Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sterownik Skzp-02 - Ustawienia, Porady


energotop
Wiadomość dodana przez marcin,

Tutaj piszemy ogólne pytania i odpowiedzi w temacie sterownika SKZP-02.

Wątek o aplikacji Wojszym | Wątek o sondzie Brager

Rekomendowane odpowiedzi

W nowym sofcie będzie sterowanie bezprzewodowe Auratonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ CO się nie zmienił. Wersja 2.00. to głównie wprowadzenie komunikacji internetowej.

Doszła wbudowana histereza dla funkcji auto-lato.

Zmianie uległy niektóre okna (pozbywamy się suwaków, które sprawiały niektórym użytkownikom problemy na rzecz przycisków +/-)

Zmiana jest w trybie interwałowym. Można teraz ustawić własną histerezę kotła. A przy zmianie nastaw widać jaką moc będzie generował palnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu konwerter rs232 który ma możliwość logowania się na stronę i domenę. Można to wykorzystać do tej aplikacji. Musiał bym tylko otrzymać numer i pin do logowania. Dziękuję za odpowiedź.

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą sprzedawane tylko zestawy. Tzn. moduł internetowy, okablowanie, zasilacz oraz numer dostępowy do serwera.

Numer PIN użytkownik nadaje samodzielnie.

Sterownik komunikuje się komendami AT z modułem internetowym.

Komendy zostały dostosowane do wybranego modułu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomek dobrze radzi :) Ja mam coś takiego

http://www.tp-link.com.pl/products/details/cat-10_TL-WA850RE.html

wcześniej miałem podpięty kabelkiem pod to moduł internetowy. Teraz mam moduł z Wi-Fi, a urządzenie służy jako wzmacniacz sygnału Wi-Fi w całym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest aktualizacja do wersji 2.00 dla SKZP-02 w wersji ślimakowej oraz do panelu pokojowego.

Wersja do tłokowca i zabudowy w przyszłym tygodniu.

Ponieważ zmian było sporo, to po wgraniu softu, koniecznie trzeba przywrócić ustawienia fabryczne.

 

LINK

 

Jest też dostępna nowa uaktualniona instrukcja obsługi

 

LINK

Edytowane przez TomekBrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zrobimy troszkę inaczej. Damy minimalne powietrze ustawiane dla 5%  (a nie 10% jak teraz) a dla 10 % mocy palnika dodamy korektę. Będzie czytelniej.

Miała być taka modyfikacja a z tego co widzę to jej nie ma. Szkoda, że dodaje się bajery a pomija dość istotne ustawienia. Nie pytajcie po co mi to. Po prostu w moim przypadku bardzo by to ułatwiło ustawienia spalania, Pan Tomek obiecał i się nie wywiązał. Bardzo szkoda. Póki co czekam na tą modyfikację bo bardziej mi na tym zależy niż na gadżecie pt. "moduł internetowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być tak pięknie, cena nie miała przekraczać 300zł... 

Pozostaje korzystanie z aplikacji kolegi Wojtka

Edytowane przez AdamMa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miało być tak pięknie, cena nie miała przekraczać 300zł...

Pozostaje korzystanie z aplikacji kolegi Wojtka

Ja slyszalem ze ma nie przekraczać 300 netto z tym ze tak jak jest napisane w jednym z postow w cene jest wliczony dostep do serwera, ktory producent utrzymuje. Nie masz za to abonamentu jak w przypadku innych producentow.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jakaś gwarancja na piśmie dotyczaca długości utrzymania serwera będzie załączona ?

W przypadku gwarantowanego utrzymania przez okres ośmiu lat ma to jakiś sens i cena jest uzasadniona, ale co jeśli trendy się zmienią i za dwa lata wskoczy inny pomysł ? Wtedy czysta strata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis żeby był obowiazujacy powinien się znaleźć w karcie gwarancyjnej.

Nie ukrywam iż cena mnie bardzo rozczarowała wcześniej czytałem o 300zł natomiast 450zł to połowa ceny samego sterownika a trzeba pamiętać, że sam moduł jest tylko bezużytecznym pudełkiem bez usługi z zewnątrz dlatego mam pewne obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nikt nie zmusza nikogo do kupna czegokolwiek. Jakbyś kolego czytał forum to byś wiedział, że Timel podchodzi do sprawy poważnie chociażby wysyłając drugi sterownik jeśli jest podejrzenie awarii. Poza tym praca włożona też kosztuje. Nie masz tyle to dozbieraj ale nie siej zamętu.

 

Pozdrawiam RedEd

 

Ps zastanówcie się ile jest warte 100zł to są np nieduże zakupy w supermarkecie a tu dostajecie 8lat dostępu do kotła przez net

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis żeby był obowiazujacy powinien się znaleźć w karcie gwarancyjnej.

Nie ukrywam iż cena mnie bardzo rozczarowała wcześniej czytałem o 300zł natomiast 450zł to połowa ceny samego sterownika a trzeba pamiętać, że sam moduł jest tylko bezużytecznym pudełkiem bez usługi z zewnątrz dlatego mam pewne obawy.

Komórka, i naczej telefon, to rownie bezuzyteczne urzadzenie bez sieci ktora cie wpusci za co placisz co miesiac odpowiednia oplate i wowczas jest ok?

Skad wy sie bierzecie na tym swiecie??? PRL u juz nie ma i nie bedzie

 

Wysłane z mojego Z520 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.