Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Verbomat- Nowe Podejście Do Procesu Spalania. Testy


energotop

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Damian na mój gust jak nie kupisz sobie paliwa jakie powinno spalać się na tym palniku to widzę to w ciemnych barwach jak mróz przyciśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No uwolniłem sterownik od pompy CWU i podpiąłem ją wprost do sieci to zobaczymy jak dalej pójdzie. :)

 

Powrót CWU zostawiłem przystopowany na 3W to wskazuje przepływ 0,2 m3/h - jak będzie za mały przepływ to zwiększę małe co nieco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to ja się nie znam - ale na fajkę mam taki sposób, że kupuje zawsze dobry ekogroszek - ostatnie parę lat kupuje tylko z KWK Chwałowice i zawsze dobrze się spala.  :) ale ciągle dążę do doskonałości to stąd te małe dłubania przy ustawieniach :)

 

Coś nie mogę połączyć się przez stronę z moim sterownikiem (wyskakuje błąd połączenia ) a innych widzę i mam podgląd a nicc nie zmieniałem.. Eeee tam nieważne ide na kawę to może samo przejdzie :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak to ja się nie znam - ale na fajkę mam taki sposób, że kupuje zawsze dobry ekogroszek - ostatnie parę lat kupuje tylko z KWK Chwałowice i zawsze dobrze się spala.   

Bo to najlepszy i sprawdzony sposób na fajkę i zapewnienie sobie tzw. świętego spokoju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 31 będę cierpliwy czy minimalną mogę dać np 18 wtedy dmuchać delikatnie na 10 prawie wcale dawki paliwa nie ruszać? Sterownik jest dobry i niemal zamiaru się poddawać i zmieniać na sppv2 mam taki na stanie nie muszę kupować

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.