Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim użytkownikom skzp-02 życzę radosnych świąt. Dużo miłości, zdrowia i najniższego z możliwych bezproblemowego spalania .

Wesołych Świąt

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękować dziękować wzajemnie wesołych mam małe pytanie mianowicie, podłączyłem czujnik pokojowy nie panel w opcjach czujnik w panelu na 0 ustawiona temp. Komfortowa histeria 0.2 na mięszaczu zadana 27 min. 25  Max.40 pompa wł.gdy mieszacz na 1 korekta pogodowa na 4. Pytanie moje jak to będzie pracowało czyli czy od korekty pogodowej czy sam sobie będzie wyliczał między 25 a 40 st. Czy i to i to bo zbaraniałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta pogodowej dla wewnetrznego termometera  nie dziala.Ostalo nie poprawione w nowej aktualizacii.Wciaz tylko pogodowka,lub termostat.Wspolpraca nie.Termostat wirtualny ostaje na on.Kiedy bedzes mial termostata mechanicznego, dziala.Ogrzewanie dla termostatu nie bardzo ekonomiczne,pogodowka nie w pelni dokladna.Obnižanie  tem.wentylu przy pogodowke o troche stopni dla wewn.term.jest sprawna droga.Na techu tak bylo i jest to super.

Edytowane przez bercus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.daješ termostat na stop,jest tylko pogodowka,obnižanie nie dziala.Daješ na ekon,lub komfort,czasowka,bedzie lawirowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audilhr napisał:

A dziękować dziękować wzajemnie wesołych mam małe pytanie mianowicie, podłączyłem czujnik pokojowy nie panel w opcjach czujnik w panelu na 0 ustawiona temp. Komfortowa histeria 0.2 na mięszaczu zadana 27 min. 25  Max.40 pompa wł.gdy mieszacz na 1 korekta pogodowa na 4. Pytanie moje jak to będzie pracowało czyli czy od korekty pogodowej czy sam sobie będzie wyliczał między 25 a 40 st. Czy i to i to bo zbaraniałem

Będzie sobie wyliczał miedzy 25 a 40 biorąc cały czas poprawkę na korektę pogodową. Czyli do swoich wyliczeń będzie dodana korekta pogodowa chyba że coś się zmieniło w najnowszym sofcie którego jako użytkownik tłokowca jeszcze nie posiadam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim forumowiczów!!!

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.12.2018 o 19:20, matsuo11 napisał:

Soft nowy wgrany i tak jak Tomasz powiedział nie wracamy do ustawień fabrycznych. Z stroną Wojtka też ok działa bez żadnych zmian jest Ok zobaczymy jeszcze jak z tym zaworem 3d na poprzednim faktycznie co innego pokazywał ster a co innego na  siłowniku {Afrizo}

2.18B dobrze ci pokazuje % mieszacza?

Ja dałem na razie 80s stabilizacji i obserwuję.

Wesołych Świąt dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również życzę wszystkim użytkownikom oraz twórcy SKZP Tomkowi Brz,zdrowych i pogodnych świąt,oraz szczęsliwego nowego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich sympatyków sterownika SKZP-02

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Deafnezz napisał:

2.18B dobrze ci pokazuje % mieszacza?

Ja dałem na razie 80s stabilizacji i obserwuję.

Wesołych Świąt dla wszystkich.

80 to za dużo,daj  25-35 i obserwuj.Ja na 2.10 miałem 27s i było ok teraz mam 20 i na razie ok soft 2.18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Tomku jeśli można by dołożyć taka opcje żeby raz w tygodniu można było nagrzac zbiornik cwu do tych 70 stopni żeby wy niszczyć bakterie było by dobra opcja bo tak to trzeba ręcznie i czy można byłoby włączać i wyłączać opcje zasypu żeby mi nie włączał się alarm bo puki jestem w domu to ok włączam sam ale jak mnie nie ma jadę w delegacje to moi dziadkowie tego nie włącza bo nie wiedza chodzbym tłumaczył nie wiem ile. Dzięki i Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Deafnezz napisał:

2.18B dobrze ci pokazuje % mieszacza?

Ja dałem na razie 80s stabilizacji i obserwuję.

Wesołych Świąt dla wszystkich.

Jest różnica pokazuje 47-48 na sterze jest 51 ale to chyba w normie obserwuję dalej

Wesołych Świąt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.