Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

Większość raczej tylko zdąży zauważyć że było......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykujcie się na atak na sklep. Ekogroszek na składach mocno w górę. Kwestia czasu jak za tonę będzie 2000zł. Już chciałem wcześniej napisać że dodali zabezpieczenie po odświeżaniu strony. Dzisiaj po tygodniu walki udało mi się kupić karlika. Może z tym odświeżaniem strona tak nie będzie padać. Ja i tak kupuje z telefonu i sam odświeżam, ale wymaga to ciągłej obserwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zastosować popularne zabezpieczenia przed automatami to się bawią w jakieś kostki, które dla znających temat nie są żadną przeszkodą. Trudniej będzie kupić zwykłym ludziom, bo dochodzi jeszcze jeden krok do wykonania.

Edytowane przez h3nio
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak mam dodany do koszyka to tam lepiej odświeżyć co chwilę - dobrze kombinuję? Minus to tylko jeden typ groszku do upolowania. Zawsze to chyba o jedno dwa kliknięcia mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku w koszu nie bylo kostek. Sam sie cieszylem ze w koszyku mam wegiel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje groszku to dali kostkę 😂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zrobili takie usprawnienia, że nie idzie na stronę wejść w ogóle. Captcha - ok, ale to co się potem dzieje, to jakaś tragedia. Czy to ktoś testował, czy jak to mówią wrzucamy na produkcję, a ludzie przetestują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest mi ktoś w stanie pomóc jak obejść te zabezpieczenie z kostkami bo dziś mnie wywaliło i mi zablokowało  stronę pisze że skontaktować się z administratorem.... Za pomoc z Góry Wielkie Dzięki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie ma większego znaczenia. Lada moment i tak dekretem Matołusza cała produkcja polskiego węgla, w tym z PGG zostanie przeznaczona na zabezpieczenie sektora energetycznego. 

W tym momencie opał w PGG jest już nie do kupienia. 

RIP. Wypijmy za Karlika jak ten rusek za moskiewską giełdę. 

Edytowane przez der
  • Zgadzam się 1
  • Nie zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego mamy się konsultować ze swoim administratorem? Co ja mam do Orange wysłać?  Coś mi się zdaje, że blokują dostęp, bo za dużo żądań z danego źródła jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wprowadzili kostki ale coś jest nie halo. Miał ktoś tak z telefonu?

 

Screenshot_20220308_083023_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostek nie było a i strona odświeżała się dużo lepiej niż poprzednie dni. I w końcu udało mi sie 2t karlika kupić 😋

Całą wieczność mieliło na końcu i już myślałem że jak poprzednio wyskoczy brak towaru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.