Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dostępność opału z PGG


Arnonim
Wiadomość dodana przez marcin,

Ten temat został zamknięty. Proszę o korzystanie z nowych tematów:

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro od koszyka zaczniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dz16 napisał:

Witam.Mam pytanie jeżeli dzisiaj dostałem e-maila, że ekogroszek został wysłany to czy kuriera mogę się jutro spodziewać,czy dzwonił do Was dzień wcześniej,jak to wygląda?Nie wiem czy mam jutro wziąć wolne w pracy bo nie będzie miał kto odebrać.

Do mnie nie dzwonili, dostałem SMS że będę miał dostawę i nr do kierowcy. SMS przyszedł godzine po tym jak zjawił się kurier z towarem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dz16 info, że wysłane z pgg masz? Czyli otrzymałeś link do śledzenia. Wejdź w ten link i obserwuj, jeśli towar jest przygotowywany to na następny dzień będzie dostawa. Jeśli towar przygotują jutro to dostawa pojutrze. Może być tak że wejdziesz w link a tam wyskoczy błąd, to znaczy że trzeba odświeżacz do czasu aż pojawi się info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kamis14 napisał:

Dz16 info, że wysłane z pgg masz? Czyli otrzymałeś link do śledzenia. Wejdź w ten link i obserwuj, jeśli towar jest przygotowywany to na następny dzień będzie dostawa. Jeśli towar przygotują jutro to dostawa pojutrze. Może być tak że wejdziesz w link a tam wyskoczy błąd, to znaczy że trzeba odświeżacz do czasu aż pojawi się info. 

Albo wrzucić numer paczki na stronie pocztex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że Pocztex to pal licho.Dzwoniłem do nich na infolinię żeby dowiedzieć się kiedy planują dostawę bo szkoda tracić dnia wolnego i dowiedziałem się,że dopiero nadano numer przesyłki która będzie dostarczona w czwartek.Jak to jest z tymi papierami do podpisu daje je kurier,bo nie chcę żeby okazało się dodatkowo płacić za akcyzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już naście razy miałem transport grochu by pocztex, czy to z prywatnych składów czy z PPG. Ani razu nie miałem żadnych przygód ze strony pocztex. Zawsze rano był telefon od kuriera o której może być i zawsze był o czasie, a zdarzało się nawet tak że uzgadnialiśmy termin dostawy. To co czytam w tym wątku, to jakiś horror. Nieudacznicy którzy nie potrafią zabezpieczyć się w mąkę chcą piec chleb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dz16 napisał:

Wiem,że Pocztex to pal licho.Dzwoniłem do nich na infolinię żeby dowiedzieć się kiedy planują dostawę bo szkoda tracić dnia wolnego i dowiedziałem się,że dopiero nadano numer przesyłki która będzie dostarczona w czwartek.Jak to jest z tymi papierami do podpisu daje je kurier,bo nie chcę żeby okazało się dodatkowo płacić za akcyzę?

Na stronie jest tylko pełnomocnictwo, więc pewnie kurier będzie miał papier do podpisu. Ja dopiero czekam na pierwszą dostawę, więc jedynie się tak domyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z PP SA jest taki sms.

Dzis doreczymy Przesylke Paletowa 005590077xxxxxxxx z dok. zwrotnym. Odbiorco zachowaj bezpieczna odleglosc, podaj kierowcy tel. 88x xxx xxx kod odbioru: VHZxxx oraz imie i nazwisko i numer dowodu (dok. akcyzowy). Prawidlowy kod stanowi pokwitowanie odbioru przesylki i dok. zwrotnego. Oczywiście x są moje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oldek ma rację. Kurier dzwoni rano i jak nie pasuje to można przełożyć dostawę na inny dzień. Poza tym tak jak pisałem wcześniej, jak pojawia się informacja w linku do śledzenia to dostawa jest na kolejny dzień. Pgg pierw wysyła informacje o śledzeniu i w linku zazwyczaj nic nie ma. Dopiero po czasie pojawia się informacja czasami nawet po kilku dniach. Jak nie pasuje dostawa w dany dzień to rozmawiać kulturalnie to i podejście po drugiej stronie będzie też pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.