Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sklep PGG - jak kupić opał?


marcin
Wiadomość dodana przez marcin,

O sposobie zakupu i dostępności opału proszę dyskutować w klubie Zakupy opału (PGG, Tauron i inne).

Temat jest zamknięty i nie będzie już aktualizowany. Dyskusja jest przeniesiona do klubu, do którego link znajdziesz powyżej.

Jeżeli nie jesteś w stanie zakupić opału na 99% wynika to z dwóch powodów: sklep nie wytrzymuje obciążenia lub towar został wcześniej wyprzedany. Jednym słowem zakup wymaga przysłowiowego łutu szczęścia.

Proszę o nie zakładanie na głównym forum nowych tematów o zakupie opału w PGG. Zostaje temat o jakości opału z PGG. Informacji proszę szukać w podanych poniżej linkach. 

---------------------------------

Wszelkie aktualne informacje znajdują się w sklepie pod adresami: 

https://sklep.pgg.pl/najczesciej-zadawane-pytania

https://sklep.pgg.pl/regulamin-sklepu

https://sklep.pgg.pl/kontakt

Oraz na forum:

A także jak ktoś ma więcej cierpliwości tematy z kosza:

O jakości opału:

Rekomendowane odpowiedzi

To jest chyba loteria. Może zależy od tego na co ludzie się rzucą. karlika w koszyku miałem od zeszłego tygodnia. Dziś się zawziąłem i 2 godziny F5 co kilka-kilkanaście sekund. W pierwszej chwili to nie zorientowałem sie nawet że czerwonej ramki już nie ma. Jakoś dzisiaj łatwiejsze to wszystko było. Może to przez dzień kobiet....??? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest grane ale profil uzupełniony z danymi do wysyłki.  Właśnie dodałem Pieklorza i okazuje się że miejscowość do wysyłki wywaliło i nie dało się nic wpisać.  W kodzie były same zera 00-000 i nie dało się dodać miejscowości do wysyłki. Nie wiem czy znaleźli jakiś inny sposób żeby utrudnić zakup?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Marco848 napisał:

Nie wiem co jest grane ale profil uzupełniony z danymi do wysyłki.  Właśnie dodałem Pieklorza i okazuje się że miejscowość do wysyłki wywaliło i nie dało się nic wpisać.  W kodzie były same zera 00-000 i nie dało się dodać miejscowości do wysyłki. Nie wiem czy znaleźli jakiś inny sposób żeby utrudnić zakup?

U mnie to samo, tylko kod był poprawny ale miejscowości nie można wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im coś się p...li w tym, robię jak kiedyś jak kupiłem a oni mi że wpisać nazwę miasta do adresu korespondencyjnego, nie udało się przypisać województwa do miejscowości, to wszystko wyskoczyło w kasie a w koszyku było wszystko łącznie z wyliczonym kosztem wysyłki. W kasie też było województwo i miejscowość.

Edytowane przez qmek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też cały dzień próbowałem i nie mogłem przejść do płatności. Dzisiaj przy pierwszej dostępności opału udało się zrealizować zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem co jest grane. Zmasowany atak na sklep PGG. Oprócz sprytu trzeba mieć jeszcze szczęście. To są błędy wynikające z przesilenia strony. Ceny idą mocno w górę. Na wiosnę miało być już spokojnie. Niestety sytuacja jest jaka jest. Szybko się to nie zmieni. Jak są błędy odświeżajcie i próbujcie ponownie. 

  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej startować z koszyka, będzie trochę szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie, jak jestem w kasie i wszystko niby wypełnione ok, tylko brak dostępności towaru w ramce (bo mnie dwa razy wywaliło spowrotem do koszyka wcześniej)  to czekać aż puszczą znów towar i kliknąć złoż zamówienie i zapłać w tej zakładce czy jak to rozegrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak klikałem złóż zamówienie to nic się nie działo, nawet strona się nie odświeżała. IMO lepiej zaczynać z koszyka.

Edytowane przez Robcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że co drugie odświeżenie "Ta witryna jest nieosiągalna" ale po chwili samoczynnie się wczytuje? 

PS polowanie na urządzeniu mobilnym 

5 minut temu, joanam789 napisał:

ile można maksymalnie kupić, jeszcze dwa tygodnie 2 palety, a teraz można wklikać 5 palet? Ktoś potwierdza?

Tylko 2 tony na użytkownika. 

Edytowane przez danielpce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Robcik napisał:

Jak klikałem złóż zamówienie to nic się nie działo, nawet strona się nie odświeżała. IMO lepiej zaczynać z koszyka.

Nie prawda, jak już jesteś w kasie to tam siedź i tam odświeżaj. Zawsze 1 etap mniej do przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj cały dzień próbowałem z kasy startować, bez powodzenia. Dzisiaj zmieniłem taktykę i wystartowałem z koszyka i się udało. Być może zbieg okoliczności ale najważniejsze, że zakup sfinalizowany.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 tony Karlika w koszyku.
Jak ktoś chce to pisać na PW. Zamówię na inne dane z płatnością przelewem tradycyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.