Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Verbomat- Nowe Podejście Do Procesu Spalania. Testy


energotop

Rekomendowane odpowiedzi

To czarne zobaczę może jakiś wlot powietrza się przytkał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popielnik ok ale były dwa takie niedopałki - poruszałem te wloty powietrza to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajki mają tendencję do wypychania opału w jedną stronę i właśnie w tej stronie najczęściej widuje niedopałki - chociaż nie zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, auto-lato jeszcze trzymało. Wyłączyłem, jutro sobie ustaw temp dla lato na nowo. Tam histereza jest 2st.

 

Gdy temperatura na czujniku zewnętrznym wzrośnie powyżej parametru zadeklarowanego w Menu Instalatora > Czujnik Pogodowy > Auto Lato to sterownik wyłączy pompę CO, podłogi, automatycznie zamknie zawór i przełączy pompę CW w tryb pracy – Lato. Gdy temperatura na czujniku zewnętrznym spadnie 2st poniżej temperatury zadeklarowanej w parametrze Auto Lato to sterownik automatycznie powróci do trybu pracy na jaki był ustawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sie wam to pali zazdroszcze ,jak własciwe działa ten algorytm w skrócie sa tez np jakies okresowe przedmuchy ,czy  tylko podawanie dawki paliwa i jakas tam okreslona siła nadmuchu nie wiem modulowanego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno być w każdym sterze, sterowane analizatorem spalin oczywiście ;) Jest już instrukcja obsługi? Na stronie IE nie widziałem, a chciałbym wiedzieć co konkretnie ten ster oferuje palaczowi CO, jakiego rodzaju zakresy, parametry są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak powinno być w każdym sterze, sterowane analizatorem spalin oczywiście ;) Jest już instrukcja obsługi? Na stronie IE nie widziałem, a chciałbym wiedzieć co konkretnie ten ster oferuje palaczowi CO, jakiego rodzaju zakresy, parametry są dostępne.

Jakaś jest, v.26. Nie chce mi się czytać, czy wsio aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.