Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, digi napisał:

Gadasz z trollem. Wykupi wszystko, w garażu Ferrari, instalacja przewymiarowana, bo go stać, a kocioł największy w wariancie. 🙂

bomniestac.png

Do tego dowodem na co jest screen ekranu z dostępności asortymentu? Jak nie odświeżę po pojawieniu się dostępności to będę miał tego screena do wieczora. Screen z zamówienia to co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 14 to na pewno nie. 13:30 to najpóźniej

Edit: sorry odczytałem "po 14" a skasować posta nie można..

A do 14 to raczej będzie - wczoraj był ok 12:50

Edytowane przez hajtaler428
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 sekund jest

Teraz, Squrcz napisał:

To ja się pytam, z jaką częstotliwością mam odświeżać stronę? Bo jak odświeżam często to mi wyskakuje, że strona niedostępna, a później się długo ładuje

5 sekund jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie wyrabia.

Odświeżając co 5 sekund i tak strona może się potem ładować kolejne 10. Teraz ta strona chodzi dziwnie, raz odświeża dobrze, a za chwilę łapie laga, albo wywala ją całkowicie. Wg. mnie nie ma na to dobrego sposobu.

Trzeba siedzieć przed kompem, odświeżać co chwilę i mieć szczęście, aby w trakcie wpisywania danych strona nie złapała laga, albo aby inni kupujący byli wolniejśi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę w tym temacie nie prowadzić dyskusji o ustawieniach kotła. Wydzielone:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie sobie zaleźć wszyscy nowego Prometeusza. Kto ze śląskiego niech pyta kanałami wszelakimi marszałka województwa Chełstowskiego czy już ma jakiegoś, albo może czy chce nim zostać jako, że planuje odejść od węgla do końca dekady.

@danielpce

Radość. Można się ogrzać. W niektórych spółdzielniach nie mają tyle szczęścia. Dostają fakturę 300% w górę za gaz i muszą płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, digi napisał:

Radość. Można się ogrzać. W niektórych spółdzielniach nie mają tyle szczęścia. Dostają fakturę 300% w górę za gaz i muszą płacić.

W tych popapranych eko-energetycznie czasach jakich się obecnie znajdujemy nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Dotyczy to wszystkiego od węgla po PC.

O tak mniej więcej to wygląda obecnie

potrzask.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daromega

Co przewidujesz w ramach lisiej akcji? Chełstowski tytan intelektu może dekretem biedę zlikwiduje? 🙂 Uchwałę antysmogową wprowadzili. Trzeba mu napisać, żeby biedę zniósł.

Póki co da się ogrzać za 1040 Pieklorzem z dostawą. 5ton to nie jest nic nadzwyczajnego w starych domach.  1500zł/tona. Sznura i na góra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam 15 km od kwk Chwałowice, a składy wołają po 1300 zł za tonę. Więc to jakieś nieporozumienie. Wolę już tutaj spędzić czas niż płacić takie pieniądze. Mówię tu o cenie bez transportu.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Squrcz napisał:

Witam. 
Czy próbował ktoś z forumowiczów kupić karlika w workach ale na sztuki z odbiorem osobistym? Jak wygląda w tym przypadku proces zakupu i odbioru? Jest łatwiej kupić ?

Kupowałem karlika w listopadzie. Był co najmniej przez kilkadziesiąt minut w 2 kopalniach, potem w jednej. Limit 10 worków na głowę, zrobiłem 4 zamówienia na wszystkich dorosłych domowników. Po 2 dniach odebrałem na 2 razy w kopalni Bolesław Śmiały. Jest przy tym spora biurokracja, ochrona robi zdjęcia bagażnika za każdym wjazdem i wyjazdem. Samodzielny załadunek w magazynie, coś jakby kupować cement w Castoramie, tyle że pod czujnym okiem pracownicy (liczy wszystkie worki). Łacznie kupiłem 800 kg, akurat tyle żeby wystarczyło do wiosny. Gdybym we wrześniu wiedział, że będą takie cyrki, to zamiast tony kupiłbym 5 na kolejny rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, digi napisał:

1500zł/tona. Sznura i na góra.

O to to dokładnie. Jeśli chodzi o węgiel jesteśmy z lewej strony obrazka.  Kolejne lata zbliżą nas do prawej strony obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Elka1983 napisał:

Wolę już tutaj spędzić czas niż płacić takie pieniądze. Mówię tu o cenie bez transportu.

  Ja miałem 3tony ze składu chrzczone miałem, chciałem dokupić i mi powiedzieli 1340.70km od kopalni. Kupiłem 2t w PGG w listopadzie. Ogrzeje się.Co będzie dalej nie wiem. Ja muszę mieć min. 5ton/sezon w starej chacie. Mam piecokuchnię nieużywaną od kilkunastu lat i lasy wokoło. Przeżyję. Już dawno nie widziałem ludzi zbierających chrust i nie słyszałem dźwięku pił do drewna w takim natężeniu jak w tym roku wokoło.

6 minut temu, Raffalm napisał:

Jest przy tym spora biurokracja, ochrona robi zdjęcia bagażnika za każdym wjazdem i wyjazdem.

Paranoja. Pani liczy worki + jeszcze ochrona?

12 minut temu, Raffalm napisał:

Łacznie kupiłem 800 kg, akurat tyle żeby wystarczyło do wiosny.

Dlaczego na wielu użytkowników. To nie można kilka zamówień po 10 worków? Ile jest czasu na odbiór? Pomimo zamówienia w dwóch różnych odebrałeś w jednej?

@daromega

Prometeusza i dekret na biedę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wykupiewszystko napisał:

po szkole przychodzi młodszy kuzyn co kiedyś jakieś boty ustawiał do gier, ma mi ustawić skrypty w przeglądarce co same będą klikać i zaznaczać wszystko. Dam Wam znać jak to działa i nagram jeżeli będzie sukces 🙂

Wstawi się się Captcha i po Twoich botach 😉

Edytowane przez gmaj22
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.