Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawy artykuł dotyczący polityki ZERO COVID w Chinach.


o6483256

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież w szpitalach były pustki, a ludzie przechodzili to jak lekko grypę.

 

Takie bzdury można przeczytać, nawet na tym forum.

Teraz to wszystko mamy w Chinach, ale nikt nie raczył przeczytać tego artykułu, bo przecież pandemia nie istnieje... 🤣

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, o6483256 napisał(a):

Przecież w szpitalach były pustki, a ludzie przechodzili to jak lekko grypę. ,,,


Przeważnie łóżka covidowe w wyznaczonych szpitalach, obłożone były prawie w 100%.

Natomiast przeogromny kłopot był, z dostaniem dyżuru lekarskiego na takim oddziale covidowym.
Z reguły by nie rozprzestrzeniać tego wirusa wśród społeczeństwa i zazdrosnych kolegów, dyżury na oddziałach covidowych dostawały przeważnie te same osoby.

Oczywiście za takie poświęcenie, gaża pieniężna była adekwatna do ryzyka zakażeniem się wirusem.
Przodownicy za dyżur 24 godziny otrzymywali nawet 15 000 zł dodatku lekarskiego, z reguły były to kwoty od 8 000 zł do 10 000 zł. Oczywiście takich dyżurów można było otrzymać kilka w miesiącu. 

ps.
''' od listopada 2020 r. do marca 2021 r. w szpitalu wojewódzkim w Lesznie na leczenie pacjentów z COVID-19 przeznaczono 8,4 mln zł, na dodatki - 19,2 mln zł. W szpitalu wojewódzkim w Poznaniu na leczenie poszło 2,8 mln, na dodatki covidowe - 15,5 mln. '''

źródło:
https://www.rp.pl/diagnostyka-i-terapie/art120841-dodatek-covidowy-ile-dzieki-niemu-zarabiaja-lekarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, o6483256 napisał(a):

Nie

Masz przygotowanie z metod ilościowych? Rozumiesz na czym polega dowód w złotym standardzie?

Zadajesz jakiekolwiek pytania odnośnie dowodu na gruncie EBM o jakim autorytety opowiadają? Pytasz np. o kryteria włączenia do badania klinicznego? Odróżniasz punkty końcowe w badaniach klinicznych? Medycyna zachodnia jest medycyną leczącą ludzi objawowo bez adresowania przyczyny w bardzo wielu momentach, a "bezpieczna i skuteczna" (jak mantra powtarzane) szczepionka -  złoty cielec, święta krowa medycyny zachodniej ma w wielu miejscach dorobione mętne jak woda w ubikacji dowody przy równoległym zaprzeczaniu powikłań. Kryminaliści recydywiści są źródłem narracji, na bazie której popełnia się przestępstwa przeciwko podstawowym prawom i wolnościom w skali masowej. Twoja grafika nie jest prawdziwa i jest daleko idącym uproszczeniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Szkoda czasu, to stan umysłu. Jak do niedawna zagorzali zwolennicy palenia węglem. Drogi węgiel szybko niektórych wyleczył, a śmiertelność wśród bliskich (i samych anty) wyleczyła niektórych antyszczepionkowców.

Szkoda, że śmierć z TV nie była wystarczającym argumentem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wiesz co to jest p i ~p, to przynajmniej nie pokazuj palcem innych, którzy są świadomi przestępstw i wykroczeń w badaniach prowadzonych przez przemysł farmaceutyczny. Cessak, EMA i cała ferajna mieniąca się organem kontrolnym, czy źródłem prawdy materialnej o wakcynie nie jest dla mnie żadnym autorytetem.

Innymi słowy mnie nie interesuje bredzisław z organu o kontrolnego, czy innych bredzisław minister zdrowia, mnie interesuje jakość dowodu.  Masz dowód, odpowiada Ci ten dowód... obojętnie.. wierzysz w niego - nie obchodzi mnie to. Ważne abyś spójnie myślał i rozumiał, że będąc zaszczepionym bezpieczną i skuteczną nikt ci nie zagraża, i że jesteś chroniony. Śmierć w TV to dowód anegdotyczny.

Dla przykładu podniesienie D25OH  o poziomów powyżej krytycznych w dłuższym okresie też ratuje przed wylądowaniem na OIOM z wielu innych przyczyn nie tylko takiej jak ta infekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tych którzy nadal wierzą w srowidową narrację...powiedzcie mi gdzie się nagle podział srowid Jeszcze na początku lutego TVP info trąbili:


A tu nagle pod koniec lutego dokładnie w dniu inwazji Rosji na Ukrainę zniknął...ciekawe I co najlepsze do dzisiaj się nie pojawił,a zopawiadali 5 FALĘ,tsunami zakażeń,ogólny srowidowy armagedon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Popcorn1 napisał(a):

gdzie się nagle podział covid

Jest byl i bedzie (tak jak w filmie wczesniej ktory zamiesciles). Nie pasowal po prostu do sytuacji jaka powstala bo jak pomoc milionom niezaszczepionych, nieprzetestowanych obywatelom Ukrainy?

To wszystko sie kupy nie trzyma juz od poczatku tylko ze nie wszyscy chca to zauwazyc.

PS. Cytat edytowalem.

Na zywo teraz:

12BB2C71-A859-4AA7-BA45-D18EC947DF75.thumb.jpeg.c2880e2d75cb7011613e2ee9cd71e943.jpeg
 

9BD89E06-54FE-40D4-B999-184A068930B5.thumb.jpeg.6b05658ea1a777b61270bda97ea13961.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pretensji do zwykłych ludzi,którzy uwierzyli mediom,celebrytom,sprzedajnym politykom i lekarzom. Najgorsze jest to że ludzie , którzy mieli inne zdanie byli banowani,wyzywani od płaskoziemców,szurów czy foliarzy.
Narracja była tylko jedna srowid 19 i nic poza nim. To zamykanie ludzi w domach,zamykanie firm,które równało się ich bankructwem, przymusowe przyjmowanie preparatów medycznych,ogólny zamordyzm,brak dostępu do leczenia...to było wielkie przegięcie i moim zdaniem celowe działanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wolnosc.tv/kto-jest-wlascicielem-swiata/
Film do którego wrzuciłem link post wyżej już usunięto z YouTube ponieważ nie mieścił się w ich standardach,czyli przedstawiał prawdę o srowidzie19 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świstak siedzi i zawija w sreberko.

Zawsze możesz się odciąć od wszystkiego. Sprzedaj wszystko, kup kawałek działki gdzieś w górach, zacznij żyć według Swoich zasad (w końcu wierzysz w ten film jak w święty obrazek). Nie będziesz płacił za prąd, gaz, opał, internet, abonament RTV i inne opłaty. Będziesz wolny. Nie będziesz miał zmartwień. Nie będzie Cię interesowało usuniecie filmu z youtube itp. Nie będziesz chodził na wybory etc.

Nikt nie będzie Ci mówił co masz robić i jak masz żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wacio1967 napisał(a):

według Swoich zasad

Abstrahując od tego kto jest właścicielem świata. Czy łamanie podstawowych praw i wolności w oparciu o fałsz intelektualny jest ok? Zawsze zastanawiałem dlaczego ludzie bezrefleksyjnie wpisują się swoimi działaniami i w warstwie słownej w narrację przemysłu, który regularnie angażuje się w działania przestępcze w stosunku do ludzi. Paranoja jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wacio1967 nie ,,tykaj "mnie ponieważ ja nie ,tykam" ciebie. Gdybyś zasięgnął informacji gdzieś indziej niż tylko w TVPis może miałbyś inny pogląd na te sprawy. Możesz w to nie wierzyć ,masz do tego prawo. Ale nie atakuj innych tylko dlatego,że twoje przekonania i twoja prawda jest jedyną właściwą. Co do usunięcia filmu z YouTube to cenzura panującą tam jak i na FB czy w innych socjal mediach świadczy o tym że coś jest nie tak z tzw. ,,wolnością słowa" Jest tylko jedna słuszna narracja dotycząca wirusa celebryty,czyli srowida19. Wszyscy inni którzy mają inne zdanie ,, ŁAMIĄ ICH STANDARDY" Więc pomyśl czy tak wygląda demokracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie tykam. Napisałem że jak chcesz, to możesz się od tego odciąć na swoich zasadach. Ale takiego odcięcia i tak nikt nie zrobi, bo nie będzie to komfortowe dla niego. Dlatego wiedząc, że jest się na każdym kroku wykorzystywany i tak się temu podporządkuje. I żadne wpisy tu nie pomogą. Albo płyniesz z prądem, albo się odcinasz. Nie ma  niczego pośredniego.

Czy wierzę w pandemię ? Tak, wierzę że była i się kończy? Czy wierzę w istnienie covid19 ? Tak, wierzę. Mało tego, ten covid19 już z nami zostanie. Czy wierzę w szczepienia ? Tak, wierzę. Od momentu zaszczepienia w moim otoczeniu (tym zaszczepionym) skończyły się zgony. Choroby były, ale przeżyli. Znajomi (grupa anty), dokonali swojego wyboru. Nie byli "skażeni" szczepionką, zmarli nie na srowid19 (w końcu to marketing). Wobec tego, po prostu przestali oddychać z jakiegoś powodu.

Ciekawe jest to, że akurat w przypadku covid narracja jest podobna w TVPis i w TVN. Tak że to nie zależy od tego na jakie media jesteśmy podatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wacio1967 napisał(a):

Czy wieżę w pandemię ? Tak, wieżę że była i się kończy? Czy wieżę w istnienie covid19 ? Tak, wieżę. Mało tego, ten covid19 już z nami zostanie. Czy wieżę w szczepienia ? Tak, wieżę.

Panie kolego ja wierzę, a wieże to w zamku są lub w szachach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska, trudny język. 🙂 

Już poprawiłem swoje błędy ortograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można podawać tak głupi argument "nie znam nikogo kto zmarł na covid19" ?

 

Równie dobrze można napisać "nie znam nikogo kto umarł na raka" tzn, że rak nie istnieje?

Absurd prawda?!

 

Portal:

image.png.bd2f35edb01c13cfc901d53e51a62707.png

Jak nic założony, przez rosyjską propagandę. Zresztą oni sami głosząc swoje teorie wpisujące się do dezorganizacji życia w Europie, doprowadzili do tego, że w ich własnym kraju mało kto wierzył w pandemię, doprowadzając do bardzo dużej ilości zgonów. Taki strzał w kolano.

 

Dlaczego nie przytaczacie artykułów z prasy branżowej (lancet etc), czyżby "ONI" też byli "umoczeni" 🤣

 

PS

Myślę, że problemy z węglem to też spisek, mający na celu zabranie ludziom pieniędzy i zrobienie z nich niewolników 🤣 

Wkleiłem tylko ciekawy w mojej ocenie artykuł który pokazywał jak nieudolnie walczą z pandemią w Chinach, tylko żaden foliarz tego nie przeczytał mimo, że był napisany prostym językiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z punkty widzenia kryminalistów nie ma nic lepszego aniżeli akolita z brakami z edukacji na poziomie szkoły podstawowej, który jak młody pelikan połknął ich narrację. Czadzenie o śmierci pokazywanej w TV to taka sama bzdurna narracja jak ta, że nie znam nikogo kto zmarł na świrusa. Masz dowód jesteś chroniony.Tertium non datur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@o6483256 skąd w Tobie tyle negatywnych emocji?

Czuj sie bezpiecznie (w swoich argumentach) i innym nie narzucaj bo artukul o chinach nie jest ciekawy jest smutny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywne emocje, to mają foliarze powyżej.

 

Tutaj jest bardzo ciekawy temat. W antyszczepionkowcach panuje strach powiązany z paniką przed szczepieniem. Strach jest tak silny, że żadne naukowe i logiczne argumenty nie potrafią się przebić. Widać to dobitnie jak chwytają się wszelkich podejrzanych portali, nie naukowych analiz i szarlatanów z YouTube, którzy poziomem swojego intelektu i argumentów nie wykraczają poza płaskoziemców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foliarzy i płaskoziemców to szukaj w swojej rodzinie Dla mnie to możesz codziennie przyjmować preparat zwany szczepionką....na zdrowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym akcentem kończymy tę bezproduktywną (w moim odczuciu) dyskusję. Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • marcin zablokował(a) ten temat

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.