? zwada między tymi partiami to tylko zmyła dla buców takich jak my a jak jedni tak drudzy robią dokładnie to samo , ja tam politykom wkładałbym patyk w szprychy i co 4 lata inna partia po kolei jak leci alfabetycznie i na bank ani pierwsza ani ostatnia niczym by się nie różniły niczym poza frazesami do kamer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.06.2020 o 20:10, berthold61 napisał:

To głosujmy na Bosaka on im te pomysły z głowy wybije.

Przecież Bosak jak i cała ta zgraja Konfederacka to PiS w wersji hard, jeszcze bardziej skore do kontroli społeczeństwa i ustalania jak kto ma żyć, już nie mówiąc o tym, że typ w wieku prawie 40 lat ma majątek w wysokości 10 tys złotych, przecież to śmiech na sali a nie kandydat na prezydenta.

 

6 godzin temu, marcus312 napisał:

To na pewno  kolejny wymysł unijny podpisany przez wcześniejsze rządy  i teraz trzeba będzie go jak i wiele innych egzekwować .

 

oczywiście, kolejny "inteligentny" któremu krajowy polityk wepchnie każdy najgorszy przepis i będzie tłumaczył, że zła łunia i Niemcy zmuszają do wprowadzenia i nic zrobić nie idzie... Tylko często jest tak, że Unia wymaga pewnej rzeczy a krajowi politycy wprowadzają wersję bardziej drakońską bo tak im się podoba a potem winę można zrzucić na złą UE i jak widać ciemny lud pięknie to kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.