Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, kamis14 napisał:

Powinien być limit miesięczny np. 5t i dostępność by się znacznie zwiększyła.

A jak to powstrzyma Januszy? Co za problem założyć kilka kont w sklepie? A nawet jak wprowadzą limit nie do konta tylk np na pesel to na sąsiada albo szwagra czy wujka konto można założyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile wyceniacie jedną roboczogodzinę swojego klikania przed kompem w łowieniu groszka? Bo jak chociaż z 30 zł. to lepiej już się opłaci na OLX kupić za 1250 niż marnować dzień czy dwa i swoje nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Grzesznik napisał:

Na ile wyceniacie jedną roboczogodzinę swojego klikania przed kompem w łowieniu groszka?

Niewiele - ja zamawiałem dla znajomego z pracy który sam by tego nie ogarnął(50+) i zrobiłem to za "dziękuję" - wielokrotnie on mi wyświadczał drobne przysługi więc się mogłem zrewanżować. 

Jeśli sam nie masz czasu na polowanie i nie masz życzliwych osób obok siebie które to zrobią "za czekoladę" to ja to zrobię za stówę - pazerny nie jestem 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karlik 10:13

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2 min wisiał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na niego czekam - w zasadzie tylko po to zeby sprawdzić czy dobrze sprawowałby się na retorcie.

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam olx nie interesuje, ja patrzę że muszę zapłacić 1020zł. Na składach póki co nie widać żeby taniało. Podejrzewam, ze będzie taka sytuacja jak tutaj jeden z forumowiczów opisywał. Ci na składach zostaną z nadwyżka węgla na wiosnę co nie oznacza, że stracą a Ci z olx w pewnym momencie też zostaną z dużym zapasem bo rynek się nasyci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u ciebie, ale ja mieszkam blisko kwk Chwałowice, a na składzie były zapisy na pieklorza i czas oczekiwania 14 dni. Nie licze na to, że składy się nasycą. Wiele osób nie wie o możliwości kupna w pgg sklep, na kupno bezpośrednio z kopalni przez pośrednika czeka się po 2 miesiące, a więc dla wielu zostaje skład. 

Edytowane przez Ryszard
Proszę nie cytować ostatniego postu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamis14 napisał:

Mnie tam olx nie interesuje, ja patrzę że muszę zapłacić 1020zł. Na składach póki co nie widać żeby taniało. Podejrzewam, ze będzie taka sytuacja jak tutaj jeden z forumowiczów opisywał. Ci na składach zostaną z nadwyżka węgla na wiosnę co nie oznacza, że stracą a Ci z olx w pewnym momencie też zostaną z dużym zapasem bo rynek się nasyci. 

C*uja prawda. Nic nie stracą bo nawet jak bedzie leżał jeść nie wola.  A obstawiam ze na przyszły rok bedzie droższy. A ludzie już od lata robia zapasy bo niby taniej. Więc swoje wezmą, albo nawet z nadwyżka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.