Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam pełen wykres. Bo Reded'a trochę obcięty :-) 

W apce mamy możliwość na jednym oknie oglądania całej doby.

Serwer przechowuje wykresy do 30 dni wstecz.

Można wybrać w opcjach co ma się rysować.

Przechowywane są wszystkie pomiary (poza temp. podajnika) oraz linia modulacji.

Sama apka zoptymalizowana pod smartfony, ale działa też na PC (symulator Androida np. ANDY)

 

Ponieważ wielu z Was dzwoni z zapytaniami - potwierdzam sprzedaż zaczynamy od 1 lipca.

post-64529-0-48426600-1497006665_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super.

Co z możliwością odczytu/zapisu danych poprzez RS232?

Swego czasu była informacja że będzie udostępniony protokół komunikacji, komnendy na RS (w format JSON)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane ze sterownika da się odczytać  - format JSON,  wysyłane na rs232. (oczywiście w nadchodzącej wersji 2.0 z obsługą netu)

Zapis jest kodowany ze względu na bezpieczeństwo apki internetowej.

Z tego też względu protokół zapisu nie będzie upubliczniany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wykresie temp. kotła -20 to żarcik taki? :D

 

Jaka cena końcowa?

Edytowane przez clip2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamiar kupic skzp na zblizajacy sie sezon ale fajna wiadosmosc co do neta dlatego czekam wiec moje pytanie czy bedzie to modul wbudowany w sterownik czy jakas dodatkowa skrzynka lub opcja z netem luz bez ale jednej obudowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest osobny moduł podłączany do istniejącego sterownika za pomocą dołączonego przewodu RS 232.

Moduł wpinamy do routera lub Switch'a. Nie wymaga stałego IP. Byle był dostęp do sieci. Nie wymaga żadnej konfiguracji routera.

 

post-64529-0-06743400-1497034999_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jesli ktos w swowje sieci domowej nie uzywa DHCP ???

Edytowane przez Ryszard
Nie ma potrzeby cytowania ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest osobny moduł podłączany do istniejącego sterownika za pomocą dołączonego przewodu RS 232.

Moduł wpinamy do routera lub Switch'a. Nie wymaga stałego IP. Byle był dostęp do sieci. Nie wymaga żadnej konfiguracji routera.

Mam pytanie czy przedmiotem testow bylo zuzycie ilosci danych. Mam zamiar podlaczyc to pod router z karta sim i jakims pamietem neta.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e to super. jak ktos bedzie chcial korzystac z jakiegos prepaida i malego pakietu to mam fajny patent by miec to za 5zl/rok. P.Tomku rozumiem ze mowimy o zuzyciu modulu internetowego podlaczonego do neta?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos bedzie chcial korzystac tak jak ja to zapraszam na priv przekaze szczegoly jak mozna miec dostep do neta dla skzp (posoadajac oczywiscie router na karte sim lub router z obsluga dongla usb) za praktycznie darmo.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedziesz mial dobrze ustawiony potencjal to ilosc spalonego opalu bedzie dla Ciebie informacja kiedy zasypac.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Proszę o radę. Dzisiaj chciałem uaktualnić mój sterownik i mam problem. Otóż pojawił się napis "trwa aktualzacja" a po chwili wyskoczyl jakis błąd. Sterownik nie uruchamia się mimo 10 kliknięć. System operacyjny w moim kompie to Windows 7. Proszę o radę jak to naprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.