Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, tgr napisał:

jest tu może ktos kto by chciał za mała opłatą pomóc w zakupie, nie mam juz czasu siedzieć i klikać a ze 3 tony chce kupić?

Nie da się kupić 3 t za jednym razem. Maksymalnie są dwie

5 godzin temu, Wungiel997 napisał:

Od tygodnia próbuje kupic i nic caly czas bledy. Wczesniej jakies 3 tygodnie temu kupowalo sie bez problemu.

Dwa pytania:

1.Czy udalo sie dzisiaj komus cos kupic?

2. W koszyku na pierwszym etapie gdy wybieramy miejscowosc i ona sie zaladuje juz to czy obok powinien byc zielony ptaszek tak jak np.przy kodzie pocztowym?

Tak ja kupiłam 2 t karlika. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale nie korzystam z komputera, a telefonu i internetu z abonament ( w sensie nie światłowód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jeszcze nigdy nie było..., żeby do 9 rano niczego nie wrzucili na PGG 🤔 Wczoraj kurier z PP powiedział mi podczas dostawy, że ciepłownie i elektrownio-ciepłownie wykupują wszystko z kopalni. 

PGG mogłoby łaskawie na stronie zamieścić komunikat, że ze względów gospodarczych piotytetowo zaopatrywana będzie infrastruktura krytyczna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że faktycznie moga się szykowac do oboru osobistego. Jeśli nie trzeba będzie stać w normalnej kolejce to np dla mnie opcja ok, bo kierowca wtedy weźmie za kurs, nie od tony. Ale ci z normalnej kolejki np to już terminy mają na lipiec... A u mnei mimo iż mieszkam na śląsku to ceny za luzem 1500-1600zł to norma, do workowanego (przez składy) trzeba doliczyć 200-300zł. Takie ceny były też w listopadzie, pottem spadek do 1300 luzem (najtańszy), teraz znowu 1500+ Niestety chyba trzeba będzie latem te 3-4 tony kupić, bo tyle mi schodzi na sezon ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzę ta możliwość zakupu węgla luzem na kopalni to będzie dodatkowo opcja. I dziś jest zamieszanie więc w ofercie sklepu nic nie ma. Workowany zostanie bo worki to przecież tylko dla detalistów; a nie wywalą tych linii workujących na złom. Ale kto tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że dali luzem 5t raz na 12miesiecy. Już widzę jak ludzie pojadą 500km po 5t węgla. Przecież to nie ma sensu. Niech lepiej dadzą więcej na stronie w workach i każdy będzie zadowolony. A nie puszczają jakąś medialna informacje tylko po to żeby pokazać jak to pgg sprawnie działa. Niech lepiej myślą jak więcej wydobyć i zrobić tak żeby było dłużej dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że od tego momentu temat jest moderowany - będą zatwierdzane tylko wpisy zgodne z informacją zamieszczoną w pierwszym poście oraz w zielonej ramce nad tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z zakupem 😀, (jak wszyscy), ale chciałem Was dopytać. Kupowałem poprzednimi sezonami dodając produkty od strony asortymentu. Piszecie, że lepiej od strony koszyka. Mnie się to nie udaje. Po przejściu do koszyka i podaniu powodu zwolnienia z akcyzy, nie mogę przejść dalej, nie pojawia się sposób dostawy??? O co chodzi? Dzięki za odpowiedź i wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.