Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Verbomat- Nowe Podejście Do Procesu Spalania. Testy


energotop

Rekomendowane odpowiedzi

 

No dobra, meldować co tam na palnikach.

 

Andy coś ten Twój palnik nie halo, cały czas z lewej strony wychodzi "żywy" węgiel. Czyścił Ty kiedy ten palnik?

Na mój gust to zasypałeś komorę powietrza tym syfem. Fajka to nie jest palnik do miału, co najwyżej możesz domieszać do groszku ze 30% jak pisze producent.

Producent palnika oczywiście a nie kotła bo ten drugi to napisze wszystko żeby tylko wypchać swój kocioł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - czerwone fajne bo bez lampy ale już poprawiam :)

 

 

post-25873-0-04367400-1507536771_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy coś ten Twój palnik nie halo, cały czas z lewej strony wychodzi "żywy" węgiel. Czyścił Ty kiedy ten palnik?

Na mój gust to zasypałeś komorę powietrza tym syfem. Fajka to nie jest palnik do miału, co najwyżej możesz domieszać do groszku ze 30% jak pisze producent.

Producent palnika oczywiście a nie kotła bo ten drugi to napisze wszystko żeby tylko wypchać swój kocioł.

 

raczej niczego nie dosypuję do węgla tylko ostatnio doznałem zaćmienia i wylazł e mnie sknerus mc kwacz i wsypałem to co piec wyrzucił może jakieś resztki jeszcze coś w fajce zostało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczadzliał płomień nie jest zły w kotle są na tylnej ścianie szamoty może je wywalić

Na foto wygląda za ostry, ale foto może kłamać. Daj mu ustawienia domyślne, i tylko trochę podnoś wiatr. Skwarki masz ze stopionego popiołu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej niczego nie dosypuję do węgla tylko ostatnio doznałem zaćmienia i wylazł e mnie sknerus mc kwacz i wsypałem to co piec wyrzucił może jakieś resztki jeszcze coś w fajce zostało 

Wydłużyłem mu przerwę, niech popracuje i zobaczymy, ale jak nadal będzie wywalał jedną stroną węgiel, to albo idziemy z mocą wyżej, albo trza zajrzeć do komory powietrznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydłużyłem mu przerwę, niech popracuje i zobaczymy, ale jak nadal będzie wywalał jedną stroną węgiel, to albo idziemy z mocą wyżej, albo trza zajrzeć do komory powietrznej.

 

przepaliłem ręcznie komorę nie tak dawno czyściłem niewiele tam było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy - jak widzę na Twoim sterowniku to mało spalasz - jaką powierzchnię ogrzewasz ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.