Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

Pieklorza nie kupiłem, będąc z toną w kasie nie wyszedłem poza kasę, uznało mnie za robota i potem dupa, brak towaru.

stronę odświeżam na zdalnym kompie w domu

zakupu próbuję dokonać z innej lokalizacji.

jest możliwe że jest jakaś czarna lista adresów IP?

jak za dużo razy się odświerzało automatem, albo konto zbanowane? i od teraz zawsze mi wywali #KASA-RECAP3-3  ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może za dużo razy w krótkim czasie kliknąłeś zapłać, albo jakieś zbyt częste odświeżanie.

Raczej to nie jest ban, aczkolwiek możesz napisać do sklepu na maila, że masz taki problem. Coś tu się wcześniej pojawiały takie problemy już komuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie to było powtarzane. Jeśli wam się nie podoba, nie chcecie stać w kolejce po towar za normalną cenę nikt wam tego nie broni. Na allegro, OLX czy na skład jedzcie. Tam za jedyne +100 do +200% kupicie sobie wungla bez polowania.

Zamiast się cieszyć, że jest możliwość jeszcze za normalne pieniądze kupić, to będą narzekać.

33 minuty temu, majkz28 napisał:

co za poj..ny sklep, na cholere tego tyle produkują jeśli nie chcą sprzedać? na cholerę paczkarnię robić za kilkaset tysięcy ?

Produkują to właśnie na sprzedaż i szybko schodzi bo jest duży popyt, walczą też z różnego rodzaju botami, odświeżaczami i pewnie i serwer wzmocnili bo ogólnie były momenty, że z tej strony nie dało się korzystać.

Więc nie robią Ci pod górkę, tylko chcą ułatwić kupno zwykłemu Kowalskiemu, ale ilość tych Kowalskich się pewnie z dnia na dzień zwiększa.

 

Nie jest łatwo kupić, bo sam od piątku czatuję, ale jakoś się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krisman napisał:

Pieklorza nie kupiłem, będąc z toną w kasie nie wyszedłem poza kasę, uznało mnie za robota i potem dupa, brak towaru.

stronę odświeżam na zdalnym kompie w domu

zakupu próbuję dokonać z innej lokalizacji.

jest możliwe że jest jakaś czarna lista adresów IP?

jak za dużo razy się odświerzało automatem, albo konto zbanowane? i od teraz zawsze mi wywali #KASA-RECAP3-3  ???

Miałem to samo, raczej pisanie do sklepu nic nie da bo już to zgłosiłem tydzień temu. Moim zdaniem zamówienie na tej stronie graniczy z cudem i nie ma się co łudzić że będzie łatwo. Dla porównania w listopadzie i grudniu zamówiłem łącznie 3 tony i mogłem na spokojnie wpisać dane nic aż tak nie muliło i udawało się za pierwszym razem, było na to sporo czasu. Teraz wiesza się nawet przy obliczaniu kosztów dostawy a jak zdążę to wywala że botem jestem. Siedzi z 200 razy więcej ludzi niż przed zimą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszy zakup Greena polowałem z poziomu koszyka 3 tygodnie. Przez ostatni miesiąc kupiłem 2 razy Greena sobie i kuzynowi karlik bb, Karolinkę i Pieklorza. I za każdym razem strona się zawieszała. A prób nieudanych nawet nie liczę. Rozumiem potrzeby ludzi i ich ilość w sklepie. Tylko trzeba być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lriuqs napisał:

Teraz działa bez wieszania się bo sklep pracuje do 14:00 i po 14:00 ludzie / boty itp. już nie odświeżają ;). Tak jest codziennie.

Tak boty nie działają :> 
Wczoraj normalnie o 16 jeszcze strona ledwo działała

  • Nie zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kupiłem dla siebie ale teraz chce kupić siostrze i mam pytanie do tych co już kupili dla innych. W koszyku podaje adres dostawy i czekam na dostępność towaru. Następnie na etapie kasy na samej górze jest adres kupującego i zostawiam moje imię i nazwisko razem z peselem czy podaje wszystkie dane siostry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kamis14 napisał:

Jak zmienisz dane w profilu ma dane siostry to tylko musisz mieć pesel w gotowości. 

Nie musisz podawać PESEL. Zaznaczasz "nie posiadam numeru pesel" i wtedy automatycznie wczytuje nr dowodu w odpowiednie okno. Nie jest potrzebny PESEL do zakupu bez akcyzy

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawowo wymagany z tego co wiem. Zrezygnowac z nr dowodu byly plany. Technicznie pewnie kupic sie da... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się bo kupiłem w ten sposób (bez podania pesel). Jeśli byłby wymagany ustawowo to na pewno PGG by się do tego stosowało

  • Przydało się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś z was sposobu na kupno 1 tony w taki sposób że po dodaniu do koszyka 2 t za dnia, w nocy np. o 1.44 wyrzucam z koszyka 1 tonę (powinna ona zwiększyć stan w bazie danych ??) i być może wtedy ta 1 wyrzucona tona daje dostępność towaru i spokojnie można z koszyka ta pozestałą 1 tonę zamówić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam próbuje kupić jeszcze 1t, 3 tyg temu kupiłem 2t fartem, bo nie odświerzałem cały dzień, z rana udało mi się dodać do koszyka a po południu z głupia odświeżyłem i jest. Teraz 2 dni siedziałem nad 1t i 2 razy byłem przy "zamawiam i płacę" i d..a. Ta tona załatwia mi przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano sklep przy kupowaniu zmienił mi się kolorystycznie. Był cały niebieski. Nie wiem czy coś kombinują, czy też po prostu style się nie poładowały. Po wrzuceniu węgla do koszyk oczywiście nie przeszedł do kolejnej strony, tylko odmówił połączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wesato napisał:

Czy próbował ktoś z was sposobu na kupno 1 tony w taki sposób że po dodaniu do koszyka 2 t za dnia, w nocy np. o 1.44 wyrzucam z koszyka 1 tonę (powinna ona zwiększyć stan w bazie danych ??) i być może wtedy ta 1 wyrzucona tona daje dostępność towaru i spokojnie można z koszyka ta pozestałą 1 tonę zamówić? 

Nie, tak to nie działa.

Dziś przy zakupie 2 T Karlika zamulił, po odświeżeniu wyrzucił info o Captcha, znów odświeżyłem stronę z Kasą, pomielił i dostałem na maila potwierdzenie zamówienia. Czas i szczęście - to chyba jedyna recepta na sukces w zakupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mkwapisz napisał:

Dzisiaj rano sklep przy kupowaniu zmienił mi się kolorystycznie. Był cały niebieski. Nie wiem czy coś kombinują, czy też po prostu style się nie poładowały. Po wrzuceniu węgla do koszyk oczywiście nie przeszedł do kolejnej strony, tylko odmówił połączenia.

To chyba sklep dostał agonii, raz też miałem taką kolorystykę w szale odświeżania. Udało mi się sfinalizować 1 T Karlika z poziomu koszyka ale zamulenie było przeogromne, myślę że z 30 sekund na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, coobah napisał:

Czas i cierpliwość...:

 

image.thumb.png.1d8bdf62d1fc1a1b1f6c99b5321942ac.png

Rozumiem że się Ci udało ale w tym wypadku akurat nie chodzi o czas bo czasu miałem dużo a i tak nie chciało przejść dalej ( nie mogę nic zrobić odnośnie miejscowości ) dlatego moje pytanie czy ma ktoś jakieś rozwiązanie 

Pozdrwaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.